Červené vyrážky na zadočku

forever
19. sep 2016

Moje deti maju na zadocku cervene vyrazky.Neviem co im robi zle.Plienky uz davno nenosia.Nemal niekto podobny problem?

marcelatt
19. sep 2016

vyrazky? moj maly ma 4a pol roka a doteraz mava zapareny zadocek..taky ten cerveny flak okolo konecnika, ked mu ucitelka v skolke zle utre, hned to ma zapalene...myslis taketo alebo nieco ineho?

forever
autor
19. sep 2016

@marcelatt Moji nemaju okolo konecnika cervene,na povrchu celeho zadocka klasicke cervene-az bolave vyrazky ☹

forever
autor
19. sep 2016

@marcelatt Sudocrem ti mozem poradit,ak ma problem okolo konecnika😉

marcelatt
19. sep 2016

@forever sudocrem mojmu malemu este nikdy nepohomol, jednoducho ten nemozeme pouzivat

marcelatt
19. sep 2016

@forever tak snad sa ozve nejaka maminka co ma take skusenosti, bohuzial toto nepoznam

sissy27
19. sep 2016

@forever prášok na pranie, aviváž? z akého materiálu je spodná bielizeň? aj im ju žehlíš?

forever
autor
19. sep 2016

@sissy27 Ariel prasok na pranie,zeby Avivaz? Striedam raz tekutu a raz tu s gulickovu-co je teraz novinka ,gatky nezehlim ,maju kazdy den ciste a bavlnene.Mam prestat pouzivat Avivaz? Ked ja milujem vonave pradlo .....

sissy27
19. sep 2016

@forever určite by som prala ich spodnú bielizeň oddelene od ostatného, na najvyššiu možnú teplotu a bez aviváže, prášok tiež nejaký detský alebo sensitive a aj ožehliť - jednak to dezinfikuje a aj bude bielizeň jemnejšia...

maykaaa1122
19. júl 2017

skus bepanthen, mne ta masticka pomaha ku vsetkym koznym problemom.

forever
autor
20. júl 2017

@maykaaa1122 Ano skusala som aj Bepanthen,ale najlepsie zatial sa mi vidi Kokosov🙂a mast-Kokosovy olej 🙂 Prirodne a ucinne 😉