Chcela by som otehotnieť

zuzana_2000
13. okt 2018

Ahojte baby, ja s partnerom sa snažíme o babo už rok a pól skoro. Vie o tom aj gynekológ dostala donormi dávku clostybegytu brala som ho päť dni po dve tabletky naraz. Bola som v stredu tuto u gynekológa a nevidel tehotnosť. Mám sa prísť ukázať 30.10 ( t.j. O tri tyzden)

Kým to nezačal dávať do mna som mala menštruáciu každých 28 dni po 5/6 dní
Potom sa mi menzes pretiahol na každých 40 dnipo 5/6 dní
Užívala som gynex 5 mediacov kyselinu listovú a nič inofolic som užívala 3 mesiace a nič
Progesteron do seba som užívalaaaa 27 tabl a nič
Som zúfalá už veľmi tuzime po babu
Čo mám brat ???
Gynekológ mi teraz na ult povedal že všetky cisty mi zmizli stratili Sa (aspoň niečo keď nie tehu) aj to dosť potešilo
A vôbec neviem či mám ovulku (necítim ju, ani neviem jak si ju mám zisťovať :(
A čo je prospešné na ovulku
Dakujem

trashpanda
13. okt 2018

Rob si ovulačné testy, keď chceš zistiť ovulku (ten istý postup ako tehotenský test). V lekárni ich, myslím, dostať. Rob si ich po niekoľko dní tak uprostred cyklu a uvidíš.

zuzana_2000
autor
13. okt 2018

@trashpanda dakujem akurát zháňam ovu testy

trojnasobnamama
13. okt 2018

Ja som mala tiež po klostilbegite menzes na 40den,ale otehotnela som až na druhý cyklus s ním.prvy nič a druhý sa podarilo.

maryah
13. okt 2018

A bol partner na vyšetrení spermií?

aceris
13. okt 2018

@zuzana_2000 skusala si aj prirodnu cestu? Mne velmi pomohla maca peruanska. Jeden mesiac mi lekar povedal ze u mna ovu nebola minimalne pol roka a dalsi mesiac som k nemu isla s tym ze som tehotna :D

pininka
13. okt 2018

Mne kyselina listová vyvolala dve ovulacie za cyklus pričom jedna bola falošná,tak pozor aj na to. Množstvo liekov môže potom ovplyvniť aj ovulku. A urcite treba vysetrit muza

zuzana_2000
autor
13. okt 2018

@trojnasobnamama dufam 30.10 idem na kontrolu a na druhé kolo toho lieku uvidíme

zuzana_2000
autor
13. okt 2018

@maryah nie partner ešte nebol na spermií

zuzana_2000
autor
13. okt 2018

Mne robili test na tie vsjvovody a my višiel výborný ten že mám dobre vsetko ten fungujem len ms štrajkuje
Tak uvidíme

zuzana_2000
autor
13. okt 2018

@zuzana_2000 aj to my vyšlo ze mám cysty a polyteistické vajíčka vserko to vďaka clostybegutu zmizlo vravel lekar

zuzana_2000
autor
13. okt 2018

@aceris čo Je to ťa maca peruánska prosim ťa ? Nie neskúšali som čo je to zač

maryah
13. okt 2018

@zuzana_2000 pošli aj partnera na vyšetrenie. U nás to tak bolo, všetky vyšetrenia mi robili,všetko ok. Doktor odporučil vyšetriť manželove spermie a prišli sme na to prečo sa nám nedarí.

aceris
13. okt 2018

@zuzana_2000 je to rastlina, teda konkretne jej koren sa pouziva...bud vo forme prasku alebo tabletiek...je to aj na upravenie cyklu, imunitu, potenciu atd. Ak by to aj nemalo efekt na plodnost u teba, tak urcite neuskodi...moze to brat aj chlap... ja ked som dosla lekarovi po mesiaci tehotna, bol v soku a tiez sa pytal co som brala, ako....davala som si 2x denne 2 tabletky

zuzana_2000
autor
13. okt 2018

@aceris a kde si ich kupovala a za koľko?

aceris
13. okt 2018

@zuzana_2000 veruze to si uz nepamatam kde...uz je to vyse roka...ale cez net z dakej lekarne...bolo to okolo 10-12e a este ked chces zvysit ucinok tak aj kotvicnik sa da k tomu uzivat. Ale k tomu som sa ja uz nedostala :D

zuzana_2000
autor
13. okt 2018

@aceris dobre objednam 🙂 dakujem ;)
Idem na to
Nemáš zvyšné na predaj prosim ťa ?

nuska
13. okt 2018

Super je si nasadiť aloe vera, detoxikuje telo, dodá potrebné minerály, enzými, vitamíny. POtom treba brať kvalitné omega 3 kyseliny. Okrem toho, že pomáha otehotnieť, potom aj pomáha pri rozvoju mozgu dieťatka. Je dokázané, že mamičky, ktoré brali omega3 kyseliny pred a počas tehotenstva mali múdrejšie deti. Jasne dôležitá aj rodinná predispozícia a výchova, ale aj omega majú dosť veľký podiel. Omegy by mali jesť obaja partnery a chlap by mal ešte užívať zinok. Ak chceš viac info, napíš mi. Pri otehotnení sa aloe potom vysadzuje. Omegy ďalej, aj počas kojenia sú super a následne deťom priamo.

trojnasobnamama
13. okt 2018

@zuzana_2000 držím palce.

aceris
13. okt 2018

@zuzana_2000 snad vam to pomoze. Drzim palce. Bohuzial, nemam na predaj...este mi ostali, ale idem to brat zas na upravenie cyklu a snad potom opat motyka vystreli neskor :D

zuzana_2000
autor
13. okt 2018

@nuska poprosím info spravovou Matej viber ? FB ? Mozeme popísať tam

zuzana_2000
autor
13. okt 2018

@aceris nevadi dufamze pomôžu ... dakujem

nuska
13. okt 2018

@zuzana_2000 písem správu

dabo123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre