Chcem otehotnieť, ale mám zápal močového mechúra

toja
12. nov 2009

ahojte, mate niekto skusenosti so zapalom mocoveho mechura, ale popritom sa snahou otehotniet...? moze to narusit alebo poskodit "stretnutie spermie a vajicka" ? akoze ci vadia antibiotika uz takto "skoro"...ja beriem Cipriol

toja
autor
12. nov 2009

juj,tolko vas tu je,ale TU nikto🙂,de ste? 😀

shandy
13. nov 2009

ahoj toja, toto si mala oznamit svojmu lekarovi, resp. tomu co ti dal antibiotika, lebo nie vsetky sa mozu v tehotenstve. a potom ak mas moznost, daj si urobit u gynekologa kultivaciu na mykoplazmy a chlamydie...

renatkas
13. nov 2009

toja, to je asi individualne. Podla mna antibiotika nevadia, skor by mohol byt problem ten zapal, ked je zapal, otehotnies asi tazsie ako bez zapalu. Mozno ani ovulacia nebude 😉
Keby si vsak otehotnela, hlavu si s antibiotikami nelam, ja som bola chora do 7tt a lekar mi povedal ze je to v pohode, babatku do vtedy lieky nemohli uskodit. Inac len pre zaujimavost, moja kolegyna otehotnela prave pocas zapalu mocovych ciest.

shandy
13. nov 2009

no ja som mala tiez zapal a sla som si pre antibiotika a povedala som lekarke, ze sa snazime, tak mi hned dala ine antibiotika ako mi chcela dat povodne, ale ako viem, ani antibiotika mi ovulku neblokovali, prisla uplne normalne. viem, to lebo si meriam BT a robim aj ovulacne testy. ale samozrejme priroda je mocna carodejka 😉

toja
autor
13. nov 2009

no ja som mala znamu,ktora bola tehotna a mala zapal mocoveho mechuara...a dietatko ma hydrocelafus :(
podrobnosti ale neviem, mam taky dojem, ze mala ten zapal aj v neskorsom stadiu tehotenstva...
asi je to naozaj individualne a zavisi od okolnosti...

ale dakujem vam za mile odpovede🙂

barchee
13. nov 2009

by som určite počkala s bábatkom po liečbe... 😉