Mávate niektorá 2-3 dni pred MS veľké bolesti?

sebik0
19. sep 2019

Ahojte Mamičky chcem sa opýtať ci mala alebo ma niektorá z vás také ze 2/3dni pred menštruáciou mate veľké bolesti hlavy je vám na zvracanie ledva žijete nie som tehotná lebo toto mam už od prvej manstruacie také a trvá to od Kedy som porodila syna a mala prvú menštruáciu zájsť doktorovi s takým alebo ako to mam riešiť dakujem

klaudia_kaja
19. sep 2019

No treba zájsť doktorovi, kto ti tu poradí ako to máš riešiť? Je to možno PMS, ktorí sa u každej ženy prejavuje inak.

tatianaba
19. sep 2019

@sebik0 Ja to mam tak. Vzdy ma tak 2 dni pred ukrutne boli hlava, ja to povazujem za PMS. Dam ibalgin a fungujem dalej. Nejako to neprezivam.

bodkolienka81
19. sep 2019

@sebik0 ano, kamoska dokonca aj zvracia. Mne sa to objavilo po prvom porode, postupne sa to zhorsuje..dovtedy som ani nevedela, ze mam PMS.

bodkolienka81
19. sep 2019

@sebik0 a teda riesim to tiez tabletkou, obcas pomoze masaz krku/hlavy

micinka1981
19. sep 2019

@sebik0 ja mavam take stavy po 2.porode. Ako od mala trpim migrenami ale nikdy som nemala pred menzesom migreny ale pomimo tak 2x do mesiaca som bola vzdy mimo a vracala som.
Po 2.porode som zacala mat migreny cca 2 dni pred menzesom alebo v den ked som dostala menzes. Byva mi zle cca 2 dni. Prvy rok som mala asi pri kazdej menstruacii a teraz sa to strieda. Obcas nemam alebo sa snazim viac pit pred menzesom, dam si magnezko a ak ma zacne boliet tak skusam ci nezaberie silnejsia kava a ak nie tak dam tabletku ale nie vzdy zaberie 😏

zdenkatv3
19. sep 2019

@sebik0 ja mavam tiez toto pred ms, tiez sa ledva suchcem, ale co uz ked musis tak musis, vzdy to nejak rozhybem, k doktorovi by som isla, aj k neurologovi pre istotu 🙂

tasticka59
19. sep 2019

Mala by si to podla mna isto konzultovat so svojim gynekologom. Nie je to moc normalne a podla mna by sa s tym dalo isto daco spravit, aby si nemala az take predmenstruacne problemy

77kacena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
neluskas
19. sep 2019

@sebik0 ahoj, mavala som to tiež, vzdy par dni pred menstruaciou. odkedy uzivam prirodne produkty, tak tieto stavy uz nemam a dokonca sa mi aj cyklus upravil presne na 28 dnovy a ani menstruacia uz nie je bolestiva