Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Chlpaté bradavky

dagmamar738
20. dec 2018

Ahojte, okolo bradaviek mi rastú občasne také čierne dlhé chĺpky. Okolo každej asi 5 alebo tak. Neviem či to je normálne alebo mám zblbnuté hormóny od tehotenstva. Doteraz som si ich nevšimla. Neviem či ich mám vytrhať aby potom nevadili pri kojení alebo ako by som mala postupovať. Niekto podobný problém?
Dagmar :o)

osky
20. dec 2018

Baby vy rypacky po sebe tie prispevky aj citate?
A kde zistujete tie stare temy od konkretnych ludi?
Vy mate tolko casu?
Toto je otrasne chovanie.
A hlavne,co ma clovek z toho,ze rype do cloveka na druhom konci sveta niekde za monitorom?????
Vsak,precitam si temu.bud sa vyjadrim k veci alebo si o tom pomyslim svoje a viac mi to zily netrha.
A perlicka-napise ip a uz sa tu ta ip verejne rozobera.....
Tu fakt len drzat hubu a krok lebo beda ak padne daky slovny chytak...uz som.na pretrase.fuj!

marion09
20. dec 2018

@osky no a čo že sa ip rozoberá,normálny človek take témy nezakladá a súkromne nevypisuje,ak chcela mala riešiť na ploche.odrazu sú z vás solidárne Márie Terézie

osky
20. dec 2018

@marion09 trafena hus zagagala...
kto ma pravo sudit co je a co nie je normalne?
Rypat do ludi je normalne...to uz som pochopila...

marion09
21. dec 2018

@osky trafená hus nezagaga ale mlčí lebo je mrtva

osky
21. dec 2018

@marion09 no vidis.a zase trepes.lebo toto je normalne porekadlo-ze trafena hus zagaga.a zagaga.chod sa niekde pozriet nie je mrtva hned😆😉

marion09
21. dec 2018

@osky ja viem že je to porekadlo,robím si z teba srandu

dagmamar738
autor
21. dec 2018

@marion09 zmysel pre humor teda moc nemas.

debnicka
27. mar 2019

@evkao na zaklade prispevkov vyjadrujete nazor ale to co si citate kazdy jeden prispevok ked viete kde vsade ona prispievala ? To sa tak nudite, ze si citate hluposti na modrom koniku a potom ich debilne komentujete ? Ked mate tolko volneho casu tak ho skuste vyuzit prospesnejsie bude to zrejme lepsie aj pre Vas samozrejme ocakavam aj nejaku hlupu odpoved na moju osobu 😊

0martina0
27. mar 2019

sodoma gomora😂😲🙏amen