Chýba mi tehotenstvo

candii
4. feb 2016

Mozno sa Vam to bude zdat divne ale chyba mi tehotenstvo. To ako som citila babatko v brusku ako som bola pre svojho muza vynimocna. Tie poradne .. bliziaci porod.. vsetko mi to chyba.. a druhe mimi pochybujem ze budeme mat 😀

alietam
4. feb 2016

ahoj neboj aj ja som mala take pocity a dokonca by som pristala aj na dalsie ale skoda to uz nehrozi 😅

zairaz
4. feb 2016

Aj mne to chyba a neviem si predstavit, ze uz to nezazijem a to uz mam dvoch drobcov :D

sense
4. feb 2016

to budu asi este hormony, ja som bola rada ze je potom do 20tt mi byvalo zle, problemy sprotilatkami, caste kontroly, krvacanie, potom pn len lezat, jedine co mi chybalo bol spanok... 😉

limetka69
4. feb 2016

Boze, neverim, ze by som si nieco take mala povedat 😀 som rada, ze som na konci. Tie kopanceky su krasne, jedinecne, to ano, ale asi nikdy nezabudnem ako ma momentalne boli panva v noci, ako sa mi roztahuju kosti a lamu ma, ako si nemozem vziat tabletku na migrenu, ako ma pali zaha, atd, atd, atd.....

macik166
4. feb 2016

@sense aj ty si mala problem s protilátkami? Dopadlo všetko OK? sledovali ťa na hematológii? Ake si mala hodnoty titeru?

zeytin
4. feb 2016

Takých nás je viac 🙂 Aj mne tehu moc chýbalo... po prvom pôrode som po pár mesiacoch opäť otehotnela. Každý ma ľutoval, že aké to mám ťažké, ale my sme to tak naplánovali a bola som šťastná. Milovala som pocit "byť tehotná"... Nepochybuj o druhom... veď jedno je málo 🙂

sense
4. feb 2016

@macik166 uz si to nepamatam musela by som pohladat tehotensku knizku, viem ze porod bol vyvolavany kedze mala uz nebola vyzivovana, bola som pripravovana na to ze v lepsom pripade skonci pod lampou v horsom bude nutna transfuzia, boli nejake problemy po narodeni ale je zdrava, a protilatky som nemala kvoli rh faktoru ale krvnej skupine udajne sa to zdriedkavo stava...

lauricka
4. feb 2016

tiez som mala obe tehu, aj dvojickove, aj mono, bezproblemove a tiez to povazujem za velmi krasne. A aj mat babatko male je nadherne podla mna. Nase tretie ma rok a uz ma chyta nostalgia. Nuz ale, peniazky z neba nepadaju. Na tvojom mieste, ak nemam vazne problemy, tak by som dietatu urcite dopriala surodenca. Ja myslim, ze deti by mali mat surodencov, ak tomu nic vazne nebrani.

candii
autor
4. feb 2016

@limetka69 no len aby si si o dake 2 mesiaciky nepovedala 😂

limetka69
4. feb 2016

@candii no mozno si poviem, pretoze priroda ti ma múdro zariadene, zeny rýchlo zabudaju na bolesti, keby pamatali, bol by sami jedinacik na svete 😀 ale urcite ne po dvoch mesiacoch. Mozno rokoch 😀

candii
autor
4. feb 2016

@limetka69 to je pravda.. bolelo to.. od bolesti som uz nevedela ci mam chodit, lezat, skakat. Ale ked si na to spatne spomeniem bol to moj najkrajsi zazitok v zivote 🙂

cervenaruza123
4. feb 2016

@limetka69 Mamka nedavno rodila, tesne po porode nam vravela co vsetko si vytrpela a neskor asi po 4 mesiacoch o tom hovorila mojej kamoske, ale nejak prilis strucne, tak som sa jej pytala, coze nespomenula to a ono... Tak ze ona si na to uz proste nepamata, ze si pamata len ked uz uvidela babatko 😀

yanni
4. feb 2016

Jeeeezis to fakt? Tak to som este nepocula 😕 No mne vobec tehu nechyba. Mala ma 6 mesiacov a v den porodu som bola najstastnejsi clovek na svete, ze konecne nebudem tehu. A to som mala da sa povedat bezproblemove tehotenstvo. Ak si pravdaze odmyslim to palenie zahy, neskutocne, ku koncu tehu neznesitelne.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
loknicka
4. feb 2016

@candii presne viem co citis. na jednej strane som rada ze mam po porode mam 2,5 rocne dietatko ale ja by som este velmi chcela a partner uz ze vôbec. a to som si po porode hovorila ze uz nikdy.... preslo ma to presne ako mi hovorila kamoska. a ta tuzba je neskutocna na druhej strane smutok ze to chcem teda len ja....

candii
autor
4. feb 2016

@loknicka zase moj muz by pristal na dalsie.. ale ja si dako neverim mat 2 deticky.. dost mi dava zabrat malicky.. trapia ho koliky.. v noci vela nenaspi a keby som sa mala cez den druhemu venovat bola by som grogy.. bojim sa ci by som to zvladla..

lusyke
4. feb 2016

@candii to iste som si myslela aj ja ze druhe by som nezvladla ked este mala dcerka par mesiacov...cim je ale starsia tak tym viac pocitujem ze by sa jej hodil surodenec a viem ze by z babatka mala velku radost a bola by mi pomocnickou 🙂 Tehotenstvo mi chyba tiez..no uz pri prvom som si povedala ze to nebude moje posledne takze je to otazka casu...a to druhe si fakt uzijem a uz sa na to tesim. Okolnosti nam zatial brania mat druhe no ja uz by som rada mala.

loknicka
4. feb 2016

@candii zvladla neboj sa. ja mam hyperaktivne dieta a trufla by som si mozno by sa starsie upokojilo 🙂

tiumen
4. feb 2016

@candii tiež som na tom podobne, začalo to keď mal malý zhruba 4.mesiace a trvá dodnes (mal 2 roky v decembri) ale súrodenec sa žiaľ nejak nedarí ☹

8291
4. feb 2016

No tak ja vyhlasujem ze mi to vôbec nechyba,milujem svoju dcéru najviac na svete.moje tehu mi bolo na obtiaž uz od 7.mesiaca,ano je to krásne keď to kopká😁 ale to je všetko,pribrala som 18,5kg,to by ani nevadilo,ale bola som nemotorná,vsetko mi zavadzalo,cele tehot.som nespavala.maximalne 4hod.v noci a to bolo vsetko.teraz chceme pre malú súrodenca ved má uz 1,5roka,ale keď si spomeniem na to brušisko,ruky nohy naliate vodou,poviem pravdu veľmi sa mi do toho nechce,ale zvládnem,vydržím ved pre detičky žijeme,no ja len toľko ze premňa bolo 9.mesiacov ako 12.mesiacov nie a nie skončiť😁

bonaqa2013
4. feb 2016

jedno bábo je málo, manž. treba prehovoriť aj na druhé.... 🙂

danjelca
4. feb 2016

ja som mala take tehotenstva ze by som si zopakla HNED:D

petatrubicka
15. feb 2016

Ja som rodila v 31. tyzdni tehotenske brusko a pohyby mi hrozne chybali a pokial bol drobcek este v nemocnici tak som si dost poplakala

candii
autor
15. feb 2016

@petatrubicka hlavne ze je drobec v poriadku..i ked verim ze brusko chybalo

petatrubicka
15. feb 2016

@candii mame uz 8.5 mesiaca a vysetrenia su vsetke v norme tak dufam ze vsetko zle je za nami...

candii
autor
15. feb 2016

@petatrubicka urcite ano.. drzim palce aby ste boli zdravi aj nadalej

shia
23. feb 2016

ja ťa chápem, mala som presne to isté..o to viac, že dcérka sa musela kvôli mojej preeklampsii narodiť predčasne o 6 týždňov skôr, v 34tt, a ja som mala pocit že som si nič nestihla "užiť" = odkladala som nakupovanie vecičiek na posledný mesiac (aby sa to "neurieklo"), ako aj balenie sa do pôrodnice, chystanie vecí bábätku, nemala som ani kočík, ani tašku, ani postieľku, nič nachystané, všetko kým som bola neplánovane v pôrodnici potom chystal a kupoval manžel a moja mamina, resp. obe babky, čo mi chýbalo asi najviac, že na to som sa celý živo tešila a potom som to "premeškala", nestihla som mať ani veľké bruško, neviem ani čo sú kontrakcie, keďže som mala cisársky, ani sa mi dojčiť nedalo, proste - cítila som sa zle, že som nič nespravila :-/ Teraz s odstupom času už to beriem vpohode,ale vtedy ma to dosť trápilo. Ale na dcérke vidím (už má 3,5 r), že jej nič nechýba a ani nechýbalo, tak to je hlavné, ale mne to v kútiku duše chýba a len dúfam, že to raz budem môcť zopakovať 🙂

candii
autor
23. feb 2016

@shia hlavne ze je malinka v poriadku aj ked ta uplne chapem.. ked bude druhe si to naplno uzijes 🙂

lilianka414
27. feb 2016

aj mne to chyba a rada by som mala este dalsie ale partner uz nechce. ☹

gabika_tkacikova
3. mar 2016

môj drobček má 3,5 a ja stále častejšie a častejšie myslím na to, že chcem ďalšie bábetko, takže viem ako sa cítiš :(my sme si ďalšie naplánovali až na neskôr, keď bude mať drobček tak 5-6 rokov z fin. dôvodov, no ja sa už neviem dočkať a modlím sa aby môjmu mm "ušlo" :D