Clexané a tomby v krvi. Užíva niekto?

cucuska
7. aug 2006

Ahojte. Má niekto zistenú hustú krv a uživa Clexané?

zuzana1971
19. jan 2010

ahojte, moze sa pichat fraxiparin v tehu do bruska? lebo v nemocnici mi to pichali do ramena, a ja si to jednou rukou neviem a do nohy sa mi to nepodarilo. picham si aj inzulin do bruska, tak na kraji uplne, nejde mi o to, ze aby som si nezasiahla maternicu, atd skor o to, ci sa to moze vseobecne aj do brucha pichat?

vika34
19. jan 2010

ahoj ja si pichám do brucha a v nemocnici mi tiež dali do ramena a bolelo to hrozne a ani mi nepovedali čo mi idú pichať,tak ked doniesla druhú hned som jej hovorila ,že do brucha a čo sa týka v tehotenstve tak to bohužial neviem

nibiru
9. júl 2010

ahojte ja si picham tiez fraxiparin uz asi 2tyzne sama so ramena pod kozu v nemocnici mi to pichali v 90stupnovom uhle to dost bolelo sestricka vravela ze ak to picha niekto iny picha sa to v 90stupnovom uhle sama si to vraj tak pichnut nedokazem ja si to picham tak ze ihlu si polozim na ruku a par milimetrou pod kozu ju zasuniem tak mi to ukazovala aj sestricka nerobia sa mi hrcky a ani to neboli:o)

klaraema
21. okt 2010

@nibiru jej vyborny tip moc dakujem sedim vobyvke dnes mam zacat a dve hodiny sa neviem do toho pustit ..toto mi pomohlo moc moc moc 😎

chomik
18. feb 2011

Ahojte, ja som dnes začala brať fraxiparine preventívne, som v 9 tt a sestre bola potvrdena genetická predispozícia na trombózu, tak mi lekár nasadil injekcie, kým nebudem mať ďalšie výsledky...nemám z toho príliš dobrý pocit, preferujem prírodné metódy, ale zároveň nechcem pri bábätku nič riskovať... fakt to nemá žiaden vplyv na malé?

atap
18. feb 2011

@dolinka Cisársky robia aj pri spinálnej anestéze, ktorá pri pichaní fraxiparínu môže byť indikovaná.

prokopad
19. máj 2011

Ahojte, tak aj ja sa k Vám pridávam od zajtra. Už mi volala hematologička. Som na konci 30týždňa, zajtra si idem vyzdvihnúť aj recept a aj injekcie. Ale kvôli sebe a hlavne kvôli malej urobím čokoľvek. Som síce zdravotná sestra, ale neteším sa nejako na to pichačkovanie. Ale čo už. 😉

janejohanna268
15. nov 2017

Baby viem že sa to ma pichať v určitom čase ale nevadí ked budem mať 9 hod posun?