Clostilbegyl - bolestivá ovulácia?

juliett99
13. máj 2008

Ahojke kocenky...
Mam na vas prosbicku a prosim o radu skusenejsich..Moj problem spociva ze sa z manzelom snazime otehotniet uz vyse roka.. Pravidelne lietam z anglicka domou a potom zas do Uk len kvoli sexu heheh
od marca navstevujem mojho lekara robili mi HP a zistili vysoku hladinu muzskeho hormonu a velmi nizku sliznicu iba nejakych 0.3 ma byt vraj 0.7 minimalne a na vajecnikoch polycisticke ovularia ci nieco take..samozrejme mam nepravidelnu mestruaciu lepsie povedane ziadnu take 4-5 mesiacov ... ale to uz teraz mam uzivala som duphaston a zacala som z liecbou clostilbegytu ... po prvej davke bolo vsetko fajn a teraz som asi mala ovulaciu bolo to dost bolestive a dokonca aj milovanie bolo bolave citim sa ako balonik... dnes je vlastne 17 den a mna stale boli spodok bruska a zacali ma pobolievat bradavky.. k doktorvi mam ist az na 13 den ovulacie..

jeny
16. máj 2010

takže tento mesiac zase nic ☹ no nevadi skusame dalej s vyssou davkou 🙂

petasllov
16. máj 2010

Taj ja sa zachvíľu tiež pridám k vám, doki sa mi chystá nasadiť clostil niekedy v septembri až, najprv mi chce dať duphaston na úpravu cyklu a potom po nejakých 3 mesiacoch užívania clostil. Pri prvom pokuse sme to tiež takto riešili a našťastie vyšlo to na prvýkrát a teraz máme doma krásnu dcérku. Duphaston mi nasadí až tak v júli, lebo zatiaľ mám cystu a na kontrolu idem skoro až o 2 mesiace, tak uvidíme, ako to bude teraz.

katustek
17. máj 2010

Ahojky, takže votriem sa do Vašej témy po druhý krát a tak isto aj druhý krát idem brať clostil... 😉
Síce to prvý krát moc dobre nevyšlo, som v 9tt potratila, nebilo srdiečko... 😔 pravdepodobne, bolo oplodnené nedozreté vajíčko...
Teraz dúfam, a pevne verím, že to vyjde a môj Filipko bude mať vytúženého bračeka alebo sestričku 🙂

camelco
17. máj 2010

ahojte, no ja som zacala dnes uzivat clostil prvykrat, uvidime ako to dopadne, v piatok som bola na krv na hormonalny profil, ale vysledky budu az za 2 tyzdne ☹ no uvidime, najhorsie na tom je, ze musim napisat dokymu, ze 10-11 DC je sobota, nedela a on mi chcel este pichnut nieco (asi pregnyl) na prasknutie folikulu, no uvidim

camelco
17. máj 2010

katustek drzim palceky aby to tento krat vyslo 😉

nemko
17. máj 2010

kocky prosim vas clostil ste dostali od svojho gynekologa alebo v CAR?mne ho gynekolog nechce napisat ze toto aby si riesilo CAR, som nahnevana, znechutena, bezradna 😒

camelco
17. máj 2010

ahoj nemko ... mne clostil napisal doky v CAR ale my sme to priamo zacali riesit cez CAR bez mojho gynekologa, ja ku gyndosovi chodim len na rocnu prehliadku .................. ale poznam baby ktorym to gyndos predpisal, tak neviem preco ti ten tvoj nechce 😖

katustek
17. máj 2010

camelco ďakujem 🙂 , ak ti vychádza ten 10-11 DC na víkend, na injekciu treba ísť v piatok, teda aspoň tak mi to minulý týždeň vysvetlil moj doki...
nemko - mne nasadil clostil môj gynekológ a v žiadnom CAR som nebola...

camelco
17. máj 2010

katustek ... dakujem, pred chvilou som mu napisala mail, a uvidim co mi odpise, aj som nad tym uvazovala, ze pravdepodobne to bude v piatok, len neviem ako v robote, je to na prd 😠

dadqa86
13. jún 2010

Ahojte...Ja by som sa chcela spytat ja som prisla uz o dve babetka teraz mi vsak moj doktor nasadil CLOSTILBEGYT chcela by som sa spytat ma nejaka z vas stimito tabletkami skusenosti?Najviac ma vsak zaujima ci sa nemusim obavat toho zeby som znovu potratila pretoze mi ich kazal brat pri prvom cyklu co mi ma dojst a ked ich doberiem si mam odtratat 15-den a mame sa nazit otehotniet nemoze sa stat zeby sme zase prisli o male?Vie mi niektora z vas poradit? 😒

zuzu805
14. jún 2010

dadqa86..ahoj ja som brala clostylbegyt aj duphaston otehotnila som po 2 mesiacoch uživania ho,,ale ako vieš som aj potratila ☹ ☹ ale držim palce nemusi to byť tym clostilbegytom moje male bolo slabe sa prestalo vyvijať podla mna clostylbegyt ti pomože 😉 a dotiahneš to do uplneho konca držim palce moc,moc

zuzu805
14. jún 2010

dadga 86-teda 3 mesiacov uživania som otehotnila,pomohol vela babam treba vyskušať..

dadqa86
14. jún 2010

@zuzu805: Lenze mne sa tiez tie dva potraty co som mala prestali vyvyjat tie plody tak ako tebe...Len ja som vtedy brala len duphaston,kyselinu listovu-femibion 800-stovku...Mnooo neviem pred tim mi tieto tabletky ani doktor nespomenul 😒 sa bojim co ak znovu potratim by som to uz nezvladla co by si robila na mojom mieste? ☹

dadqa86
14. jún 2010

@cathy77 : dakujem 🙂

zuzu805
15. jún 2010

dadga-to už je na tebe mne doktor hovoril že mame sa pokušať o babo teraz bez clostylbegytu a ak to nevide tak mam prisť a predpiše my ho zasa a ja mu verim..ja mam teraz kyselinu listovu a duphaston mne musel dať medzi tym prestavku lebo som uživala clostylbegyt 3mesiace,,..

dadqa86
15. jún 2010

@zuzu805:Mnoo ja neviem,ale je to nejake cudne uvidime mnooo co mi to spravi...ked ja problem z otehotnenim nemam 😒

zuzu805
15. jún 2010

dadqa86 ja som mala problem otehotnieť vieš tak fakt neviem..ti viac poradiť 😒

dadqa86
15. jún 2010

@zuzu805 :Sak jasne ja ta chapem.....nevadi...mnooo uvidim 😒

simi123
11. júl 2010

ahojte aj ja potrebujem poradit prosim.AJja bereiem clostylberyt teraz ho beriem uz druhy mesiac beriem ho 2x denne lebo mi povedaly ze mi nerastie dajake vajicko ja vobec neviem co tym myslia snazim sa uz vyse roka otehotniet ale zatial nic...ale bola som na kontrole a povedaly ze je uz vsetko v poriadku a ze by som mala skusat ze sa to raz podary len chcem vediet ze ci tieto lieky uz niekomu pomohly a ci neviete co mislely tym vajickom . dakujem ..

enanena
12. júl 2010

@simi123 to vajicko je tvoja pohlavna bunka ktora ked sa spoji so spermiov taj je z toho babo...a clostyl zabera poznam dievcata ktore vdaka nemu maju alebo cakaju babatko.... 😉

cathy77
12. júl 2010

simi - skus https://www.modrykonik.sk/forum/tema/lecba-clos... , tu sme rozbehnuté clostilky

simi123
12. júl 2010

ahoj -enanena diky za vysvetlenie ja som doteraz nevedela co to je aj ty beries clostylberyt???

simi123
12. júl 2010

ahoj diki - 😉 cathy77 idem sa tam pozriet aj ty mas take problemy???

cathy77
12. júl 2010

...ako všetky, čo pojedáme clostil 😉

simi123
16. júl 2010

@enanena aj ty beries clostyl

enanena
19. júl 2010

@simi123 nie ja som zatial iba na duphastone 😉

simi123
21. júl 2010

aha.. o prve sa pokusate.....ja beriem uz druhy mesiac anic uz som brala aj duphaston .... a mas pravidelnu menstruaciu ci nie

lucia122
10. nov 2010

ahojte ja som brala clostil a vždy na 3 mesiac som zostala tehotná, dali mi ho lebo sa mi netvorilo vajíčko. Mám doma 7 ročné dievča, 4 ročného chlapca a momentálne čakáme dalšie bábo malo bi sa narodiť v marci. Takže možem potvrdiť že clostil zaberá. Hlavne treba byť trpezlivý a nevzdať sa. Vvšetkým držím palce

betina1984
10. nov 2010

@simi123, ja brala Clostil zatiaľ dva mesiace a nič, ani menzes, ani ovu, ani tehu. Mám PCO a nemôžu vajíčka prejsť von, takže možno sa mi aj tvoria, ale nedostanú sa cez zhrubnutú kožu vaječníkov. Takže mne nepomohol.