Clostilbegyl - bolestivá ovulácia?

juliett99
13. máj 2008

Ahojke kocenky...
Mam na vas prosbicku a prosim o radu skusenejsich..Moj problem spociva ze sa z manzelom snazime otehotniet uz vyse roka.. Pravidelne lietam z anglicka domou a potom zas do Uk len kvoli sexu heheh
od marca navstevujem mojho lekara robili mi HP a zistili vysoku hladinu muzskeho hormonu a velmi nizku sliznicu iba nejakych 0.3 ma byt vraj 0.7 minimalne a na vajecnikoch polycisticke ovularia ci nieco take..samozrejme mam nepravidelnu mestruaciu lepsie povedane ziadnu take 4-5 mesiacov ... ale to uz teraz mam uzivala som duphaston a zacala som z liecbou clostilbegytu ... po prvej davke bolo vsetko fajn a teraz som asi mala ovulaciu bolo to dost bolestive a dokonca aj milovanie bolo bolave citim sa ako balonik... dnes je vlastne 17 den a mna stale boli spodok bruska a zacali ma pobolievat bradavky.. k doktorvi mam ist az na 13 den ovulacie..

merry55
9. feb 2012

a este som zabudla dodat ,take zvlastne vytoky somna idu, nema to ziadnu farbu . to je akokeby ze ide zomna voda,som z toho na nervy.dik

merry_v
6. mar 2012

žienky je tu nieko taký kto pri clostile si pichá aj fraxiparine????

dadanr
19. mar 2012

Ahojte baby. Ja som po 1 mesiaci brania Clostilu a z niektorými mám podobné potiaže. Počas ovu som mala dosť veľké bolesti tak som išla k Dr. ten mi povedal, že mám vaječník čo ide z tela vyskočiť 😖 ( 3 vajíčka, a FO 25 povedal mi, že dnes alebo zajtra máte ovu) potom asi o 3 dni mi začalo akoby pichať v mechúre a boleli na vaječníky, neskôr to trošku utíchlo a začali ma bolieť riadne kríže. Výtoky mám také ako opisuje merry55. Vždy večer mi je ťažko od žalúdka skoro akoby na vracanie, alebo hnačku. ( Nechápem) ale iba večer v priebehu dňa sú to len tie kríže. No ja neviem, ale buď to som už tehotná čo sa nechcem tešiť predčasne, alebo ten Clostil riadne som nou zatočil. Uvidíme ak sa to tento mesiac nepodarí čaká ma folikulometria a uvidíme. No dúfam, že nemám s Clostilu nejakú cistu lebo ma vystrie.

babo78
10. okt 2013

Ahojte babulky, tak ja beriem clostilbegyt uz 7 menštruáciu, popritom uzivam uz asi 4 roky Duphaston. Pri uzivani Clostilegytu mam take divne stavy naladovosti, roznych chuti na jdelo a pocitu naliatosti a aj bolestivu menstruaciu. Uz sa snazime s partnerom vyse roka a zatial nic. Lekarka ma chce poslat na prefuknutie vajecnikov. Mam PCO syndrom, netvoria sa mi vajicka a mam cysty vo vajecnikoch. Pri poslednej kontrole mi povedala ze mam v jednom vajecniku maly folikul, co bola pre mna super sprava, ze asi tie lieky zacinaju ucinkovat. Neviem ci mam ist na to prefuknutie vajecnikov alebo to mam nechat na prirodu ci bude babätko alebo nie. Drzim vsetkym spolubojovnickam palceky.

minv
16. apr 2015

@lenka20 ahojj mozem sa opytat napisala si ze zhorsuje pco mam ho aj ja tak tiez sa pokusam o babo uz dost dlho no zbytocne ... Uzivam clostyl teraz uz po treti krat vedela by si mi s tym poradit ??

7babenka23
13. júl 2015

Prave som v obdobi plodnych dni po dobrati clostilu a bolesti neskutocne... boli ma cely clovek od pasa dole..taketo bolesti nemam ani pri menzstruacii... hlavu mi ide rozdrapit a krizr a brucho ani nespominam.... a to som v praci na 12tke a cely den na nohach...

scandinavia
28. feb 2017

Ahojte baby...pripajam sa k vam co ste mali po clostile bolestivu ovulaciu...ja uz dnes neviem od bolesti ci mam plakat, ci zvracat, ci sa po stenach skriabat..
Mam velmi bolestivu menstruaciu ale proti tejto ovulacii je to slaba kava. Nedokazem sediet ( lebo ma to odspodu boli), kazdy otras v aute som pocitovala ako keby mi odtrhli maternicu...
Vcera som bola na folikulometrii a vraj sa mi z jedneho foliku spravila dost velka cysta + mudr videla zopar dalsich utvarov co boli podla nej pravdepodobne folikuly ale nedali sa zmerat lebo boli tak jeden za druhym poschovavane...na jedne strane 3 a na druhej 2. Je to vobec mozne??

zuzicek88
22. júl 2018

@scandinavia Ahoj viem,ze to je stara diskusia,prosim ta,podarilo sa ti otehotniet?

scandinavia
19. aug 2018

@zuzicek88 ano🙂 uz mame 10 mesacneho synceka🙂 na prvy krat po clostylbegyte