Clostilbegyt a Duphaston

evka1704
17. apr 2012

mile snazilky,ked vam mozem odporucit,tak neberte ten clost.,vytvaraju sa vam folikuly,ale mozu obsahovat vela vajicok a mozte mat aj viac pocetne tehotenstvo a deticky nemusia byt v poriadku.ja som sa zacala venovat Billingsovej metode a aj teplotu som si merala.teraz to uz poznam,tak sa nemusim sledovat.ako prve zistite,ci je vas partner v poriadku.ja som urobila tiez chybu.brala som clost,potom duphaston a nakoniec som skoncila na laparoskopii.vsetko sa mi vajickami,co sa mi tvorili upchalo.keby mal niekto nejake otazky,rada odpoviem.

natali1412
6. apr 2017

@majuska72 ahoj, ani ja som nemala ovulaciu a tiez som mala od dr. Clostyl a duphaston a tiez neuspesne, ale to mi aj povedal pred tym ze tam nieje velke % ze sa to podari ... mne sice potom 2 krat cyklus prisiel presne kedy mal, takze mi to ms nerozhadzalo... no skor si myslim ze je to tak ze ovu mas inokedy... netreba sa riadit hormonalnym profilom.. mozno ju mas par dni pred ms mozno hned po skonceni ms... a to ti dr nezisti kedy ju presne mas, to by ti musel kazdy den robit hormonalny profil. A je blbost ze na 14 den od prveho dna mas ovu. No skus pockat este tyzden a potom si vyskusaj znovu test. Ja som to tak mala... ked sme sa po 2r prestali snazit ... spala som s priatelom par dni pred ms a menstruacia mi neprisla, samozrejme som sa tesila ze co ak... no test negativny a bolesti som mala ako keby sa mi ma spustit kazdu chvilku ...tak na piaty den som si znovu robila test a boli tam dve ciarky.. tak som si spravila niekolko dalsich 🙂 a za chvilku koncim 7m 🙂 tak vydrz este par dni ak nepride ms tak si sprav test. A samozrejme daj potom vediet 🙂 drzim palceky 🙂

majuska72
6. apr 2017

@natali1412 Ďakujem za reakciu 🙂 ja som mala toho dosť nacitane, takže šok vedela, že nemusí byť iba V strede cyklu. išlo O to, že my sme to skúšali na začiatku, V strede,na konci vyše roka... A nič. Takže som si začala uvedomovať že je asi niekde problém 😐 aj keď jasné najskôr to bolo také spontanne, milovali sme sa kedy sme chceli bez ohľadu na to, či sa nám podarí splodiť dieťa. Ale ako spominam, keď ani po vyse roku som neostala tehotná, už som nechcela čakať (keď sme sa brali sme si povedali, že do mužov 30tky chceme určite babo) 🙂 chcela by som veriť, že táto kombinácia liekov zafungovala, ale nechcem sa predčasne tešiť A potom sa sklamať. Určite dám vedieť výsledok O pár dní 🙂

natali1412
6. apr 2017

@majuska72 aj my sme sa dlho snazili a nic, cca 2 roky... no nakoniec sa podarilo. A to sme to uz vzdali..lebo nam to prislo uz take mechanicke.. len splodit dieta, ...tak nas dr odporucil na kliniku asistovanej reprodukcie.. a tam sme sa uz nastasie nedostali 🙂 hlavne treba mysliet pozitivne a vyvarovat sa stresu a byt v pohode aj ked v dnesnej dobe je to tazke... ale hlavne zena musi byt ok! Poznam to sklamanie... preto daj tomu aspon tyzden a potom si sprav test ak nedostanes ms. 🙂 dufam ze ti tie lieky pomozu alebo aspon nastartuju organizmus 🙂 drzim palceky a pevne verim ze o tyzden budu dve ciarky 🙂

majuska72
6. apr 2017

@natali1412 ďakujem pekne . Bodaj by si mala pravdu! 💖 Snažím sa myslieť pozitívne a veriť tomu, ze "liečba" zaberie. Aj keď človek by od toho asi nemal čakať zázraky. Veru stresu je dosť, najmä posledné mesiace, lebo manžel ma nejake zdrav. Problemy plus blížiaci sa termín odovzdania diplomovky... Ale čo ma nezabije, to ma posilní 😁 ako sa poznám týždeň nevydržím netestovat, ale mám ešte nejaké lacne testy z ebay tak skúsim aspoň tie občas 🙂