Čo mám robiť, aby som pri tehotenstve opäť nepotratila?

minune
3. apr 2012

bola som uz 2 krat tehotna a velmi tuzim po dietati pri oboch tehotenstvach som mala problemy krvacala som lebo mam rozdvojenu maternicu ako si mam davat pozor aby som opet nepotratila

jankako
3. apr 2012

zveriť sa do rúk dobrého lekára...inak asi nič,kedže ty si si neprivodila potraty.

lucka1987
3. apr 2012

niekedy si zena moze davat pozor kolko len chce a aj napriek tomu sa to stane ... ja som si tiez davala pozor a stalo sa . na niektore veci proste nemame dosah ... kazda chceme urobit maximum pre zdrave donosenie babatka.. najdi si dobreho lekara, pocuvaj jeho rady a setri sa

traktor
3. apr 2012

prekonzultovat to s lekarom /odbornikom/, ..poradi ti co a ako,.. ak ostanes tehu, zostat na rizikovom, setrit sa..niekedy je vsak vsetko zbytocne a priroda si to sama zariadi..drzim ti prsty , aby dalsie tehu dopadlo ok a aj ty si mala v naruci maleho drobceka 😉

mircalla
3. apr 2012

Daj si urobit vysetrenia, ci nieco nesposobuje potraty: imunologia (najma antitrofoblastove protilatky), genetika, hematologia (v mnohych pripadoch je pricina tam, da sa to riesit liekmi), infekcne (toxoplazmoza,listerioza, CMV virus), stitna zlaza. Tiez sa setrit, ak budes tehu
Ak sa pricina odhali, da sto preventivne riesit, ale samozrejme pricina byt nemusi, proste zial smola. U mna pricina bola na hematologii, nasadili injekcie a potom uz bolo pri dalsom tehu vsetko ok.

moniciak
3. apr 2012

Pozri sa ja si myslím že určite sa zveriť odborníčke (kovi 🙂) ale zas ja som bola tehotná a fungovala som normálne a nepotratila som asi ísť od začiatku na rizikové keď máš takú veci s maternicou prajeme veľa šťastia pri snažení aj veľa zdravia budúcemu dieťatku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre