Čo na opakovanú cystitídu?

petra2505
23. aug 2008

Baby snazime sa o babo, ale dost casto mavam cystitidu.Neviete mi poradit tie co mate skusenosti ake lieky vam zabrali?Nemyslim antibiotika co zaberu nachvilu, ale nieco co zaberie na dlhsiu dobu pripadne nieco co zaberie tak, ze sa to uz nevracia.Ja si dam vzdy Biseptol a prejde mi to, ale stane sa, ze za mesiac to mam aj 3 krat.Jem cucoriedky, pijem extrakt od fy Barnys, pijem urologicky caj a ani tato prevencia nepomaha.Ked idem s tym k lekarovi da mi antibiotika a stane sa, ze po dobrati to mam za dva dni znova.Prosim poradte, ak mate skusenosti....Velka vdaka

mufo
14. sep 2008

Ahoj Peti, no super ze nie som jedina....
Ja mavam cystitidy uz 5 rokov kazdy mesiac a stale dokola a uz som zufala lebo nikto nevie z coho to je...
Pochodila si nejake vyseternia? a co Urovaxom hm?my by sme tiez chceli mimi ale koli tomuto to proste nejde, beriem kazdy mesiac ATB a stale dookola.Este mi na pol roka asi pomohla akupunktura, ale vratilo sa to.Bola si na cystoskopii?

marianeta
2. okt 2008

Caute

Aj ked nie so snazilka pridam sa.Tymto ochorenim som aj ja trpela roky,ale nemala som to tak casto ako vy.
Mne sa to opakovalo najskor raz za rok a potom kazdy pol rok.
Brala som na to vacsinou Nolicin ale aj ine lieky ale nazvy si nepamatam.
Tiez som si svoje uzila u urologa,no hroza.Jeden cas som chodila na sondaze lebo som vraj mala zuzene moc.cesty . Ked ma to chitilo tak som radsej sla na pohotovost,lebo keby som sla k
svojej lekarke tak by som skoncila na urologii.
Naposledy som to mala v aprili 2007 a v juli som otehotnela a akoby utalo odvtedy nic(klop,klop).

katkabg
12. jan 2016

Pomoooc ja uz toto nechapem,pred tromi mesiacmi som chytila cystitidu a budm akurat som sa zobudila na to ze ma podbrusko boli a idem na wc a zas ma to drapilo :((( a najhorsie ze ja aj krv hodne curam.Tak rychlo som si dala NOLICIN A urinal a hned pohar urologickeho a vypika som tak teraz cakam a dufam ze som to zachytila vcas.No je to des.Najhorsie ze dnes som zacala robit a tam som nachladla od noh :((( ako posilnit telo aby sa mi to nevracalo