Čo znamená tmavo hnedý výtok v čase menštruácie?

perla200
17. jún 2008

ahoj dievčatá.....
stalo sa vám, že namiesto menštruácie ste mali len slabé špinenie a tmavo hnedý výtok? čo to môže znamenať?

relka2233
2. aug 2008

mam menstruaciu a trva mi uz 4 dni je to normalne???strasne sa bojim ze to budem mat dlho!

ricus
3. aug 2008

Ahoojtee 😉 No mne ms meska vacsinou 2-3tyzdne,ked to dojde,je to len spinenie a hlavne 10-12trapenia...niekedy mi to tak dlho trva...pred rokom som vysadila tabl. mrchu pravidelnu nemam,rok sa snazime,zatial nic... ☹ Dr mi povedal,ked za 2roky neotehotnieme,mi da tabltky,aalee ja uz nechcem cakaaat 😠 5ho augusta mam dostat ms....duufam ze nedoojdeeeee 😎 // 😕 Napiste na IP prosim 😅

dicinka1
3. aug 2008

tykyto vytok moze znamenat nedostatok progesteronu..tento hormon je dolezity pre babo...ak je ho malo...tak mozete potratit....ak si samozrejme tehulka...

kuspitka
3. aug 2008

Ahojte.ja uz mam po menstruacii mala by som mat ale uz 3den mam hnedy vytok a mala som ho aj pred.

lenocka1612
11. dec 2008

ahojte, chcela by som sa spytat, v utorok som mala dostat menstruaciu ale na miesto nej som dostala hnedu menstruaciu, este nikdy som sa s nicim podobnym nestretla.co to moze znamenat?trva to uz treti den.prosim vas poradte mi ale rychlo, bojims a ist k doktorovi.

nikika33
13. dec 2008

Ja som mala hnedý výtok len raz, a to vtedy keď som bola tehotná so svojim synom. Vtedy som nemyslela na to , že môžem byť tehotná, len potom mi začalo byť zle, hlavne večer ... a to ostalo až do konca tehotenstva. Ináč ja som mala 1.mesiac tehotenstva normálnu menštruáciu, 2.mesiac len hendé špinenie .. keď som išla k doktorovi už som bola v 14.týždni. teraz sú to len pekné spomienky, už 4.rok sa snažím zvovu otehotnieť, ale nejde to. včera som dostala mrchu po 5 dnoch . som na tom psychicky velmi zle .

micabo
29. jan 2009

Ja sa nemôžem zaradiť medzi snažilky, zatiaľ.. Plánujeme začať s rozširovaním rodinky v polovici roka. Mám však problém, ale neviem či s ním mám hneď utekať k lekárke, alebo mi možno trošku poradíte Vy... 🙂 . Menštruáciu dostávam asi tak každých 21 dní, neviem je to asi normálne, nie? Antikoncepciu neužívam asi 2 roky. V nedeľu som dostala slabé krvácanie aj s bolestami slabými, a kedže som malá chuť na všetko čo som videla, bolo mi jasné, že sa mrcha dostavila. ale .. čakal som, že sa mi ráno spustí a na môje prekvapenie nič.. iba hnedý výtok i keď bolesti mierne pokračovali. Toto trvalo až do dnešného rána, keď sa dostavila už tá pravá mrcha s ukrutnými bolesťami. Už sa mi to asi 2x stalo, ale nevenovala som tomu až takú veľkú pozornosť, nakoľko mrchá sa dostavila hneď na ďalší den ako sa objavil tento hnedý výtok.. Inak aj vy mávate prvá 2 dni velikánske bolesti. Ja som niekedy ani nevedal, že menzes mám ako čo sa týka nejakých bolestí ale teraz...
Mám podľa Vás koli tomu výtoku zájsť k lekárke? ďakujem Vám za rady.

kraska5576
8. júl 2009

ahojte mam 13 a mala som menštruaciu len 1 a potom uz skoro 4 mesiace nic ... a teraz mam hnedy vytok .... co to znamena ? strasne sa bojim ... pohlavny styk som este nemala......tak z coho to moze bty ? .. prosim poradte mii ... strasne s abojim ist ku gynekologovi .... prosim o raduu

flyangel
8. júl 2009

kraska...nestrachuj sa...nie je to nic vazne...si mlada,zacinas sa vyvijat a pretoze este si v puberte a hormony mas rozhádzané,preto mas nepravidelny cyklus.Mnoho dievcat v tvojom veku to má...niekedy namiesto menstruacie moze prist len hnedy vytok..alebo v prvych dnoch menstruacie budes mat len hnedy vytok a potom sa menzes rozprudi a budes riadne krvacat...ale ak budes mat takyto cyklus a menzes nepride ani po 3 mes.tak by si v kazdom pripade mala ist ku detskemu gynekologovi alebo to pripomenut praktickemu lekarovi...aby sa vylucili nejake nezrovnalosti so zdravotnym stavom...drzim ti palce..

hedunecka
14. aug 2009

caute baby
aj ja sa chcem spytat na sk idem az v sept.a asi uz 3mes.dostavam namiesto MS tmavo hnedy vytok ktory trva jak normalna MSvelmi sa bojim aby to nebolo nieco vazne kedze berem antiku..vela ludi mi povedalo ze to mam z tej antikoncep.len nexapem jednu vec doteraz bolo vsetko ok vzdy som dostala normalnu mrxu a teraz zrazu 3-4mes.takto?nestretla sa s tym niektora z vas?

nika1985
20. aug 2009

Ahojte pol roka neuzivam HAK mala novaring prvu mrchu som mala normalne po 21 dnoch drucha nie a nie sa dostavit tak som si urobila test bol negativny isla som k doktorovi a pozeral na sone ze mam cistu tak mi pichol vyvolavacku tak sa teda dostavila ale az na 41 den a teraz zas mam hnedy vytok na 34 den a velke bolesti zas som si robila test a bol negativny tak neviem ci mam ist doktorovi alebo co je s tym. Meriam si aj vag.teplotu od kedy neuzivam HAK a tento cely mesiac sa vobec nepohla tak neviem neviete mi poradit?

avon
27. nov 2009

mozte miniekto prosim vas povedat ak viete som v siedmom mesiaci tehotenstva a mam dost silny hnedy vytok co to znamena moze ist aj o predcasny porod_

simicka9
7. okt 2010

ahojte ja som mala menzes jeden den a potom sa mi objavil hnedy vytok mozem byt tehotna?velmi po tom tuzim

livia66
3. nov 2010

ahojte.. ja uz mam po kramoch, uz dva tri dni ...a od vcera mam hnedkasty.... ale slabsi vytok neviete z coho to moze byt??dakujemm...

katrin21
3. nov 2010

@avon hnedy vytok je vlastne krvavy vytok, len ide o slabe krvacanie, takze kym krv vyjde von zhnedne... tzv. spinenie.... ale je to vlastne tiez krv....ja mavam taky koniec kramov vzdy.. posledne 2-3dni.....
ale ty si tehu, spytaj sa radsej doktora, nemala by si spinit.....

katrin21
3. nov 2010

@relka2233 4 dni sa ti zda dlho? ja mam menzse vzdy 6-7 dni.... a niekedy este 1-2dni spinim..... 😝 keby len 4 dni, tak som stastna 😀

laura112
27. nov 2010

Ahojte baby mozem sa spytat 24.11 som mala dostat mrchu ale neprisla az na dnesok prisiel len hnedy vytok a je ho viac. Som chora a v piatok som si robila tehu test a bol negativny. Neviem co mam robit no uvidim ci sa mi zajtra mrcha spusti a ked nie v pondelok budem musiet kupit dalsi test kedze tu nemame lekaren. Neviem co robit.... A krize ma bolia. Tak neviem......... prosim poradte mi cvo to moze znamenat....

lucka1987
27. nov 2010

@laura112 no mozno je to naozaj len tym ze si chora.. ak si mala dostat mrchu 24.. test ti este nemusel ukazat ze si tehu ak si mala ovulku v neskorsich dnoch cyklu.. asi nic neurobis len treba pockat... ci sa vytok spusti do mrchy alebo ti vyjde pozitiv tehu test.. kazdopadne drzim palce nech je vysledok k tvojej spokojnosti 😉

laura112
27. nov 2010

Dakujem ja neviem ale ci to do pondelka vobec vydrzim... Teda ak sa mi nespusti mrcha...............

andrejta
27. nov 2010

ahojte, som rada, ze som narazila na tuto temu - mam ten isty problem. Som po IUI a oficialne 🙂 som mala dostat menzes vo stvrtok, ale len tmavo spinim a boli ma brucho ako pred menzesom. V pondelok mam ist na krv, ci sa zadarilo, ale som nevydrzala a rano som testovala, ale s negativnym vysledkom. Tak teraz neviem. Mozete mi niektora odpovedat, ci s tym vytokom ste mali aj take menzesove bolesti? Nechcem si robit zbytocne nadeje, ale sak viete ako to je - aj pri najmensej moznosti, ze to vyjde si zacnem namyslat, ze uz fazulka klici 😀 . Dik za vsetky reakcie.

andrejta
28. nov 2010

no... tak asi sa to vyriesilo samo - po troch dnoch spinenia sa to spustilo naplno, takze som si robila zbytocne iluzie 😒 . co uz, caka nas asi 3. IUI a potom sa uvidi...

laura112
28. nov 2010

Ahojte baby stale sa mi nespustila MS a mam hnedy vytok namiestok MS. A bolia ma krize a brucho ako keby som mala kramy... Chcem sa opytat v piatok som si robila tehu test a nic bola tam iba jedna / a ma vyznam si zajtra robit tehu test i ked budem spinit? Ukaze to vysledok ktory nebude ovplyvneny tym hnedym vytokom???? Alebo je to zbytocne lebo to ovplyvny test?????? Prosim poradte mi ak mate s takymto niecim skusenost dakujem

laura112
28. nov 2010

A este som zabudla ze mam nafuknute brucho....

laura112
29. nov 2010

Dnes som si robila dalsi test a nie je pozitivny krize ma bolia ako certa.... 😢

basqahurricane
16. jan 2011

😖 Cawte dievcata ja mam od vcera taky tmavohnedy vytok a dnes v noci mi pokracoval je to dva 😨 dni pred terminom menstruacie. mam 12. bojim sa, bo mama ce ist ku gynekologicke. poradte prosiiiim. 😒 😖

basqahurricane
16. jan 2011

@relka2233 je to uplne normalne ja mavam menzes aj 10 dni bud v pohode 🤐

basqahurricane
16. jan 2011

Poradte rýchlo prosííííím! Bo ak ani dnes nedostanem MS, mama ce ist k lekarke 😝 😔 ☹ a ja Ku NEJ necem ist pomóóóóóóóc!!!! 😢

peny21
5. feb 2011

ahojte
mám 22 rokov a chcela by som sa spýtať mám menštruáciu hnedo červenú. Trvá mi už dlhšiu dobu cca 15 dní. Neviem čo sa to somnou deje chcela by som sa spýtať čo by to mohlo byť, či nejaký zápal alebo niečo iné. Nemám žiadne bolesti ani svrbenie. A ako by prebiehalo vyšetrenie keďže mám ako keby menzes. Začalo mi to po vzatí tabletky po. Ale až takto dlho som to predtým nemala. Dostala som normálnu menštruáciu o pár dní skôr na začiatku a zrazu ma prekvapil tento hnedo červený výtok, ktorý trvá už dlhšiu dobu ako som písala hore. Aké to môže mať následky?Prosím poraďte mi čím skôr. Ďakujem Vám veľmi pekne.

lucy25011
2. mar 2011

ahojte chcela som sa opytat ja beriem antikoncepciu a ako som douzivala tabletky tak som pokracovala v dalsich lebo som nechcela mat nenzes a nemam ich este douzivane a dostala som hnedy vytok ...a neviem ci ich douzivat tie tabletky alebo ako viete mi niekto poradit??

monuska342
28. mar 2011

poradite mi niekto uz 10 dni mam hnedy vytok sem tam sprimesou trocha krvi menzes som mala dostat ale neprisiel iba toto...co to moze byt?tehotenstvo?