Čo znamená tmavo hnedý výtok v čase menštruácie?

perla200
17. jún 2008

ahoj dievčatá.....
stalo sa vám, že namiesto menštruácie ste mali len slabé špinenie a tmavo hnedý výtok? čo to môže znamenať?

nvachova
14. jan 2013

Děkuji moc, vypadá že už jsem přestala špinit , nebylo to strašné , jen taková změna. Vypadá že tehu nejsem i když mám takovej pocit, no nic, snad příště . Cauky. a dík mocc .

nvachova
14. jan 2013

Děkuji moc, vypadá že už jsem přestala špinit , nebylo to strašné , jen taková změna. Vypadá že tehu nejsem i když mám takovej pocit, no nic, snad příště . Cauky. a dík mocc .

nvachova
17. jan 2013

ahoj, dnes mě sestra řekla že je těhotná a je určitě v pátém. měsíci. Jinak menstruace normální takže nic netušila i přes to že je šesti děti matka a tak stále chce holku tak byla sama překvapena ale zároveň šťastná.

nvachova
17. jan 2013

Aho ☹ j , chtěla bych se zepat co znamená pruhlednej vitok, takove lepkave , ale ti bylo jen když jsem se kopala ale pak nic. Dík. moc za radu .

lila17
3. feb 2013

ahojte vie mi niekto poradit?mam 2 tyzdne po menstruacii a dnes mam strasne bolesti v bruchu ako pred mesntruaciou aj prsia ma bolia a mam hnedy vytok,bude to zase menstruacia?dakujem

wewinqa
3. feb 2013

Mne sa to ties staloo ale hlavne vtedy ked mi koncily... 🙂

tara10
15. mar 2013

ahojte.mohli by ste mi poradiť asi pred 4 dnami somdostala hnedy vytok miesto menštruacie,je v tom aj trocha krvi sem tam,,ale men. mam povodne dostať až o tyžden..neviem čo mam robiť :(((((

zuzankao
21. mar 2013

Ahoj volám sa Zuzana a mam taky problem mam problemi aj so stitnou zlazou no nemama pravidelnu menstruaciu uz som nemala 4 mesiace . Len som si myslela ze mi prisla ale bol to len hnedy vytok mala som ho len tridni a pomaly slabnul .... Bojim sam aby to nebolo nic vazne je to Normalne? alebo som tehotna? prossiiiim poradte mi 😕

ennynka
26. mar 2013

Ahojte.no ja mam tento mesiac tiez tento problem.uz zopar rokov mavam pred menstruaciou hnede spinenie(asi tak 2-3dni) a potom uz na dalsi den sa normalne spustim menstruacne.no tento mesiac vcase menstruacie spinim uz dnes 7.den tak teraz neviem ze ako tomu mam rozumiet ci to mam brat ako menstruaciu alebo co to moze byt.tehotensky test mi vysiel negativny.

gabikacentrum
3. jún 2013

musis davat pozor na taky vytok ja som mala taky a mala som mimomatrenicove tehu. a zvlast ked mas bolesty

adricaa
11. jún 2013

Ahojte, tento mesiac som začala prvý krát s HAK a po menštruácii, ktorá trvala okolo 4 dní mám už týžden tmavo-hnedý výtok, nie veľmi silný, ale aj tak sa necítim príjemne. Je to bežné, takýto výtok prvý mesiac užívania antikoncpcie, kým si telo zvykne ? Dakujem

majacik1985
2. júl 2013

Ahojte ja som mala tiez tento mesiac tmavo hnede spinenie a jeden den silnej menstruacie.Teraz mam uz tyzden po a mam vytoky bielej farby.Neviete mi niekto poradit co to moze byt.Dakujem.

zanuska
22. júl 2013

Ahojte babenky ktora mi poradi mala by som dostat menstruaciu uz som si myslela ze som dostala v piatok troska som krvacala a cely vikend mam taky hlienovy vytok a vtom krv cerstvu nie je hneda ale cervena menstruaciu mavam pravidelne minuly mesiac dosla skor a cil len ten vytok antikoncepciu neberem myslela som si ze po pohlavnom styku sa mi spostu krvacanie a nic 😢

leria
10. okt 2013

@zanuska ahoj, chcem sa tá opýtať , tie Tvoje výtoky skončili tehotenstvom? 🙂 ja mám teraz niečo veľmi podobné, mám taký zvláštny slabý hnedocerveny výtok už 4tý deň a menštruáciu mám dostať o 3-4 dni.....stále ju mám presne, možno deň plus mínus, no minuly mesiac som dostala tiez o týžden skôr než som mala..... Neviem co si myslieť....tehotenstvu by som sa veľmi potešila, hoc so strachom a malou dušičkou, som po 3 potratoch ☹

zanuska
10. okt 2013

@leria Ahoj nie som tehu a ten vytok mam stale a este ktomu aj ine problemy chodim stym lekarovi a nevedia my zistit co mi je vsetky vysledky mam dobre uz neviem co mam robit lebo aj pri pohlavnom styku krvacam ☹

leria
11. okt 2013

leria@zanuska ježkove oci 🙂 ja sa Ti ospravedlňujem, som prehliadla dole rok.....som myslela, ze máš v marci termín ....hm, tiez tomu nerozumiem, dnes je všetko o.k., no počkám na menštruáciu a pôjdem na gyndu...... pri posledných dvoch menstruaciach sa mi aj vypudil tampón akoby som tam niečo mala, začínam mať strach..... No nič, snáď po prehliadke budem múdrejšia......možno by si mala skúsiť nejake ženské cajiky.... Ze vraj z kôry vilcacory je dobrý 🙂

pinky_girl
28. okt 2013

@lenocka1612 ja to mam tak prave teraz, test negativny. Tiez dufam, ze to nie je nic vazne.

mamcucha
16. dec 2013

Vidím, že sa sem často neprispieva, ale aj tak to skúsim.. Vo štvrtok som dostala MS, bolo to po 7. týždňoch(mám stále nepravideľnú, tak to neriešim), ale problém je v tom, že po 3. dňoch, čiže v sobotu mi skončila a dnes (pondelok) začala, ale taká hnedá krv alebo výtok(podobá sa to na husté kakao+ kúsky mäsa alebo zrazeniniek). Je toho dosť ako pri MS. Neviete čo by to mohlo byť?

bajana
16. dec 2013

@mamcucha u mna je take nieco normalna sucast MS....hneda krv=stara krv, niekde sa "zabudla" a teraz vyteka...

mamcucha
16. dec 2013

@bajana veď to napadlo aj mňa. Také niečo sa mi stávalo, keď som si nemohla vymeniť dlhšie tampón, ale toto? Kde by bola od soboty do pondelka? 2 dni bez a potom sa spustí hnedá MS? Nejak sa mi to nezdá. :(

bajana
16. dec 2013

@mamcucha a co si myslis, ze sa deje? skus poguglit alebo skocit k dr....ci myslis, ze si potratila?

mamcucha
17. dec 2013

@bajana nemyslím si nič. 🙂 Ja som to ani neriešila. Skôr priateľ začal hysterčiť a neviem mu to vysvetliť.
Mam malú doma, k lekárovi nemôžem ísť, preto zisťujem aspoň takto, či sa s tým niekto stretol.

snnor
21. dec 2013

ahojte prisim kto mi viete poradit?V okto. sa stala "nehoda".zlakla som sa a vyplachla som sa hadicou od sprchy.. ☹ viem,ze by sa to nemalo ale stalo sa..Potom sme sa dohodli s manzelom,ze by sme uz aj mohli skusit druhe..tak sme sa snazili.Som si aj myslela,ze sa to podarilo ale ked som mala dostat MS som mala slabucke spinenie dva dni..Potom len na toal.pa.a na dalsi den husta krv ale nie moc..do vecera zase nic..a na druhy den zase krv a znova len pol dna.Vecer na toal.papie..mala ruzova gulka.potom sa znovu pustila trosku krv..a dalsie dva dni len hnedaste spinenie.A trva este dnes a to je uz tyzden..Mam to brat ako normalnu MS?.test negatyvny..DR asi nestiham kedze budu sviatky..Dakujem

zudenka
26. dec 2013

ahojte baby mam asy problem prosim poradte my mam uz dva dny hnede spinene a neviem co to moze byt toto sa my este nigdy nestalo co to moze byt mala som mat menzes ale namiesto menzesu mam hnede spinenie prosim odpoveste mi dakujem? ☹

ennynka
26. dec 2013

@zudenka pravdepodobne o chvilu dostanes normalnu MS.vela zien pred spustenim cervenej krvi mava toto hnede spinenie aj par dni...ja to mam uz roky...

zudenka
30. dec 2013

@ennynka ahoj vies co este som nemala menzes ale porad mi co mam urobit lebo od vtedy ked som mala hnede spinenie ma bolia prsia krize a aj pod brusko neviem coto moze byt 😨 ☹ 😢

ennynka
30. dec 2013

@zudenka mozno si tehotna.robila si si test?

7fleur
12. jan 2014

Ahojte🙂 Neviem, či je ešte táto téma aktuálna a niekto mi odpovie, ale potrebovala by som poradiť. Cca pred mesiacom som skončila 2 mesačnú kúru brania antibiotik. Popritom som brala antikoncepciu a v tomto období som sex nemala až o cca 2 dňoch od dobratia. Teraz týždeň pred menšturáciou som dostala hnedý výtok skoro ako sliz. Vysadila som preto antikoncepciu na 7 dní a menšturácia prišla avšak trvala spolu aj s výtokom cca 4 dni. Dnes skončila a mám bolesti v podbrušku tak neviem čo si mám o tom myslieť. Môžem byť tehotná? Tehotenský test však vyšiel negatívny. Ďakujem za odpovede.

misskate1
13. jan 2014

@7fleur kludne mozes byt tehotna. test nemusi hned vzdy vyjst pozitivny. skus si ho urobit tak tyzden po menzese este. neviem ci bolo dobre vysadit antikoncepciu. skus ist k lekarovi potom

7fleur
14. jan 2014

zle si ma pochopila 🙂 nevysadilo som ju uplne, len som si dala tú týždennú prestávku na menštruáciu a zasa som ju začala brať . V piatok tam mám pláne ísť, tak som zvedavá čo mi povie.