Čo znamená tmavo hnedý výtok v čase menštruácie?

perla200
17. jún 2008

ahoj dievčatá.....
stalo sa vám, že namiesto menštruácie ste mali len slabé špinenie a tmavo hnedý výtok? čo to môže znamenať?

jpluss
4. máj 2011

ahojte baby, neviete mi poradit? mala som dostat menštruaciu....a namiesto toho mam len take ako keby hnede špinenie, beriem antikoncepciu, ale tak priznam sa ze raz za mesiac zabudnem, priatel sa do mna este neurobil uplne.....vzdy to stihol, ale aj tak, nevietemi poradit??

naty1987
14. máj 2011

@jpluss ja som taketo spinenie namiesto ms mala ked som brala antibiotika tie to vedia pekne ovplovnit

jk77
14. máj 2011

Ahojte. Ja som mavala taketo spinenie 2-3 dni pred MS, potom po porode ani nie a teraz uz zo 3 mesiace znova pred MS mam take iste spinenie. Lekar vravel, ze je to normalne, nemusim sa nicoho obavat, je to prirodzena priprava mojho organizmu na MS.... 😉 Ale ak mate niektora pochybnosti, radsej sa opytajte svojho lekara. Pekny den 🙂

sima81111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
26. máj 2011

@sima81111 mozes byt tehotna. Ak sa cohosi bojis, zajdi ku gynekologovi, to je najistejsie.

olifcek
26. máj 2011

@sima81111 ...tiez to moze byt ok, to tahave a slizke, ved sa pocas menstruacie cistis, vyplavujes neoplodnene vajicko...

cuncula
30. máj 2011

ahojte baby.ja som sa chcela len opytat asi 4 dni pred menzesom som mala hnedy vytok bolo tam aj trosku krvi.trvalo to asi 3 dni a teraz cakam ci nedostanem menzes uz 6 dni mi meska.dufam ze to neni to spinenie co moze byt pri tehotenstve. myslite si ze mozem byt tehotna?ale ziadne priznaky som nepostrehla. strasne sa toho bojim nechcem byt este tehotna lebo este mam rok skoly pred sebou.

kiksina_21
7. jún 2011

Ahojte... 2.6. som dostala menštruáciu (veľmi slabú), 4.6 už menzes skoro nemám, čo nie je u mňa normálne, lebo mne menzes trvá 6 dní a na druhý deň mám menzes dosť silný.Od prvého dňa mám veľmi silné, skoro neustále bolesti brucha, nezaberajú ani lieky, ktoré som brala počas bolestivého menzesu, brucho mám nafúknuté a tvrdé. Od 5.6. bolesti už nemám, ale namiesto menzesu mám len tmavo hnedý výtok.Môže to byť príznak tehotenstva??? Ďakujem za odpoveď

naty1987
7. júl 2011

@kiksina_21 tak ako si dopadla si tehulka?? bola si u dr. ci ako....??
lebo to na tehu aj vypada.....................

misulka_20
24. júl 2011

Ahojte,mám taký problém...mala som dostať približne pred dvoma týždňami menštruáciu... no od piatku mávam také hnedé výtoky.Mala som ich len také slabé ani cez víkend to nieaké silne nebolo..skoro žiadne.. až dneska ich mám strašne tmavohnedé.. ako tak čítam všetky tu píšete že ste mali tmavohnedý výtok ked ste boli tehotné.. strašne sa bojím že som v tom aj ja.Robila som si predsa už test no višiel negatívny tak neviem. mala by som zájsť k doktorke?

nika_24
26. júl 2011

Dobrý deň, mam 16 rokov a chcem začať brať antikoncepciu no namiesto menštruacie som dostala iba hnedý vytok a teraz neviem či ju mám začať uživať? Za radu vopred DAKUJEM.

pupa2
12. nov 2011

ahojte.mam tiez problem,mrcha mi prisla presne ked som mala dostat ale namiesto menstruacii som mala len spinenie(hnedy vytok) na to som dostala na pere dost velky a herpes (od malicka trpim herpesmi)...hned som si urobila aj teh,test ale vysiel negativne...tak teraz neviem....poradte....

timea0
4. jan 2012

ahojte baby prosim vas ja sa chcem spitat uzivam hak a uz druhy mesiac ako sa mis konci menstruacia za 7 dni dostanem hnedy vytok tam dole ma svrbi stipe co to mozem byt?sem tam ma pobolieva aj podbrusko.toto sa mi stalo aj minuly mesiac po menst. ma zacalo stipat svrbet a potom preslo a o nikolko dni som dostalo to spinenie trvalo 2 dni potom nic po 3 dnoch zase a takto sa mi to opakovalo.dakujem za odpovede
😒

timea0
4. jan 2012

halloooo???

tea333
4. jan 2012

@timea0 svrbenie nevesti nic dobre, ani vytok.zapal, kvasinky, mykoza..sama na to asi neprides. chod k dr

timea0
4. jan 2012

zajtra pojdem,len uz sa bojim co to ma byt:(

janka48
16. feb 2012

ahojte dievcence :D dva dni som mala kramy slabe a potom len spinenie co si myslite? ale priznaky tehotenstva nemam

vera1234
14. mar 2012

Ahojte,
tato tema tu ma celkom zaujala.
Chcem sa opytat co si myslite o tom co sa deje mne...
26.2 som dobrala posldnu HAK - rozhodla som sa vysadit.
Menzes som nedostala, robila som si tyzden po dobrati HAK tehu test a bol negativny. Menzes stale nikde tak som si o tyzden na to robila dalsi test ktory bol negativny. Isla som k lekarovi pretoze som mala neskutocne bolesti v podbrusku. podobajuce sa bolestiam pri menstruacii ale u mna boli velmi intenzivne a neustavajuce. Doki povedal ze mam rozsirene hrdlo maternice, robil mi dalsi tehu test a aj ten vysiel negativny. zobrali mi krv ale vysledky budem mat az o dva dni. dnes rano som ale dostala tmavohnedy ako keby menzes... tak teraz neviem co to moze byt... ci som tehu, alebo co.... baby by som uvitala ale som zmatena z toho ze 3 testy boli negativne. a okrem toho mam hrozne tvrde spodne brusko, bolia ma prsia, rano ma napina na vracanie... no neviem... co si myslite vy?

domin85
25. mar 2012

Ahojte.Mam velmi podobny problem ako je tu spominane niekolkokrat, od strvtka, co bol 27DC mam spinenie. Mrsku tento rok pravidelne nemam, minuly rok bolo 29-30dni stale. Tak som myslela ze sa konecne prebudza pravidelnost, ale nic. Vzdy len trocha hnedasteho vytoku na papieri. Dnes rano sa objavila ruzova krv, vravim si super je to tu, aspon ma to chyti cez vikend a nie v praci. Teraz zase nic. Je to stvrty den takto, PMS pocitujem len prilezitostne akoby palenie v podbrusku na par minut a potom to prejde.Rano som ja testovala- jedna ciarka. K doktorke sa dostanem najskor koncom tyzdna... Co myslite ze sa moze diat?

kaly123
2. sep 2012

AHOJTE BABI MAM VELKI STRACH ESTE SAMI TO NIGDI NESTALO MESKALA SOM TIZDEN PO TIZNI SOM MALA PRVI DEN MENZES TAKI RUZOVKASTI POTOM NIC JEDEN DEN A ZASE SOM MALA ALE HNEDI VITOK KTO BIMI STIM POMOHOL ALEBO ASPON PORADIL ZE COTO ZNAMENA DAKUJEM VOPRET NAPISTE MI PROSIM BUDEM CAKAT

vlachina87
16. sep 2012

AHOJTE BABI MAM VELKI STRACH ESTE SAMI TO NIGDI NESTALO MESKALA SOM TIZDEN PO TIZNI SOM MALA PRVI DEN MENZES TAKI RUZOVKASTI POTOM NIC JEDEN DEN A ZASE SOM MALA ALE HNEDI VITOK KTO BIMI STIM POMOHOL ALEBO ASPON PORADIL ZE COTO ZNAMENA DAKUJEM VOPRET NAPISTE MI PROSIM BUDEM CAKAT

vlachina87
18. sep 2012

ahojte holky kto bude taki dobri ami otpise na spravni nik.......vlachina87 lebo kali 123 je nespravni dakujem vopred

lucildka
23. sep 2012

@nika_24 Ahoj prosim Ta , sice nemam 16, ale som na tom presne tak ako si bola ty pred rokom. Zacala si pouzivat HAK, alebo si pockala do dalsej menstruacie? Ako si to prosim Ta vyriesila ty? 🙂 Dakujem

vlachina87
25. sep 2012

AHOJ MOJA TAK URCITE SOM CAKALA ZATOV DRUHOV M....A ZASE TO SPINENIE ALE DAM TY VEDIET COSKORO NAVSTIVIM LEKARA LEBO SA US BOJIM TRAPIA MA US PRITOM SPINENI AJ KRCE A UNAVA TAK OTPISEM ZATIAL SA MAJ KRASNE

natalia1020
3. dec 2012

Ahojte ja mám 12 rokov a dnes som si všimla ž som mala hnedy vyok.. bola by tomoja prva menstruacia neviete co to je?

silvika123
10. dec 2012

Mohla by som sa spýtať mam len 14 rokov a dnes ked som prišla zo školy išla som na wc a uvidela som si na nohavičkách hnedy vytok až taký ako sopel a mala by som dostať menštruáciu ... niekedy mavám aj biely vytok .. mohli by ste mi niekto poradiť? dakujem

silvika123
10. dec 2012

@natalia1020 podla mna určite menštruacia 🙂

nvachova
14. jan 2013

Ahoj holky, chtěla bych se z si zeptat( poradit) předem moc dík. Žijí v cizině a tak nechci jít k dok. protože se čeká dlouho, takže se pokusím s Vaší pomocí nato. přijít. V prosincinci. jsem dostala menstruaci. 07.013 2013 měla jsem opožděnoú o 4 dny . První den. menstruace spineni a nato druhej den večer , silne. krvaceni ale dalšího dne min a pak postupně jen spineni do hnědá. Příznaky tehu jsem měla ale jen začátku , při očekávané. menstrua3ce. Pro klid duše, jsem si včera ,dělala test a nejsem. Prosím víte něktéra z Vás. co to může být ? O tehu se snažme skoro 4 roky. Děkuji předem a přeji krasny den.

nvachova
14. jan 2013

ahoj, chybička psala jsem v prosinci.ne!!! V lednu . Takže zatím pa holky budu čekat na vaše rady .

moon1979
14. jan 2013

@nvachova tmavá krv alebo hnedá je tzv. "špinavá krv", teda odlupuje sa ti z maternice usadená "stará krv" ... to je normál 🙂 spravidla býva v prvý deň menštruácie, ale nie je to pravidlo ... nie je normálne ak je veľa čerstvej krvi, pokiaľ si si nevšimla iné zmeny tak to nerieš ... pokiaľ bude menzes výrazne silnejší ako za iných okolností, alebo by si neprestávala krvácať, tak až potom by som vyhladala lekára ... inak tmavá krv je normál ... obzvlášť u tých žien, ktoré ešte nerodili ...