Čo znamená tmavo hnedý výtok v čase menštruácie?

perla200
17. jún 2008

ahoj dievčatá.....
stalo sa vám, že namiesto menštruácie ste mali len slabé špinenie a tmavo hnedý výtok? čo to môže znamenať?

mamcucha
2. feb 2014

@7fleur ako to dopadlo u lekára? Čo to bolo?

bmiriama
20. mar 2014

Baby, chcem sa opýtať, ja som mala menštruáciu slabulinku a potom prešli dva dni a mám špinenie take silno červene , nikdy som to takto nemala. Robila som si tehotenský test, ale bol negatívny myslíte si, že môžem byť tehotná????

dianuska33
6. apr 2014

ahojte chcem sa spytat ze mam priznaky tehotenstva ale tyzden mi meskala aj MS a dneska som dostala take hnedkasty spinenie...vedeli bi ste mi poradit co to moze bit?? dakujem 🙂

mimmka30
31. júl 2014

@ennynka presne aj ja to mavam..niekady cyklus ale skoro vzdy..najprv spinenie a pootm zacnem krvacat...

nufko16
4. aug 2014

Ahoj baby, neviem, ci som tehu, lebo testy zatial negativne, iba jeden slaby duch pred tromi dnami, dnes je to cca 34-35DC, inak mavam pravidelny 28 DC.uz asi dva tyzdne sa mi strasne toci hlava, picha v podbrusku a sem tam vajecniky, prechladnuta nie som, to viem ake je, lebo dost casto byvam. Som strasne unavena, ale ine zmeny zatial nepocitujem. Vcera som myslela ze mi dosla mrcha, tak som si dala tampon a dnes rano len taky male nic na nom bolo, skor take ruzovkaste. A chcem sa teda opytat, ak by som bola tehotna a mala taketo spinenie (ktore by som pokladala za mrchu) mozem pouzit tampon alebo radsej vlozku? Problem je, ze neviem, ci som tehu alebo nie a ja mavam dost silnu mrchu tak aby ma potom neprekvapila ked budem mat len vlozku. KK doktorovi ist nemozem bo som v UK a tu to chodi trosku inak ako u nas v SR. Dakujem za pomoc

ivetabojkunova
15. feb 2015

Mam 35 rokov mam predcasnu menopauzu (mendzes uz nemam asi 4 roky) a uz asi 3den mam hnedy vytok

matko22705
7. mar 2015

ahojte baby, vedeli by ste mi poradit ? namiesto mestruacie mam hnedy vytok, no brucho ma boli ako by som mala menzes..mala som strasne krce rano, ze som si musela dat Nimesil od bolesti, tak som si myslela ze uz som konecne dostala menzes, no stale mam len ten vytok. tehotna, dufam, nie som, s priatelom si davame obrovsky pozor a mavame LEN chraneny sex. neviete, co by to mohlo byt?

simon32
7. mar 2015

@perla200 ahoj . ja mávam hnedý výtok pred každým menzesem a aj po nom . Moja gynekologička trvdí že to je v poriadku a táák som sa s tým zmierila .... Kedže mám PCOS.

s8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikolkica112
17. júl 2015

ahoj mam 18 a medzi m..... mam hnede aj biele vitoki a medzi tim ma bolia aj vajecniky prosim baby poradte mi

gabavargova
21. aug 2015

Ahojte chcela by som sa opytať 3dni pred MS mam hnedy vytok nikdy predtym som to nemala,nemam bolesti podbruška ako zvycajne pred MS 🙂

patricia1912555
20. okt 2015

Ahojte idem sa poradiť,som rok po pôrode,nikdy som nemala problem pri marche,vždy načas no tento krát je načas ale nie taká ako stále,krv nieje cira,ale hnedasta trvá to uz 4 deň,čo to môže byť,je to vážne?nikdy som to nemala,neberiem antiku a ani tehu niesom...bojím sa či to neni niečo vážne☹

bibussska
28. okt 2015

Dobrý deň chcela by som sa spýtať.
Beriem antikoncepciu už 8 deň. Menštruácia mi skončila pred 4dňami a ja mam stále hnedý výtok a niekedy aj trochu krv. Nešpiní mi to gaťky ale vnutrý pošvy mam kus krvi. Mam cisty na vaječníkoch a antikoncepcia by mi ich mala popraskať. Neviem čo mam robiť. ☹ ☹ ☹

deniska123456
14. jan 2016

ahojte baby chcela by som sa poradit brala som atikomseciu asi 3 roki potom som prestala a nejem ich 2 roki a teras mam taki problem ze us druhy krat nedostawam normalnu mensruaciu mavam take spinenie trwa to asi dake 4 dni a potom sa mi pustili silnejsie a trvalo to 2 dni nechapem co to moze byt byva mi aj zle od zaludka dost caste palenie zahy co to moze byt poradite mi

bobik26
7. mar 2016

Dobry den... mam 12 rokov a estr nemam menstruaciu a však pred par dňamisom objavila hnedy vytok... je ti menstruacia?😬😬

lililuci
10. mar 2016

Ahoj viete mi poradit budem velmi rada v sobotu mi.mal zacat menzes ale mic as v stredu som.mala len taku trosku dakeho tmavo hnedeho vyioku a v stvtrok rano ties len malinko neviete mi.povedat co by to mohlo byt ďakujem

1erika3
10. mar 2016
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

a tak mozno este dostanes, ci myslis ze mozes byt tehotna?

lucka222
12. mar 2016

Ahojte babule viem že toto je staršia téma ale snád budete vedieť poradiť.
Mám od začiatku problém z cyklom. Pred rokom som vysadila antiku a snažíme sa o babo.
Lekár mi hovoril že asi nemám pravidelne ani ovu.
Posledný cyklus bola 21,1,216 asi po dvoch týždňoch som mala výtok hustý asi ako rozpustená čokoláda. Teraz ma pobolieva v podbrušku občas. A zas mám výtok hnedej farby ale aj zo štipkou krvi. Ale menštruácia to nieje. Neviete mi poradiť co by to mohlo znamenať? Ďakujem 😉

mily7
12. mar 2016

@lucka222 hnedý výtok v čase menstruacie znamená tehotenstvo. Jednoznačne by som navštívila gynekologa,kvôli tomu aby ma skontroloval, myslím že zvykne nasadiť duphaston vtedy . Nie je to jednoznačne jasná vec, len ak chceš babo tak vtedy davaj na gyndu. Ja som tak mala teraz sa buchta koji. Hlavné kľud a nechať sa vyšetriť.

lucka222
12. mar 2016

@mily7 Ďakujem 🙂 Troška mi to pripomína situáciu z pred 4 rokov ale vtedy som potratila :(
Teraz z nedele na pondelok mam nočnú a budem robiť inventúru na zeleninu neviem či sa na to cítim.
Test som si robila 1 týždeň meškania ale ten bol negatívny.

mily7
12. mar 2016

@lucka222 no uvidis, keď ti cyklus nechodí ovu a všetko ako ma tak ten test nič neznámena. Davaj si pozor na ťažké a šup k dokimu. Ja som prišla o prvé v 11tt tiež trochu spinenie a bolo neskoro už. Potom mám dve detičky tiež so spinenim miesto menzesu, doki ma varovali trochu ale nemala som ani rizikove a ficala som celé tehu do úspešných koncov. Držím prsty

muguet
18. mar 2016

Ahojte ja som mala také špinenie alebo výtok presne na 28DC , pričom doteraz vzdy chodil menzes neskor a nemala som ani PMS, potom týžden nič akurát bolesť brucha, prs.. A zasa tmavohnedy vytok tentokrat aj krv a trva to už takmer týžden. Testy som si robila 2 oba negatívne. Nestretli ste sa s niečim podobným? ☹

lucka222
18. mar 2016

@muguet Ja som mala skoro rovnaký problém. Bola som u lekára. NA ten výtok mi nič nepovedal a dal mi vyvolávačku.

vajicko0210
2. aug 2016

@muguet Ahojte zienky, tak idem si po radu 🙂 čiže ovu hlien som mala na 11-15dc ( 3do7.7.) Manžel nebol doma,prišiel až 16.7. (24dc) stale som cítila ze má bolí pravé vajko...Ale hlien žiadny( teda ovulacny som nevidela ani som nehladala) na 29 dc prišlo tmavé spinenie,myslela som že sa robieha ako vždy... keďže sme boli na dovolenke tak mi to aj vyhovovalo... na druhý deň tiez len hnede spinenie,ani jednu intímku by som celú nezaspinila za celý deň!na 3 deň už koniec uz som mala len ten výtok ked som sa utrela... nechápala som,bruško bolelo malo,skoro vôbec..čiže to nepovažujem ani za ms. Do 7 meho dňa som mala uz len rano,slabo ružový výtok na papieri a už koniec... nič,teraz mam len pocite vlhka...neviem,myslíte ze to mohla spôsobiť zmena prostredia???Alebo nebodaj infekcia??? Iank bruško ma bobolievalo stale aj včera ale len trošku,sem tam...A taktiež aj kríže...alebo nejaká hormonálna porucha? Dúfam že nie ☹ ☹ ☹

nelink1974
6. aug 2016

@bay ...ahoj ja mam takuto menstruaciu uz vyse pol roka tiez som bola zo zaciatku zaskocena ale hormony dokazu vselico

vajicko0210
10. aug 2016

@muguet
@lucka222 ahojte baby ako Vam to dopadlo ja som mala niečo podobne a od vtedy ma boli podbrusko,kríže a bradavky,no test negatívny ☹ viete mi poradit?

muguet
10. aug 2016

@vajicko0210 Ahoj ja som mala vzdy cystu... Ale teraz som tehotná takže sa ma to chvílu netýka 🙂

vajicko0210
10. aug 2016

@muguet takže to co su písala naposledy,nebolo s toho tehu ale cysta?

vajicko0210
10. aug 2016

@muguet a gratulujem 🙂

vajicko0210
10. aug 2016

@muguet myslim to spinenie atd,aby sme sa chápali 🙂