Čo znamená tmavo hnedý výtok v čase menštruácie?

perla200
17. jún 2008

ahoj dievčatá.....
stalo sa vám, že namiesto menštruácie ste mali len slabé špinenie a tmavo hnedý výtok? čo to môže znamenať?

muguet
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vajicko0210
10. aug 2016

@muguet to si ma moc nepotešila ale ďakujem ti 🙂

muguet
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vajicko0210
11. aug 2016

@muguet zlata 🙂 no uvidíme,mne prislo to spinenie v deň očakávanej,a mala som ho 3 dni potom do siedmeho dna "menzesu" len ružový vytok keď som sa utrela a raz za den takže tak 🙂 len dovtedy,ma bolia bradavky,kríže,stehná,podbrusko sa denno denne ozve aj viac krát do dňa,a potom sa mi je tak ťažko od žalúdka 🙂 ale... príznaky by boli,ale testy negatívne 🙂 🙂 🙂 🙂 tak uvidíme či a aká príde nasledujuca mrcha potom budem riešiť 🙂 a krásne tehulkovanie 🙂

fox_fox
7. sep 2016

Ahojte 🙂 nechcem začínať novú tému, tak píšem sem... Pre úplnosť zhrniem o co u mňa ide... Skoro od 16 beriem lieky, aby som MS dostala buď to bol ducha stonky, Lučenec a teraz provera... Rok som ju "nejedla" pretože sme si s Dr. mysleli, že sa moje telo zobudza (dostala som totiž MS mimo užívania tabletiek, čiže nečakane) lenže teraz som už zasa tri mesiace nemala, zbehla som teda k nej, pichla mi vyvolávacku agolutin - zvyknutá, mala som ju najmenej tisíc krát, čakala som, že MS príde najneskôr na siedmy deň po injekcii (aj mi po sone povedala, že mám peknú sliznicu, dole či čo to) presne p týždeň som sa ráno zobudila, kŕče také, že ani vstať, išla som na WC, len som vyletela von ľahnúť si, skoro som odpadla, priateľ ma odniesol v klbku do postele, keď som predýchala kolapsom stav 🙂) ... Odvtedy je to už týždeň a pol a ja mam len výtok sem tam trochu do červena, zväčša však hnedý a najmä keď idem na toaletu, neviem co to má znamenať, v pondelok sa jej idem ukázať. Zažila som už všeličo, ale toto nie... Navyše už tak týždeň predtým ako mi pichla agolutin ma boleli prsia a trvá to dodnes, podbruško nafúknuté do mega rozmerov. Test bol negatívny... Mate niektorá podobnú skúsenosť?
Ospravedlňujem sa za sloh 😎 ďakujem za každý názor 🙂

sabca24
29. sep 2016

Ahojte baby chcela by som sa spytat 24.9. som mala menstruaciu,potom o dva dni uz len hnedy vytok minimum.Z priatelom sa snazime o babetko a bolo aj cez ovulku 🙂 Vsimla som si ze papam viac ako inokedy vsetko co vidim zjem,nafuknute brusko mam.A to mavam nenstruaciu 7 dni a z toho 5 dni dost silne.Dakujem Vam za kazdu radu

dia_16
3. okt 2016

Dobrý deň, problémy s menštruáciou sú veĺmi časte, asi každá z nás mala s nimi dočinenia. Čo sa týka liekov, tak ja osobne lieky nepreferujem, som za to, že na všetko nám príroda vymyslela dobrý liek 🙂 Konkrétne na ťažkosti súvisiace s menštruáciou je najlepší púpalkový olej. Príčinou menštruačného syndrómu môže byť okrem iného aj nedostatok kyseliny gamalinolénovej, ktorá je bohato zastúpená práve v semenách pupalky. Tá podnecuje tvorbu prostaglandínu E1, ktorý má opačný účinok ako hormón prolaktín vylučovaný hypofýzou a hrá rozhodujúcu úlohu pre regulácii ženského cyklu. Púpalkový olej sa dá kúpiť v lekárni ale dávkovanie je náročnejšie. Ja osobne preferujem skôr tabletkovú formu fin Glandincaps, ktorý obsahuje za tudena lisovaný púpalkový olej, kyselinu gamalinolénovú a vitamín E, pretože je to všetko spracované bez použitia chemikálií, iba mechanickým lisovaním. 🙂 Stačí si dať 2 kapsule 2x denne. Pre najlepší účinok treba užívať dlhodobo, minimálne kým sa stav neupraví. Iste je to lepšia prírodná cesta ako siahať po hormonálnych liekoch, ktoré zaťažujú pečeň a majú mnoho vedľajších účinkov.

kati1303
21. okt 2016

Ahojte, chcela by som od vas poradit. Pred 3 dnami som mala dostat menstruaciu,aj som ju dostala presne na cas. Prvy den som mala slabe krvacanie no ale na druhy den uz len hnedy vytok a ten trva aj dnes,t.j. Treti den menstruacie. Co to moze znamenat? S priatelom sa snazime o babatko ale zatial nic. A u lekara som bola pred dvoma tyzdnami na preventivke a vylucil cysty aj akekolvek zdravotne problemy. Poradte mi ak sa to niektorej uz stalo. Dakujem za odpovede 🙂

lena93
21. okt 2016

@kati1303 Ahoj, taky jsem měla jeden den krvácení, ale druhý den už jen hnědý výtok. Bylo to uhnizďování, malý už bude mít 5 měsíců. Držím palce, ať to máš podobně ;)

kati1303
21. okt 2016

@lena93 no o tom uhniezdovani som pocula,ale vobec nemam ziadne priznaky tehotenstva, ani prsia ma nebolia ani mi nebyva zle..neviem teda, co si mam mysliet,kazdopadne si spravim zajtra rano test 🙂

lena93
22. okt 2016

@kati1303 Já zezačátku neměla vůbec žádné příznaky, jenom se mi chtělo pořád hrozně spát. Až tak kolem 8.tt mě začala pálit žáha, ale klasické ranní nevolnosti se mi vyhnuly úplně.

zdraviekrasapreven
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marsellinpir
3. jan 2017

Ahojte
Chcela by som sa opytat co moze znamenat ze namiesto menstrucie mavam len hnede vytoky. Tehotenske testy su negativne. Naposledy sme sa o babo snazili cca 3 mesiace dozadu ale kazdy mesiac mam kratku menstruaciu cca len 3 dni aj to len hnedy vytok. Mala by som ist k lekarke

ddddeni
27. feb 2017

Ahojte bambulky mešká mi menzes 6 dní dnes som dostala hnedý výtok ktorí trval naozaj len do obedu. Môžem byť tehotná ? Test som si robila 3 dni pred tím ako som menzes mala dostať ale bola len jedna čiarka
:-/ som mimo nechutí mi ani jesť a bolia ma bradavky. Chcem už babetko ☹

lenka6309
14. mar 2017

Ahojte.Mám 27 rokov a 2 deti a nikdy som nemala problém s menštruáciou vždy som mala bolestivú 6-7dní.No poslednú som mala 28.2.trvala 3dni v takom menšom množstve a 4deň úplne hnedé iba ,skutočne nikdy sa mi to nestalo,toto bolo 1x a mrcha dorazila bez bolesti,čo sa mi tiež ešte nestalo.Stalo sa Vám to niektorej už?dosť ma to zaskočilo.

zofiak
28. mar 2017

Zdravím chcem sa opýtať od začiatku roka mám pravidelnú ms no teraz mi meškala 12 dni stále veľmi bolestivé a veľmi silne boli no tento mesiac som dostala veľmi slabú ms ktorá trvala ako stále 5 dni . No od kedy mi skončila ms dnes je to 2 deň tak som mala hnedý výtok mám podbruško ako balónik z ničoho nič a sem tam má pobolieva prsníky detto ako keby mravce a sem tam bolesť . Neviete mi prosím povedať čo to môže byt prosím ? 🙂 ďakujem 🙂

jakales
28. mar 2017

@zofiak tak ja takuto mavam cely zivot, podla mojho doktora to je normalne ... Ale ja som aj anemicka tak u mna mozno preto...

lenka6309
29. mar 2017

Ahojte.mám 27 rokov 2 deti a toto sa mi nikdy predtým nestalo...poslednú menštruáciu som dostala o 8dní skôr a ešte pred tými 8mimi dňami som 5dni jemnučko špinila(do ružovkasta)prosím máte skúsenosti alebo rady,názory
Ďakujem veľmi pekne.

edriena28
29. máj 2017

@simicka9 ahoj... Aj ja som mala teraz jeden deň normálne krv.. a teraz hnedý výtok.... Čo to znamená .. bola si tehotná nakoniec ??

edriena28
29. máj 2017

Poraďte mi... Menštruáciu mávam pravidelnú vždy 28 ,29. Deň príde. Kramy mi teraz meškali týždeň.. nakoniec prišli mala som ju jeden deň a teraz hnedé spinenie .... Čo to znamená....

simicka9
29. máj 2017

@edriena28 Ahoj nie nebola som tehotna

edriena28
29. máj 2017

Ja nechápem už... Raz krv raz hnedé.... 😷

ivana11155
29. máj 2017

Slabsia funkcia "zlteho telieska", ktore produkuje zensky hormon, teraz v rychlosti neviem ktory. Vygugli si o tom.

mariah89
1. jún 2017

Jejda,, radsej utekajte lekarom,, kazdy to ma inak, ja to tiez mavam ale tesne pred cyklom

matrina234
6. jún 2017

Ahojte babeny ja prvy krat v zivote v piatok normalne v den ms hnedy vytok sobota normalne ms a v nedelu uz ms s vytokom vsetko trvalo 3dni inak mam ms aj 5-6 dni a neskutocne bolesti a teraz nic 🙄 Robila som test a negativny nakolko beriem na upravu ms aj na posilnennie vajecnikov duphaston uz 4 mesiac ale toto som este nezazila🙄

edriena28
11. jún 2017

no ja som tak mala,,,,,,, mavam pravidelnu menštuaciu,,, a teraz mi meškala 8 dníí,,,, kramy potom prišli trvali jeden den,, na druhy už to bol hnedy vytok,,,, ten bol tak dva dni, potom medzi tym aj krv.... trvalo to tak 4 dni,,, a konec,,,, no, testy negativne,,,, neriešila som to ,, teraz cakam či mi dojdu kramy,,, a ci zas budu meškat,,, som zvedava,, a ked to znova take bude,,, tak idem k dr,

matrina234
11. jún 2017

@edriena28
No ja idem tento tyzden na kontrolu tak sa jej hned aj opytam co a ako lebo ma pobolieva podbrusko ako pri mrchce a testy negativne tak som zvedava

edriena28
14. jún 2017

ja som zvedava teraz že jak kramy pridu či budu meškat ci ne,,, lebo aj potom všetkom co som pisala teraz zas ma bolia vaječniky raz jeden raz druhy,,, jak keby mala prist mrcha,,,, no 23 juna mam dostat kramy,,, to bude akurat 28 den,,, cyklu čo vždy tak dosli,, sem tam jeden den hore ...dole,,, ale furt došli,,, no tento mesiac bol čudny,,, a som zvedava teraz jak to bude,,,, ale jak to bude rovnake tak rovno idem k dr. tiež sa snažime o babo už 10 mesiacov,,, a ti poviem že som na nervy už s toho,,, tak dlho sa snažit.....

matrina234
14. jún 2017

@edriena28
My sa snazime uz rok a nic ... ja papam duphaston na posilnenie vajecnikov plus aby som dostala ms lebo mam problemy ... tak uz aj ja mam nervy uz z toho no des

edriena28
20. jún 2017

@matrina234 ja beriem femibion 1. Už ma to až nebaví..... Všetci naokolo majú a keď furt počujem správu že niekto ma tak ma od od žiaľu odtrhnúť. 😔