Čo znamená tmavo hnedý výtok v čase menštruácie?

perla200
17. jún 2008

ahoj dievčatá.....
stalo sa vám, že namiesto menštruácie ste mali len slabé špinenie a tmavo hnedý výtok? čo to môže znamenať?

eva7780
17. jún 2008

ahoj perla,ja som mala v maji slabu menstruaciu len 2 dvi,ale bola normalna,tipujem ze s nervou co stale beham po lekaroch

perla200
autor
17. jún 2008

ale toto trvá už od soboty a je to hnedý výtok....teda neviem, či je to menzes, alebo čo?

eva7780
17. jún 2008

a mas to v case ked by si mala mat menzes?

eva7780
17. jún 2008

a nemozes byt tehu?neskusala si test

miruss
17. jún 2008

Perla ja som mala taký hnedý výtok pár dní v júni 2006 a to som už bola tehotná s Kubkom, len som o tom nevedela. Potom sa to včase menštruácie len menej intenzívne opakovalo do 5. mesiaca. brala som na to duphaston.

perla200
autor
17. jún 2008

ano presne mito prišlo ked mi mal príst menzes....myslíš že by som mohla byť tehu? ako velmi po tom túžim🙂 len neviem, čos i mám o tom myslieť?

prettybaby
17. jún 2008

ahoj perla, ja som to tak mala, asi vo februari, ale potom sa to urovnalo , asi stres a podobne

eva7780
17. jún 2008

ked tak skus si urobit test,moja sestra mala do 3 mesiaca tehotenstva menzes sice slabsi ale mala

miruss
17. jún 2008

Ak to chceš vedieť, urob si test a aj keĎ výjde negat. Choď radšej k doktorovi aby sa pozrel, či je všetko ok. Ak by si bola tehu, musíš byť v kľude kým trvá ten výtok. Ja som kvôli tomu bola 2 mesiace na PN.
Držím palce, aby ti to vyšlo. 😀

perla200
autor
17. jún 2008

dakujem miruss....neviem čim to je...ako čakám, že sa rozbehne mrcha, ale nič...a to už sa mala....uvidím do zajtra a potom sa rozhodnem, že čo a ako..... a miruss...mala si taký tmavo hnedý...úplne hnedý výtok? teda krv to nie je, tá je červená.....ale je to divné a strašne slabunké je to....

miruss
17. jún 2008

Mne doktor hovoril, že kým to nie je jasno červené, tak to môže byť tým že paraskla nejaká cievka pri rozširovaní maternice. Ja som mala tiež tmavohnedý, slabý a myslela som si, že je to tým teplo. Bolo veľmi horúco, ani ma nenapadlo, že som tehotná. až keď ˇmi začalo byť zle som si spravila test a išla doktorovi a ten mi povedal, že som v 8 tt. 🙂

perla200
autor
17. jún 2008

no nechcem si robiť nádeje, lebo už raz som mala takýto výtok - menzes a mala som aj pozitívny test jeden, ale potom ako to skončilot ak mi vyšiel negatívny test......tak tak

miruss
17. jún 2008

Ono to nemusí byť to čo bolo u mňa, ale môže, veď uvidíš. Držím palce. 😀

perla200
autor
17. jún 2008

dakujem napíšem, ako to dopadlo 🙂

babulko
17. jún 2008

Ahojte kocky mne vcera lekar potvrdil ze som tehotna a tiez spinim zacalo to v sobotu len tak trosinku v nedelu nic a vcera zase trochu viac tak som sa tiez bala ze co to vlastne je lebo 11.6 mi vychadzal menzes tak asi preto zacalo to spinenie tak doki vravel ze to nevadi ze HCG je dôlezite a vcera mi aj potvrdil ze je HCG pozitivne tak sa tesim ale mam aj obavy a zaujimave je tiez to ze dnes som si robila teh.test a ukazalo mi ze je nagativny tak to uz nechapem môze to mat asi vplyv to ze spinim ze?to su nervy teda ale verim ze to bude v poriadku pekny den prajem vsetkym 🙂

bay
17. jún 2008

Ja ti asi moc neporadim, ale aspon napisem, co som mala ja tento mesiac. Ale u Dr. som este nebola, lebo zrovna musi byt na dovolenke 😠 😠 Takze si s nim pohovorim az v pondelok ☹
V piatok 6.6. som zacala spinit, co bolo len 10 DPO, na ms u mna moc skoro 😒 pokracoalo to az do pondelka, co sa rozbehla ms (stale ziadne priznaky ms, bolesti, pazravost, proste nic, total prepadovka). V pondelok bola dost silna. Potom pokracovala este dva dni, ale to uz bola dost slaba a mix hnedej a cervenej krvi 😖 a na to nasledovali este dva dni hnedeho spinenia.
Nikdy sa mi nic podobne nestalo. To hnede spinenie pred ms ano, ale potom to vzdy uz bola len cervna krv. Tak som z toho trosku v soku a neviem co to chcelo byt. ☹

perla200
autor
17. jún 2008

ahoj babulko.....vlastne ti meškal menzes 4 dni? a urobila si si test a vyšiel pozitívne...a teraz ho máš negatívne a máš potvrdené tehu od lekára?

babulko
17. jún 2008

cosi blbne konik 🙂 no ja som bola na IVF a vcera som bola na odber HCG a vysledok mam pozitivny teda ze som tehotna tak som si dnes urobila tehot.test ze ci mi to tiez potvrdi a potvrdilo mi ze je negativny tak nechapem ale su rôzne testy tak snad to je tym ze teraz spinim

perla200
autor
17. jún 2008

babulko zavolaj svojmu lekárovi....

bay
17. jún 2008

Babulko a povedal ti aj Dr. aku si mala hodnotu hcg? A robila si si rovnake alebo rozne testy?

eva7780
17. jún 2008

ahoj babulko,zavolaj hermimu a ked mozes skoc k svojmu gynekologovi

adrioska
17. jún 2008

Baby, nechcem Vas strasit, ale mne ked zistili, ze som tehotna, tiez som zacala spinit a doktorka ma hned pre istotu vypisala a nakazala klud...ked mozte, chodte ihned k svojmu gynekologovi alebo aspon zavolajte, ci je to normalne...aby ste mali pokoj na dusi...ja som tiez brala Duphaston a Ascorutin

babulko
17. jún 2008

Ahoj kocky,vravela som dnes svojej lekarke ze spinim tak ze to je normalne po IVF,beriem lieky Duphaston a Ascorutin a 8.7 idem na ultrazvuk tak som zvedava ale aj sa bojim ze co a ako 🙂 bay hodnotu hcg mi nepovedal iba ze je to pozitivne tak verim ze to bude az do pôrodu a robila som si iba jeden teh,test a dalsi si urobim az ked prestanem spinit,tak som zvedava ze co mi ukaze 🙂 mam vlozenych 2 bobacikov tak verim ze ostanu obaja v brusku snad sa im tam paci tak drzkajte palceky 🙂 😉 prajem to kazdej babulke aby sme boli vsetky stastne 🙂 🙂 🙂 🙂 dobru nocku 😉

bay
18. jún 2008

Tak poriadne hladkaj brusko a pozitivne mysli 😵 😉

hviezdicka1313
18. jún 2008

perla200, ja to mam prave tiez 😕 uz asi 6. den, preto cakam ze sa mi rozbehne ms .. ale stale nic... tehotnost vylucujem uplne.. tiez si to neviem vysvetlit, ale v tomto case som aj cakala ze dostanem... 😒 som po vysadeni antibiotik tak to prikladam tomu...

perla200
autor
19. jún 2008

no a teraz včera som dostala strašne silný menzes,teda velmi som krvácala....a dnes ma to zase tak preslo....je to miernejšie....čo to môže byť?

babulko
19. jún 2008

Ahoj kocky tak ako sa mate? dnes mi bolo strasne zle silny menzes aj som 2 krat vracala 😉 no je to normalne dufam ze mi to neposkodi 🙂 preco mi tak musime trpiet 😒 pekny dnik 😉

kuspitka
19. jún 2008

babulka aj mam silny aj ja som zvracala som po ICSI tak neviem tez ci je to v norme

petkapo
20. jún 2008

Perla - to co popisujes sa stalo aj mne a bolo z toho mimomaternicove tehu. Najprv tmavohnedy vytok, potom silne krvacanie a nakoniec aj tak operacia. Nemala by si nic nechavat na nahodu a ist k doktorovi skor ako bude neskoro.... 😖

hviezdicka13j
23. jún 2008

baby, tak mne to uz skoncilo.. mala som to asi 7dni spolu s vytokom.. teraz neviem ci to bola ms (bolo to v tom case) alebo mam cakat ze dostanem 😒
a kedze idem tento tyzden na dovolenku tak by som chcela si dat noretisteron na oddialenie... fakt neviem ☹