Cysta na vaječniku a antikoncepcia?
Ahojte..mam malu cystu na lavom vaječniku..antikoncepciu neberiem teraz..brala som thyamin ale nic nepomaha...mala niektora z vas tento problem a vyliecila si to inak ako antinkoncepciou?..
•
25. feb 2019Ja beriek hak a cysty sa mi robia aj tak. Skus brat wobenzym
@janulka1985 tak zaruku 100 percent ti enda nikto. Mne to stale ked mam cystu radi moj gynekolog. Vyskusala som raz a po mesiaci zmizla ci to bolo wobenzynom neviem. Potom som mala opet a toez kazal brat ale nebrala som a cysta zmizla sama. Ale je vraj dobry na cysty. Ale strasne drahy. Skus si pohladat na nete lacnejsi enzym..
@milus777 uz som kupila 4 tie platky zatial aby som neskrachovala..ako si to uzivala kolko do dna tabliet aby to zabralo na cystu? Tam pise ze aj 10 tabliet do dna..ja by som si to rozdelula na 3x3 denne..aby to malo ucinok
@janulka1985 ja som uzivala 3x5 tablet denne. Ale je to dost vela. Podla mna staci aj tie 3x3.uvidis ako budes znasat. Ja som prvykrat brala a v pohode a potom neskor ked som znova nasadila tak ma bolel z nich zaludok. Ako dlho mas cystu? Zvyknu sa casto robit a po ms zmiznu. Kedysi som brala kombinaciu thiamin a pyridoxin na cysty.
@milus777 v januari som bola po necelych troch rokoch na prehliadke na gyn.a to skrz silnej menstruacie.nasla mi 3,5x2,9cm cystu..tiez mi dala thyamin najprv ale to nic nepomaha sice kratko som to brala..a tak som pochopila ze je treba nieco silnejsie a ucinnejsie.wobenzym poznam ale dajak ma to nenapadlo v tom strese.chcela som to riesit HAK ale asi ako hovoris nie..ako dlho mam brat ten wobenzym mesiac sva tych 3x3?
Tak aspon mesiac urcite. Kup si aj sypany caj z alchemilky. Je super na vsetky zenske problemy. To nieje velka cysta. Ona sa ti vstrebe. Ja uz mam bohate skusenosti s cystami aj endometriozou...
@milus777 zensky caj taku zmes pravidelne pijem..dnes som.bola na kryoterapiu mala som vredik na krčku maternice cize mi ho zmrazil dusikom ambulantne v nemocnici.na kontrolu mam ist po 6 tyzdnoch k svojej doktorke cize to vychadza az po aprilovej M..cize bude ok ked budem ten wobenzym brat 6 tyzdnov 3x3 denne?
Tam mi pozreli aj tu cystu ale nic mi konkretne nepovedal k nej ziadne odporucania.cize ja mam cas tych 6tyzdnov na liecenie tej cysty
@milus777 zalezi mi na vyliečeni,pretoze pred 5rokmi mi zomrela mamka na rakovinu na vaječniku..cize je urobim vsetko pre to aby som sa vyliecila..musim sa vyliecit mam dve male deti jedna dcera je autistka aspergerov syndrom cize ja som potrebna na 100%..dakujem za radu a verim pevne ze to pomoze
@janulka1985 uplne ta chapem. Ale cysta je nieco ine ako rakovina. Cysty su bezne to sa nemusis bat. A nador na vajecniku nevznika z cysty. Uz ked ti dr najde nalez na vajecniku tak je to bud cysta alebo nador. Cysty su bezne ze ti pri ovulacii nepraskne folikul a ostane cysta. Podla mna ked ti ju len teraz tak nahodne nasli tak po menstruacii ju uz mat nebudes 🙂
Dobry den, vrelo Vam odporucam skusit produkty na baze aloe vera od firmy forever. Mame s nimi niekoľko velmi dobrych skusenosti. A pomohli uz nie jednej zene aj pri probleme s cystami. Dokonca aj moja svokra ich teraz uziva na tento problem
@janulka1985 ja som mala cysty aj pocas antikoncepcie takze podla mna je to blbost....nepomahal ani thiamin..daj si spravit hormonalny profil ci mas vsetko ok ..u mna sa zistili ze mam anovulacne cykly a tym padom u mna neprebiehala ovula tak sa mi tvorili cysty..
@macko1007 hormony mam ok..beriem ten wobenzym..uvidime aky bude vysledok az zaciatkom aprila
@janulka1985 ja som mala cystu vyše roka brala som na to všetko možné ale ne zmizla potvora tak som musela ísť teraz v januári pod nože aby ju odstránili
@elisa171 verim ze zmizne ta cysta...nerada by som na operaciu isla...a doktor co na zaciatku odporučil?
@janulka1985 v podstate nic len sledovat to a indonal woman..ten som poctivo brala ale aj tak ma operacia neminula..lenze ja som mala tzv. paratubarnu cystu..nie klasicku vajecnikovu
@janulka1985 to si myslel aj moj gyndos na ultrazvuku..ked ma otvorili zistili ze cysta bola inde..
Tu začni písať odpoveď...
Odošli