Dá sa otehotnieť po plastike kŕčka maternice?

maja5
10. apr 2008

chcela by som sa opýtať či sa dá otehotnieť aj po plastike krčka maternice.doktorka mi hovorila, že by nemali byť problémy ale ja neviem. mal už niekto niečo podobné?

zuzuuuuuuuuuuu
8. apr 2011

@nikiarudi AJ ja našťastie to mam z krku.Držíme ti palce,určite všetko dobre dopadne a budeš to mať hlavne za sebou!

zuzuuuuuuuuuuu
8. apr 2011

@81sarita Ale ale zase nemáš čo robiť,ako ja????????Ale čo budeme robiť,ked vlastne nemáme čo robiť,no nie!?Ha ha

81sarita
8. apr 2011

@zuzuuuuuuuuuuu ale to stastie uz sa vracia pomaly naspat.....aj to sa stava.....no aj ja som zvedava co bude....neviem ale zo dna na den verim tomu,ze sa to hoji....no neviem kedy je ist nacas do roboty..ja makam dvanastky aj nocne..amoc ma nesetria,vela chodim,beham stojim..no proste v pohybe a ked dojdem do prace,tak ma setrit nebudu...asi tak...tak sa poradim radsej,ako mat dalsie problemy....nechcem riskovat.no hadam pomozu,ked ne tak po nich daco hod...haha....ja nedviham tazke..radsej..ved sa bojim aj zohnut a do vane tiez pomaly idem......
si tu prihlasena?ved mozme v pohode si popisat...

81sarita
8. apr 2011

aj ty...no toto.....tak zeby popisat?alebo kukat telku?alebo bavit sa co nas napadne o operacii este?

nikiarudi
8. apr 2011

@martina0104 @81sarita @zuzuuuuuuuuuuu ďakujem kočky ste zlaté... určite sa ozvem a napíšem svoje pocity... jediné čo ma teší, že to je len taký rýchly zákrok a nebudem musieť byť dlho preč od malej... 🙂

81sarita
8. apr 2011

@nikiarudi taak taak...drz sa a potom nam popises.....

nikiarudi
8. apr 2011

@81sarita určite, inak neviem či ste si to tu niekde písali, alebo nie.. nechce sa mi čítať kopec strán dozadu... no ja som Dominika a mám malú dcérku Tamyu a sme z Považskej... 🙂 rada by som vás spoznala aspoň trošku, tak ak to nieje problém predstavte sa kočky...

nelle
8. apr 2011

Ahojte, ja som začala túto tému čítať naozaj len pár dní dozadu. Som čerstvá mamička, mám 6týždňovú dcérku. Asi mesiac predtým, ako som zistila, že som tehotná, mi doktorka vzala ster na cyto a zistila HPV 16 a 18 a zároveň mi odporučila konizáciu po skončení šestonedelia. Takže budúci piatok ma čaká prehliadka po šestonedelí a rovno mi vezme aj ster, takže sa uvidí, že či tá konizácia bude naozaj potrebná. Tak teda už 9 mesiacov myslím stále na ten deň, či bude tá operácia alebo nie, už som myslela naozaj na všetky možnosti, len si neviem predstaviť, že budem čo i len na pár hodín od dcérky preč...zatiaľ vás tu teda čítam a dodávam si vašimi príspevkami odvahu..ďakujem vám 🙂

nikiarudi
8. apr 2011

Ozaj, chcela som sa vás spýtať, myslíte si, že keďže sa to HPV, prenáša len pohlavne, že to môže mať aj moja dcérka??? Je to asi čudná otázka, no minule sa ma to ktosi pýtal, že či to nemá aj moja malá, keďže ten vírus v tele prežije aj 10 rokov, tak že keď sa mi to prejavilo až po pôrode, či to nemôhla nejak pri pôrode dostať, tak som ostala úplne zaskočená touto otázkou, no čo si myslíte vy...?????? 😨 😨 😨 😨 😨 😨

zuzuuuuuuuuuuu
9. apr 2011

@81sarita Tak to som rada,že sa vracia naspäť,určite zisilo,že ho už nič lepšia v živote nečaká!!!!!!No to si ešte nevidela mna ako do tej vane lezem......ha ...ha.Nemyslíš že to trošku preháname,teda trošku viac?Niektoré čo tu písali príspevky,tak dokonca ani neboli na PNke.Ja to asi vždy prehánam,čo sa týka zdrvia v mojej rodinke,lebo nenávidím doktorov a to všetko okolo a tie komplikácie okolo toho všetkého!Včera som ti napísala taký dlhý článok,ale omylom som niečo stlačila a všetko bolo fuč a už sa mi nechcelo znovu tolko vypisovať.Pekný víkend

zuzuuuuuuuuuuu
9. apr 2011

@nikiarudi Ahoj tak ja som Zuzana a som z Trnavy.Mám 6 ročného syna Nikolasa ktorému práve rastu rožky na hlave a nechce sa mu učiť!Malinká je zlatučká a má krásne meno,take nezvyčajné!

nikiarudi
9. apr 2011

@zuzuuuuuuuuuuu ďakujem to meno je manželova práca... 😉 🙂

th
9. apr 2011

Ahojte dievcata, ja mam termin operacie buduci tyzden. Ked budem po konizacii napisem ako to dopadlo.
Mam aj jednu otazocku, akovelmi a dlho ste po konizacii krvacali?

Dakujem

81sarita
9. apr 2011

@zuzuuuuuuuuuuu ahoj no neviem ci sa vracia...uvidime....no neviem mozno zistil...to je nadlho...no ja tiez na tri krat a trpnem aby nieco nevypadlo...jak keby som do studenej vody liezla..co ti ja viem...mas taky pocit?no podla toho co im robili,aj takebaby tamboli,co im robili zakrok a na druhy den fomov..no mozno preto,lebo to nebolo az take vazne..no ja sa hrabat nikde nebudem...este aj taksi sadam,jak keby som mala zlatu zilu....a ked sapostavim a nemoze aj tak prudko si cupnut a zohnut.,..to nebudem silit a hnat sa do roboty....juuuuuj no skoda....tak skus ho napisat ak sa ti chce....no to mi je luto...

81sarita
9. apr 2011

@nikiarudi ahoj ja som erika a som z blavy....bez deticiek zatial....no nikomu sa nechce vracat spat co sa pisalo...mas sa inak?

nikiarudi
9. apr 2011

@81sarita mám sa fajn... malá je zdravučká a strašné šidlo je z nej, takže už vystrkuje rožky ako len vie... máme doma veľmi veselo... ale ako hovorí moja mamina, má to mať po kom... 😀 😀 😀 a vekovo ste ako na tom??

81sarita
9. apr 2011

@nikiarudi tak mate aspon veselo doma.....treba si to vychutnavat..ja mam 30rokov...cize cerstva tridsiatnicka....

81sarita
9. apr 2011

@zuzuuuuuuuuuuu si tu zuzu?

zuzuuuuuuuuuuu
9. apr 2011

@81sarita Až teraz som tu,chcela si niečo??No fakt si ma pobavila s tou zlatou žilou.Počuvaj ti opakuješ po mne??HA....HA....HA ti máš tie príznaky ako ja,akoby som samu seba videla,z wc,z vanou,sadanie atd.....Ale to bude tím že sa bojíme či nezačneme krvácať,nie??Pisala som tam,že som išla doktorovi si len pre tabletky,lebosom mala zápal a ešte som kecala zo sestričkou a smiali sme sa ako o život,lebo ja tam tuším som varená pečená,a som jej hovorila,že ma to už prestáva baviť tam stale chodiť,že sa tuším vykašlem na to a prídem až za rok.No a v tom som si spomenula na cytolku,že nech mi povie výsledok.Hladala to a po chvíli hovorí,že to som asi ja čo to nemám v poriadku!No veru už sme sa aj dosmiali.Doktor si ma zavolal,vyklopil na mna že musím ísť na operáciu.Vyšla som von na ulicu a plakala som ako malé dieťa.Stačilo mi ked som bola na opke v roku 2008 a to mi brali z vaječníka endometrioznu cystu,za 4 dni v nemocnici som schudla 6 kg a v prepuštacej správe som si prečitala v maternici 4cm myom a to som sa zaprisahala,že ma tam už tak lahko nedostanu!No ale ja asi nemam šťastie v tomto a stále mna niečo prenasleduje!Tak to je moj príbeh,ale po tomto ma tam fakt už nedostanu.A ako dlho ste spolu,odpíš iba ak ti to nevadí!

81sarita
10. apr 2011

@zuzuuuuuuuuuuu no jasne chcelapopisat trosku...lebo neviem ci si tu ci nie...a nerada sedim a kukam na obrazovku a cakam..haha..no a nemala som pravdu s tou zlatou zilou?no je to sranda...rukami sa chytat vsetkeho co je naokoli..a tie kreacie na vecku?krutim sa tam,vytacam,klepem sa a kontrolujem za kazdym prdom ci som tam dole o.k...haha...dnes som bola na vecku....no blok este bol..som zvedava kedy konecne odpadne....juuuj moja.....ja som tiez plakala jakmala ked som mala ist do nemocnice...ale zas to zober z tej strany,ze je tam sanca ist na operaciu a bude pokoj...dostanes sa z toho...horsie by bolo,keby ti ovedali,ze neni sanca.....hlavu hore..ja som si tiez za tych tridsat rokov co som tu prezila vela.....keby daco sa ozvi kedykolvek,budem tu v pohode...mas moju podporu...neboj myslim na teba...inak by som tu nesedela.....nevadi napisem....juuj najprv som malaskoro 10 rocny vztah..ale som rada ze to skoncilo.teraz s mojim novym som rok aj pol...ozaj super vztah to bol....no len problemy uplne blbosti sa vyskytli,kopili sa a moj s tym sekol...no ja som mu vysvetlila natvrdo,ze su aj ine veci pre ktore sa ludia rozchadzaju....atd....no zaskocila som ho tym...stale mi pomaha,kontaktuje ma...ja to takto nevydrzim,povedala som mu bud alebo...nech sa rozhodne.....
@zuzuuuuuuuuuuu

81sarita
10. apr 2011

@zuzuuuuuuuuuuu a vstredu idem na kontrolu koli pn.....takneviem co mi povie.....staleto mam citlive a akurat si idem vyratamkedy asi menzes by mi mal dojst....to by som si este chcela odmenstruovat doma....a potom to krvacanie by malo prestat nie?a vratit sa do normalu?ved podla mna by ma Pn.ke mali nechat a setrit zeny,,,,,sama neviem aky menzes bude,ci silnejsi po operacii,po vyluceni antikoncepcie....je to zasah a komplet sa to otoci..mna totizto nesetria vrobote....

zuzuuuuuuuuuuu
11. apr 2011

@81sarita Ahoj,aj ja sem stale nakukuam či si niečo nepridala!No to je fakt sranda s nami,ale dobre sa bavím.Jéééééé dakujem za tvoju podporu,ani som ti ešte nepodakovala.Dakujem,som strašne rada,že tu mám taku spriaznenu dušu ako si ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 Dobre dlhý vzťah,to je už čo povedať.Ale asi to tak malo byť,ked to tak skončilo?!To mi z mojim manželom budeme tento rok 10 rokov spolu!Poznám tie uplne blbosti,človek sa vie pohadať len za totálnu sprostosť.A až potom si uvedomí,že jaká hovadina.Neboj všade to je!Musím končit idem svojej doktorke a muž mi prave volal,že ide pre mna.Pa pa

81sarita
11. apr 2011

ahoj aj ja sem nakukam...to je v pohode.takdrzim prsteky.no len keby to aj moj pochopil.teraz s tymto som rok aj pol..zas za kraviny,ktore chcem aby sa neopakovali,ale on sa stale boji ze zas to bude....dnes sa s nim uvidim asi posledny krat....neviem co robit...
@zuzuuuuuuuuuuu

zuzuuuuuuuuuuu
11. apr 2011

@81sarita Ja som bola u obvodnej doktorky nie na gynde.Až na buducu stredu mam prísť na kontrolu,povedala že nech si ešte odpočiniem.A ty ho chceš,alebo nie?????Ked ho miluješ a chceš byť s ním tak urob všetko preto,aby zostal pri tebe.A ked ti až na tom tolko nezáleží tak tomu nechaj volný priebeh.Treba sa o tom narovinu porozprávať,komu čo vadí,nevadí a urobiť treba aj kompromisy inak to fungovať nebude.Skuste to ešte raz spolu a uvidíte,ale snažit sa musíte obaja.Tak som zvedavá,určite si super baba! 🙂

81sarita
11. apr 2011

nejdeme radsej na tu internu postu?

81sarita
11. apr 2011

@zuzuuuuuuuuuuu on nechce..boji sa ze to bude take iste...traz odisiel...on sa nechce o tom bavit...ja som bojovala do posledneho....no co uz..

81sarita
11. apr 2011

diky zuzu...podme na internu postu.cakam

nikiarudi
11. apr 2011

@81sarita @zuzuuuuuuuuuuu tak kočky zajtra mi držte palce o pol štvrtej idem na tú konizáciu a bojím sa ako čert, pretože viem aj neviem čo ma čaká a už som z toho naozaj na nervy... 😒

81sarita
11. apr 2011

drzim palce......nebooj zvladnes....ja som amla take bobky...tie stresy pred tym su..ale budes sa smist potom..

zuzuuuuuuuuuuu
12. apr 2011

@81sarita Ahoj,prepáč až teraz som si to prečítala.Nebud smutná 😅 😀 🙂 Všetko sa dá do poriadku,hlavne sa ti tarez daj dokopy.Ešte krvácaš??????????Ja som stále nedostala,tak potom ked to vypukne asi to neprežijem.Chcela by som ta utešiť,ale neviem ako,to dokáže len on,že?!Inak čo robíš,aj trošku beháš po byte,alebo ideš už aj von???Ja musím ísť na poštu,ale je to dosť daleko,tak neviem.