Dá sa otehotnieť po plastike kŕčka maternice?

maja5
10. apr 2008

chcela by som sa opýtať či sa dá otehotnieť aj po plastike krčka maternice.doktorka mi hovorila, že by nemali byť problémy ale ja neviem. mal už niekto niečo podobné?

sonita
28. jún 2011

@lenocka84 -hej mám už zasebou a som rada že tak rýchlo a ked som prišla domou hned som aj jedla nehovorila dr.že nemôžem 😀 ..............a čo je to LBC 😅 ?

lenocka84
28. jún 2011

@sonita lepsia cytologia, kvalitnejsia
z 1 steru viac vysetreni, je to aj citlivejsie

sonita
28. jún 2011

@lenocka84 -nepočula som otom a to ťa tam poslal gynekológ ?a platí sa ,že?to som si tak narýchlo prečítala otom niečo 😀 .............a kedy ideš? a kolko si po konizácii však si to mala nedávno

lenocka84
28. jún 2011

@sonita on to robi sam, je to ako klasicky odber vzoriev na cytologiu, akurat ze tento je kvalitejsi a presnejsi
ano doplaca, poistovna to hradi len do vysky klasickeho sklicka, cca 10eur, a 15 si doplacam
idem v piatok, a konizaciu som mala v januari, teraz mam kontrolnu onkocytologiu

sonita
28. jún 2011

@lenocka84 -potom daj vedieť ,budem myslieť nateba a prajem nech je všetko oké

lenocka84
28. jún 2011

@sonita jasne a dakujem pekne
dufam e vysledky budu ok, lebo neviem co by sa dialo dalej kebyze su zle
vobec ma to ani nenapadlo

sonita
28. jún 2011

@lenocka84 -nemáš zač...............budú v poriadku a treba vtom veriť 😉 ako aj ja však o dva týždne zistím 😅 ........a to ti tam povie hned výsledok ?ani nemysli čo by bolo keby boli zlé..........

lenocka84
29. jún 2011

@sonita dakujm, vysledky mi bude volat, nejaku chvilu to trva, tak som zvedava

zuzu101
30. jún 2011

Ahojte.možno mi budete vedieť niektorá poradiť - vo februári som bola na leep konizácii a rana sa mi hojí pomaly.mám tam ešte minimálnu ranku, ale sex už lekár povolil.momentálne je na dovolenke a nemám sa s kým poradiť - môžem ísť do bazéna???na kontrolu mám ísť až v strede augusta - vtedy začne pracovať - a neviem či môžem alebo nie ☹ ☹ ☹

sonita
1. júl 2011

@zuzu101 -no mne tak povedala že 3 týždne ani sex ani voda.Ja si myslím že môžeš ísť do vody....a sexovať ti kedy dovolil???ja si myslím ked sex hej tak aj kupko na 100%

zuzu101
1. júl 2011

@sonita - ja som mala sex zakázaný cca.4 mesiace a kúpanie tiež.Pred týždnom som bola na kontrolu a sex povolil, na kúpanie som sa zabudla spýtať a teraz je na dovolenke.dal mi ešte betadine čapíky a pred dvoma mesiacmi som brala ortho gynest d.asi ešte počkám dokiaľ vyberiem betadine.

sonita
1. júl 2011

@zuzu101 -no tak počkaj ako píšeš dovtedy dokedy berieš betadine ........to sú čípky ani vtedy nemôžeš sexovať vieš otom 😅 ???fúúúúúúúúú dovtedy ste nemohli sexovať 😅 no dúfam ja budem môcť 😀 ,ale vydržím ked treba 😀 😀

zuzu101
1. júl 2011

@sonita - no vydržať sa dá - muž si zvykol už vtedy, keď sme nemohli počas celého tehu 😀 😀 😀 a mne lekár vravel že môžem aj počas liečby, tak teraz fakt neviem....ja tie čípky beriem len na doliečenie, nie kôli konkrétnemu problému.škoda že mňa nenapadnú tie otázky priamo v ambulancii 😠.ináč, každý organizmus je iný - kamarátka bola na konizácii začiatkom mája a už má za sebou aj cyto a všetko ok a mne ešte ani cyto nemôže urobiť, až keď tam nič nebude

sonita
1. júl 2011

@zuzu101 -neviem ked ti to dr.povedal tak asi hej 😅 ....ja by som to radšej nerobila už ste vydržali dosť ja viem je to dlho ,ale by to bolo lepšie.,kímsi dávaš čípky.........cyto ti ešte nerobil 😕 ,tak sa pekne vylieč a vydrž radšej bez keksíku však o to lepšie bude 😀

garicka
4. júl 2011

ahojte baby,
som po konizácii a amputácii krčka obe v roku 2008. teraz som bola na biopsiu a zasa musím na konizáciu lebo mi tam niečo našli. boli ste už niektorá viackrát na konizácii? už sa mi nechce chodiť toľko pod nôž.... ☹

bibinka
4. júl 2011

garicka- a neuvažuješ o druhom dieťatku? ak áno, tak si ho rýchlo urob a ak nie, tak konizáciu podstúpp určite , aby sa nedajbože niečo nezanedbalo. držím palce

alienka33
8. júl 2011

ahojte. ja som bola na kontrole po 4tyzdnoch a doktorka mi povedala ze sa to hoji pekne ale este to nie je zahojene a ziadne cipky mi nedala. mam prist o dalsie 3 tyzdne. tie betadine cipky su na hojenie?

sonita
8. júl 2011

ahojte ja sa chcem spýtať 6-dní som vôbec nekrvácala a po 6-dní hej nie moc ,ale tak prostredne...je to normálne ???
...v utorok mám mať výsledky ale až v štvrtok by som chcela ísť na kontrolu,ale ked budem krvácať nepojdem haha.....

riana12
9. júl 2011

@sonita a nemohla si uz dostat MS? kolky den cyklu si sla?

sonita
9. júl 2011

@riana12 -ahoj ja som nemala ms nakolko ešte kojím aj azáliu beriem

lubinka13
9. júl 2011

ahojte babenky, aj ja som bola na konizácií krčka a to dokonca 2krát už som to mala dosť vážne. potom som bola na inseminácií a bohužiaľ nič nepodarilo sa. jedna známa mi povedala, že to mohlo byť aj z toho dôvodu, že mi ten krčok zrezávali dva krát má niekto s týmto skúsenosť?podarilo sa niekomu otehotnieť aj takto?díky 😔

lubinka13
9. júl 2011

@garicka ahoj ja som bola dva krát taktiež to nebolo bohvie čo výsledky na figu. no zatiaľ som O.K mne to druhý krát robili ambulantne a bolo to super. mala som strašní strach ale potom to bolo O.K. hned som šla domov a v pohode. 😎

lubinka13
9. júl 2011

@sonita ahoj mne to tiež robí môj onkogynekolók. výsledky vie hned okamžite mi povie či je to o.k. a labor.mu to potom len potvrdia.platila som za to cca20€.ale čo nespravíš za svoje zdravia.

alienka33
9. júl 2011

@sonita ahoj na 6-7den sa objavuje krvacanie pretoze sa odlupuje chrastka

sonita
9. júl 2011

@alienka33 -dakujem tak asi zato ☹ .....a dokedy môžem krvácať?

alienka33
13. júl 2011

no asi to je uz aj tak neskoro na odpoved ale neviem lebo ja som hned dostala menzes. takze som ti moc v tomto neporadila. dufam ze uz je to ok.

sonita
14. júl 2011

@alienka33 ahoj-ja ešte aj teraz krvácam 😠 ,a krče mávam tiež 😖 môj dr.je na dovolenke až v pondelok tam bude tak vtedy sa ho nato opýtam a teraz v utorok mali byť už výsledky takže musím si počkať do pondelka 😅 ...

sonita
19. júl 2011

@alienka33 -no už konečne od včera nekrvácam...............

cobhan
20. júl 2011

@sonita gratulujem. Ako dlho si krvacala? Ja uz 10 dni po zakroku a nevyzera to, ze by som chcela prestat. Uz som z toho nervozna, lebo mi robili zakrok den po skonceni menstruacie, takze som si bezmensturacne obdobie ani neuzila ☹.

sonita
20. júl 2011

@cobhan -ja som začala 6 den po operácii krvácať a trvalo to 14 dní...........ja som menzes nemala nakolko kojím a aj beriem azáliu ...................určite to prejde už za pár dní.....ja som taká šťastná že už nekrvááááááácáááááám 😉