Dá sa otehotnieť po plastike kŕčka maternice?

maja5
10. apr 2008

chcela by som sa opýtať či sa dá otehotnieť aj po plastike krčka maternice.doktorka mi hovorila, že by nemali byť problémy ale ja neviem. mal už niekto niečo podobné?

lenocka84
20. júl 2011

@cobhan ja som to mala podobne, krvacanie ako take bolo asi 2tt a potom este do dalsej MS bolo spinenie
uplne ze na porazenie

cobhan
20. júl 2011

@lenocka84 trosku si ma ukludnila. Ked mi to robili prvykrat, tak som 5 dni na to dostala MS a potom to bolo v pohode, ale teraz mam pocit, ze budem krvacat az do MS, co bude nastastie uz o tyzden. Pravdu povediac nikdy som sa na MS netesila tak ako teraz 🙂.

lenocka84
20. júl 2011

@cobhan ja som trosku nadavale, ze mam MS cely mesiac, a ze budem mat "zaparenu ritku" ako moj maly syncek, a ze pouzijem jeho rybilku 😀
strasne som sa tesila ked som konecne vyhodila poslednu vlozku 😀 😀 😀 😀

sonita
21. júl 2011

ahojte,,, kedy ste išli na kontrolu po konizácii???ja mám v papieroch o 2 týždne no boli na dovolenke a teraz som volala a že čo im došli výsledky(sú dobré) tak až o 3 mesiace to až v októbri 😖...ha a kdo mi povie kedy môžem už mať intímný život 😅 ?mávam aj krče budem tam volať aby mi dala na budúcí týžden termín a aj také teplá idú na mna aj teraz....aj vám sa to stávalo???mám volať pre termín???

lenocka84
21. júl 2011

@sonita moja prva kontrola bola len z histologie, ze mi povedal,a ze pozerat nebude aby nejaky zapal nedosiel
a po prvej klasickej mrche sme zacali s mm
a ked mas take problemy volaj urcite, ja som nic take nemala

sonita
21. júl 2011

@lenocka84 -vdaka a ti si kedy bola-v januári že a ked si bola na výtery???už máš výsledky aké sú ??....tak zavolám nech aspon povie či to môžu byť normálne tie krče a tak...

lenocka84
21. júl 2011

@sonita ja som bola v januari a vysledky mi hovoril z toho co mi odoberali na konizacii
a cytologiu mi robil pred 3tt a cakam na vysledky, ale povedal ze ak do 4tt nezavola su ok

sonita
21. júl 2011

@lenocka84 -aha už som zato prepísala lebo som si to potom prečítala dozadu už som si nepamätala...ináč vdaka....to tak dlho 4 týždne čakať fúúúúúúúú..to by už mali byť hotové nie nemala by si tam volať?

lenocka84
21. júl 2011

@sonita no tak maju nato mesiac, pred 3tt bral vzorky, tak snad do buduceho tyzdna budu
teraz sommu pisala na skype a este niesu

sonita
21. júl 2011

@lenocka84 -húha ,vau ,ešte si sním aj píšeš na skype to je fajn....tak to vyšetrujú asi lepšie je to čo si mi predtím písala že si musela zato platiť ,že??a ti si bola viac dní v nemocnici???asi si už nekojila a synčekovi si určite chýbala a kdo bol sním???bolo to ťažké že bez synčeka vtedy mal 9 mesiacou húha ...

lenocka84
21. júl 2011

@sonita on je pracovne na skype co je super, rychlejsia komunikacia
za LBC som doplacala ale nelutujem, v nemocke som bola 3 dni, maly mal v den operacie 10m a bol u rodicov mojich. ale zvladol to statocne

sonita
21. júl 2011

@lenocka84 -tak super ked to zvládol....hej ani ja by som nelutovala peniaze však to je naše zdravie a čo nespravíš pre zdravíčko 😉

lenocka84
21. júl 2011

@sonita tak tak, a teraz zistujem u dr nazor na jednu antikoncepciu
je super ze sa da takto informovat

sonita
21. júl 2011

@lenocka84 -a o akú sa zaujímáš???super ked sa hoc kedy môžeš naniečo spýtať.....

lenocka84
21. júl 2011

@sonita povodne som chcela implantat, ale neodporuca, tak teraz riesime nuvaring alebo naplaste

sonita
21. júl 2011

@lenocka84 -aha to je super závidím že to takto vieš sním vyriešiť.....

lenocka84
21. júl 2011

@sonita ja som ho povodne mala mat len do porodu ako dr. ale kvoli nemu aj tych 200kmm precestujem lebo som spokojna
a hlavne ked nieco kominukujeme aj cez skype co vela pomaha

sonita
21. júl 2011

@lenocka84 -a kam chodíš???a unho si rodila???

lenocka84
21. júl 2011

@sonita z blavy do ziliny chodievam
chcela som u neho, ale ked som zacala rodit bol mimo, kedze predcasne, a ked prisiel do nemocky, mal sluzbu tak len kukal ze co tam robim. len jeho sestra ma prepustala z nemocnice v cadci tak mu volala, a len mu nechala odkaz

sonita
21. júl 2011

@lenocka84 -tak dobre daleko chodíš ,však po ceste by si aj porodila 😀......ja tiež chodím inde ja z okr:Dunajská Streda do Šale-Veče to je tích 40 km.....a ked som rodila dcérku no muž ten po celej ceste sa ma vypytoval vydržíš vydržíš a bál sa velmi .......a ked som rodila malého tak to už v Galante to je od nás 37 km nakolko v Śali zrušili nemocnicu,ale už vtedy sa nemusel stresovať tolko ,lebo som mala cisársky.....a to sme sa dohodli kedy bude 😀

81sarita
24. júl 2011

@sonita ahoj nie nie ja som neplatila nic...

lubica74
25. júl 2011

ahoj,mna caka kyretaz a mam z toho obavy,hlavne z bolesti ,dufam ze budem patrit k tym stastnejsim co tu pisali,ze nemali ziadne bolesti.viete o nejakych rizikach? 😀

lenocka84
25. júl 2011

@lubica74 prepač ale kyretaz je uplne ine ako operacia krcka maternice (konizacia)

lenocka84
26. júl 2011

@sonita tak dnes dosli vysledky, a su uplne v poriadku
velmi som sa potesila

sonita
26. júl 2011

@lenocka84 -ahoj som rada že máš dobré výsledky a teším sa stebou vau vau vau ..a potom kedy bude dalšia kontrola?

sonita
26. júl 2011

@lubica74 -ahoj bola tam jedna slečna ,ktorej to robili a povedala že nemá velké bolesti iba vraj také ako pri menzese........

sonita
26. júl 2011

@81sarita -zadaj si kyretáž vo fórume a tam ti viac pomôžu tie čo to mali ....

lenocka84
26. júl 2011

@sonita dakujem, dalsia kontrola bude po 7.9. tak snad to bude ok

sonita
26. júl 2011

@lenocka84 -moja 12.10. a zase pôjdeš na to čo si bola teraz to lepšie?

lenocka84
28. júl 2011

@sonita ano to LBC, co sa doplaca. a nelutujem. on dostal viac vysledkov, a ja mam zase na chvilu pokoj