Dá sa otehotnieť po plastike kŕčka maternice?

maja5
10. apr 2008

chcela by som sa opýtať či sa dá otehotnieť aj po plastike krčka maternice.doktorka mi hovorila, že by nemali byť problémy ale ja neviem. mal už niekto niečo podobné?

kika2111
5. mar 2015

@scorpionflower1 ahoj,ja som mala konizaciu v januari 2014 a 3 mesiace na to som otehotnela,teraz mame krasneho 3mes.chlapceka.
chcela so k tym prejavom,co sa pytas..ja som mala menzes presne taku istu po konizacii ako pred.bolesti brucha ziadne,ak mas problemy,mala bysi sa poradit s inym gynekologom,nech zbytocne netrpis.

kika2111
5. mar 2015

@teufelin ahoj,gratulujem,my sme otehotneli 3mes.po konizacii a nas syncek ma 3 mesiaciky,ja som mala tie nervy z donosenia,acala som sa otvarat cca 6tyzdnov pred terminom,a co pomaha je len klud a vylozene nohy a vsetko bude fajn,pekne dotehulkovanie zelam!

lavinis
30. máj 2015

@kika2111 mňa práve dnes doktorka trocha nastrašila, končím 25tt, krčok zatvorený, ale nasadila mi duphaston a prísny kľudový režim. Pritom môj predošlý doktor, ktorý mi tu konizáciu aj robil, mi nespomenul az celý čas (bola som u neho do 20tt), že by to mohol byť problém, hovoril, že krčok je zatvorený a teraz sa mám báť predčasného otvárania? ☹

kika2111
30. máj 2015

@lavinis ked dodrzis kludovy rezim,bude urcite dobre! ja som sa otvarala cca mesiac pre porodom na 2cm,a vsetko bolo v pohode,hlavne ziadny stres a pekne dotehulkovanie!

lavinis
30. máj 2015

@kika2111 ďakujem, verím, že to dotiahneme do víťazného konca 🙂

evi789
18. jún 2015

Ahojte baby,
mna konizácia caká na buduci tyzden....sa aj bojím..bola by som radsej keby otehotniem pred nou,ze vraj to pomaha krcku...tak ale uvidí sa..idem zajtra na odber krvi (hcg) treba vylucit lebo som mala na teste slabého ducha ale ja sa necitim byt tehotná,takze neverím,ze by som bola...uvidíme.No ak nie som tak na buduci tyzden musim ist...sledovala ma dr uz druhy rok,raz bolo lepsie,raz horsie teraz mam aj ja PAPIII a ,tak mi uz odporucila tú konizáciu.Potom by som chcela tiez bábatko...ale vravela,ze po 6 mesiacoch 😖 😠 ....no,ale ak sa mi pekne zahojí krcok,tak sa budeme pokusat uz po troch..ved sa nemusy podarit hned na prvy pokus,no nie?

lavinis
18. jún 2015

@evi789 konizacia je uplne maly zakrok Pol hodina na sale Ziadne velke pripravy ako pred klasickou operaciou Nemas sa coho bat 🙂 o babatko by som sa zacala pokusat podla toho, ako sa ten krcok zahoji