Dá sa otehotnieť po plastike kŕčka maternice?

maja5
10. apr 2008

chcela by som sa opýtať či sa dá otehotnieť aj po plastike krčka maternice.doktorka mi hovorila, že by nemali byť problémy ale ja neviem. mal už niekto niečo podobné?

zuzuuuuuuuuuuu
12. apr 2011

@nikiarudi AHOJ,tak zajtra budeme na teba určite myslieť,a hlavne držať palčeky.Neboj to zvládneš,aj mi sme sa tak strašne báli.Hlavne nech maš už po tom a nech všetko dobre dopadne.Veľa šťastia!!

81sarita
12. apr 2011

a
@zuzuuuuuuuuuuu v pohode...no som a moc....trapim sa jak svina,nejem nic...neda sa uz nic..on to proste uzavrel a hotovo.ja neviem ani kedy dostanem...zevraj za 4 az 6 tyzdnov..nie?aj ja sa bojim aky menzes budem mat....mysliszemoze byt silnejsi?jedine on......no ja som doma a depkujem sa.....zajtra na kontrolu idem...ani nie moc nekrvacam.ja som na pn,tak doma som.no a ako sacitis hmm?ked si trufas?tak vyskusaj.

nikiarudi
12. apr 2011

@81sarita @zuzuuuuuuuuuuu ahojte, tak operacia za mnou...citim sa dobre, vraj všetko dopadlo super, teraz už len čakať na výsledky..cca 3 týždne... ☹

81sarita
12. apr 2011

o.k....takparada...myslela som na teba.......a dalej drzim palce aby aj vysledky dopadli dobre.

@nikiarudi

81sarita
12. apr 2011

ahojte....ktora mi poradi?bola som operovana 22.3.2011 na konizaciu a aj kyret.pomaly dva tyzdne.uz vcera som pomaly prestavala krvacat a dnes som zacala...boli ma v podbrusku ako keby som mala menzes....ja som tabletky antik.vylucila pred operaciou..je mozne ze by to bol menzes?nie je to dost skoro?lebo takto som vzdy dostavala presne 12teho....diky

martina2001
13. apr 2011

@81sarita včera bolo 12tého a konizácia ani kyretáž ti to nezmení, špinila si na základe toho a teraz máš menzes.

zuzuuuuuuuuuuu
13. apr 2011

@81sarita Ahoj,tak ako?Dnes ideš,tak mi daj potom vedieť!Erika,ti si v jednom príspevku písala,že si normalne cez opku brala hak??Až potom si ho vysadila?A už je tomu aj tri týždne,tak si myslím že si mohla už dostať!Horšie že ja stále nič aj ked ma pobolieva v podbrušku.Ked som bola raz na opke,vieš čo som ti písala,moja prvá menštruácia bola taká,že ma museli z roboty odviesť na pohotovosť,čo som tak brutálne krvácala,až hrudy krvy so mna padali,potom mi až zle z toho bolo.Zastavil mi to injekciou a tabletkami.Tak sa bojím čo bude teraz!Si asi smutná,nebud,ked sa nevráti,tak určite stretneš ešte lepšieho,krajšieho,mudrejšieho a takeho ktorý ta bude milovať preto aká si!!!!!!!!! 😅 Inak ja už normálne pobehujem po dome.

zuzuuuuuuuuuuu
13. apr 2011

@nikiarudi Aj ja som myslele,to je super,asi sa fakt cítiš dobre,ja som až po 2 týždnoch bola schopná ísť sem,písať.Teraz sa hlavne nenamáhaj.Držím palce na výsledok!

zuzuuuuuuuuuuu
13. apr 2011

@81sarita Ježííííš,to si nebola ti s tou antikoncepciou,teraz som si to lepšie pozrela.

nikiarudi
13. apr 2011

@zuzuuuuuuuuuuu no ja som tom mala robené nejakou dobrou a šetrnou a ešte aj rýchlou metódou, za 15 min. som bola už aj na izbe a po 2 hodinách aj doma... 😉

zuzuuuuuuuuuuu
13. apr 2011

@nikiarudi no ved aj ja,ale mne robili konizaciu aj kyretáž a dosť som 2 týžne krvácala a to som len ležala.Aj tak sa nemáš namáhať,lebo môžeš začať rvácať,ale u keždej to je iné. 😕

nikiarudi
13. apr 2011

@zuzuuuuuuuuuuu aha, tak to je jasné.. si mala dva zákroky...tak to je samozrejmosť, že sa budem šetriť, teda snažím sa, no pri našej malej čertici sa to veľmi ani nedá... 😀

81sarita
13. apr 2011

@martina2001 nie nie len vcera sa mi to spustilo.menzes to nie je...inak som dostavala 12vzdy.ale teraz by to malobyt okolo dvadsiateho....takze pohoda...

81sarita
13. apr 2011

@zuzuuuuuuuuuuu ahoj..no este ma nechala doma.nie ja som dobrala tabletky a pred operaciou vylucila.no pobolieva ma v podbrusku.tak cakam okolo toho dvadsiateho..ci kedy.sa bojim aky menzes to bude..ci silno budem krvacat ci slabo..ach jajjja..ale musim si davat pozor,aby som nevykrvacala...no ja som s mojim v kontakte...asi tak....tak neviem....sam navrhol ze niekedy mozme vybehnut....

zuzuuuuuuuuuuu
13. apr 2011

@81sarita Nooooooo,tak to nieje ešte tae stratene,ked ti to povedal.A ako sa pritom tváril??Myslel to viac važne alebo len tak?Neboj zo dna na den neprestaneš niekoho ľúbiť!No som teda zvedavá,ale prajem ti to!Tak super že si ešte doma,ale nejde mi do hlavy,že stále krvácaš?alebo špiníš?Mne to ako keby utlo po tých dvoch týždnoch.A som rada,lebo ma to čoraz viac privádzalo do šialenstva.Tebe hovorila doktorka že by sa mala menštuácia dostaviť až po4-6 týždnoch???Ja som myslela,že ma prísť normálne,ale stále nemám.No moc si tomu dnes nedala,myslím tomu písaniu,už som asi 10-krát nakúkala a ty nič!Asi nemáš náladu,no asi ani ja by som nemala po tom všetkom. 😉

81sarita
14. apr 2011

ahoj je to cele v pase uz....pisali sme si....ale je koniec on to tvrdi a sam je o vsetkom predsvedceny...to uz nema vyznam sa niekomu stale vtlacat...no uz zje lepsie s tym krvacanim...tak tak ja asi dostanem okolo 20teho hadam...a som zvedava aka bude...no ja budem tu teda prihlasena.....no nemam naôadu to ozaj....na to sere a vsetko som robila pre to,aby to bolo ako predtym..kolikravinam a on je dement,lebo chalani ho volaju a on nejde,ze radsej ne,aby som mu sceny nerobila...dost blbe,ja som z tych neni......on si odpovie na vsetko a tak to je...s nim nic nemozem
@zuzuuuuuuuuuuu

81sarita
14. apr 2011

@zuzuuuuuuuuuuu v pohode mozme popisat.....ja som len z tohoto vsetkeeho hotova.....

zuzuuuuuuuuuuu
14. apr 2011

@81sarita Ahoj.Odpočin si,skus dáko vyvetrať hlavu,poteš sa z niečím,dáke tričko,topánky alebo sa dobre opi!Rada by som ťa utešila,ale nedá sa to.Hlavne hore hlavu,určite budeš zase šťastná! 😅 Spomen si že ešte pred niekoľkými týždnami sme prežívali dosť vážnu vec ohľadom nášho zdravia a teraz sa z toho davame dohromady.Niekde,niekto čaká na tebe!!!!!!!!!Tomu ver!!!!!!!!!!!!!

81sarita
14. apr 2011

@zuzuuuuuuuuuuu ja som uz rezignovala.....ked mu to nedoplo....jeho problem hadam mu to dopne...no opit to by bolo.....uz som schudla tri kila do frasa...mam 45 teraz.haha no hadam.....ale neviem preco,stale mam pocit,ze to nie je tak ako to je.......ach jaj......no musim dako vypnut.....takto to nejde

mata25
15. apr 2011

caute,
ako super, ze tu je takato tema, idem prave od svojho gynekologa a teda ma vobec nepotesil. mala som zlu cytologiu a teraz mi robil kontrolnu, ale zevraj o dva tyzdne mam prist osobne po vysledky a mam sa pripravit na to, ze pojdem do nemocnice na kyretaz a odobratie vzorky z krcka maternice. az mi zle doslo ako som sa zlakla. menstruaciu mam chaoticku a momentalne 6 tyzdnov uz take slabucke krvacanie, ktore sem tam zmizne na chvilu a zasa sa objavi, bolesti ziadne. kazdopadne som dost vystrasena. minuly rok som mala podobne problemy s krvacanim, ale potom sa to po hormonalnej injekcii upravilo a dalsia cytologia bola v poriadku. mimoto som si myslela ze za tieto problemy s menzesom moze moja velka nadvaha, ale mozno to bude mat aj ineho povodcu ako vidim.
😕

zuzuuuuuuuuuuu
15. apr 2011

@81sarita tak opime sa spolu ved ja mám o 2 kila viac než ty!Každopádne ti držím palčeky,všetky čo mám 😉

bibinka
15. apr 2011

mata25- len sa nestresuj dopredu, vyčkaj dva týždne a potom ak budú výsledky na konizáciu+kyret, tak si to daj urobiť.Ničoho sa ale dopredu neobávaj, výsledky cytológie majú až 25% chybovosť, tzn., že teraz môžu byť výsledky úplne normálne.a takisto aj výsledky konizácie.Každopádne držím palce. 😉 😉 😉

sarita- sledujem tu aj tvoj prípad. Moja, vidím, že si si dosť vytrpela, ALE nestrácaj hlavu.teraz je najdôležitejšie to, že si ZDRAVÁ a mysli nato, že po svete behajú 3 miliardy chlapov, takže jeden -ten pravý - už určite existuje!!! 😉 😉 😉 😉

81sarita
16. apr 2011

@bibinka ja viem..dikes....ale ja som hotova z toho vsetkeho..boze mali sme mat viac volnosti....uz tyzden sme sa nevideli...je to na dlho tu vykecavat..

81sarita
16. apr 2011

@zuzuuuuuuuuuuu tak s podme obe opit....ja som hotova.piseme si..no skor ja som sa ho opytala ..komunikovat v pohode....ale on naschval ide teraz s kamosmi von.aby ma nasral....aj s fotrom volal...no ja som si uvedomila chybu co som urobila,ale neviem ci mi odpustil....takto to nejde dalej....a naco mi je pisanie si s nim hmm?o nicom...

nikiarudi
17. apr 2011

ahojte, chcem sa spýtať.. aj vám bolo odporučené očkovanie po konizácií? Ak áno, dali/nedali ste si ho a prečo? Ďakujem 🙂

miax86
17. apr 2011

@ronika27 Ahoj Ronika!!! Dufam, ze uz sa teraz vsetci citite lepsie! Ja nejak nestiham v praci... ☹ ...nakopilo sa toho moc, ale tak hadam uz zacne pomaly aj odsypat, nielen pribudat... 😉 Caka ma teraz druha kontrola u lekara, tak som zvedava. Dufam, ze dopadne lepsie ako v decembri...

nevesta82
17. apr 2011

ahojte, ako dlho sa ide po konizacii na kontrolu, ja mam ist az po 6 mesiacoch......a dovtedy mam cakat aj s pokusom o babatko...je to tak normalne?.....dakujem za odpoved 🙂

martina2001
17. apr 2011

@nevesta82 po prvej mrche sa ide na kontrolu, po 3 mesiacoch cytológia, ja som aj ten tretí mesiac otehotnela

81sarita
17. apr 2011

@nikiarudi ahoj ja som dostala od mojej onkogynek.odporucanie zaockovat sa...ja som sa dala..uz idem na druhu injekciu....ochrani to aj do buducna......mam aj nazov,tak ak by si chcela nejake blizsie info,tak mozes si o tom kuki na nete.aj gynekologicka mi tiez povedala a suhlasila....

nikiarudi
17. apr 2011

@81sarita ja mám čo to pozreté a naštudované z netu...no u mňa je momentálne problém skôr vo financiách... ☹ 😒