Dia tehuľky

adulkka
19. okt 2014

ahojte maminky 🙂 tak s radosťou sa pridávam k vám do klubu dia mamičiek, som v 3 týždni tehotenstva 😵 veľmi rada príjmem s radosťou všetke vaše rady. Momentalne som v zahraničí ale už mám kupenu letenku domov, veľmi sa teším aj ked sa veľmi bojim o malinké či bude v poriadku kôli diabete ☹ Som diabetička typu 1, diabetes mam 9 rokov. Ďakujem za všetke vaše skúsenosti a rady s ktorými o ktoré sa so mnou podelíte 🙂

mamjka
19. okt 2014

Ahojky ja mam mám hypoglykemiu diag.od 13tich rokov. Pri oboch tehu som mala zdrav. problémy ale zvládli sme to maličká sa narodila síce skôr 36tt ale je zdravučká 🙂 a s malým som to dobojovala do 39tt. Musela som pravidelne jesťa netrepať sa blbosťami 😉 a samozrejme som bola riziková takže veľmi časté pravidelné kontroly. 🙂

veronikus
22. okt 2014

@adulkkaahoj ja som diabetička 1.typu a diabetes mám 11 rokov a som v 14tt. 🙂

adulkka
autor
22. okt 2014

@mamjka Tak to je super 🙂 len nech sa držia detičky hlavne zdravé 🙂 🙂

adulkka
autor
22. okt 2014

@veronikus Ahoj 🙂 no krása, niekto v mojom veku a v rovnakej situácií. Ako to zvládaš? Ja som približne 4-5 týžden (presnejšie budem vedieť ked prídem o mesiac domov z Kanady) a nejak nemam chuť jesť, strašne mam pocit hladu ale nemam na nič chuť a potom ked sa do niečoho pustim tak neviem prestať jesť 😠 .. Cukor ako? Ja sa snažim pod 10 ale sem tam vyletí k 14stke ☹ Máš inzulinovú pumpu? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre