Dievčatá z FC, kde ste boli na laparoskopii?

marrad
1. jún 2009

Po dlhom otalani rozhodovani som sa rozhodla pre FC. Po vstupnom vysetreni mame vsetko v poriadku, tak ma poslai ku mojej lekarke aby mi urobila dalsei vysetrenia ako horm. profil, geneticke vysetrenie a Laparoskopiu...
prve pomionanen mam za sebou a tie su opat v poriadku. Caka ma uz len laparoskopia a a potom mam ist opat do FC.
No moja lekarka je cela prekvapena, pretoze ona posiela do GV a tam si robia vsetko sami.
No ja som trochu tvrdohla a predsa trvam na tom FC.
Baby z FC kde ste absolvovali laparku, respektive kde mi ju odporuccate absolvovat?
Ze vraj na strecnianskej je nejake nove zdr. zariadnie, kde robia laparku ako jednodnovu chirirgiu...
dakujem za rady

petra2505
1. jún 2009

Ja som bola v Malackach u primara Blaska a max.spokojnost - prisrup 1*,starostlivost 1*
Bolelo ma len ked mi tahali tu drenaz, ale uz som zabudla a kludne by som sla znova.
Bola som na laparke 1/2009

marrad
autor
1. jún 2009

petra2505 tiez si vo FC?

petra2505
1. jún 2009

no boli sme tam a nakolko sme mali vsetko o.k poslali ma na laparku, tu som podstupila v januari a do fc sa vratim az po lete lebo straaaaaaaasne dufam, ze sa to podari prirodzene

alex
1. jún 2009

marrad ja som bola na laparke 10/2008 na Antolskej, robil mi ju dr.Oravec. Všetko ok. Ale ak si môžeš vybrať jednodňovú chirurgiu, tak choď radšej tam. V nemocnici som bola od stredy do soboty, v sobotu ma pustili domov, podľa mňa zbytočne dlho. Ale lekári aj sestričky boli super, takže nič zlé nemôžem povedať.

marrad
autor
1. jún 2009

hej sme nakloneni tej jednodnovej, manzel si radsej v pripade potreby zoberie par dni dovolenky..

petra My sme tak isto postupovali, lebo ved vsetko mame v poriadku tak sa snazime, no kedze tento mesiac budeme ma 38 rokov tak uz idem do centra nespoliehame sa na prirodzenu cestu...

misik1
1. jún 2009

marrad, ja som bola v sagaxe, co je sukromne centrum v dunajskej strede...ale tam sa plati..operuje dr. slezak z BA aj mladsi aj strasi..velmi pekne prostredie, super lekar, mile setricky...jeden den som poobede dosla a rano isla domov... 🙂

awe
1. jún 2009

marrad, ja sa pridavam k misik, laparku som absolvovala v SAGAXe v D.Strede, jednodnova chirurgia, tiez ma operoval dr. Slezak ml., ordinuje aj na Kramaroch...prijemne prostredie aj personal, keby som to mala absolvovat este raz, idem znovu tam, za tie peniaze to stalo. Zakrok aj s predoperacnymi cca 10 000SK...myslim, nepamatam presne...rano ranajky do postele 😉
ani cakacia lehota nie je, dnes zavolas a o tyzden ides, operuju len v utorky.

marrad
autor
2. jún 2009

dakujem za vase reakcie.
Vcera som bola u mojej gynekologicky a ta mi odporucila stredisko na strecnianskej Dr. stanislav. poznate to niekto? jedna sa o jednodnovu chirurugiu.

marrad
autor
5. jún 2009

uz som dohodnuta na laparku,
co ma vlastne potom caka v centre?