Dostala som vyvolávačku a menzes aj tak neprišiel

erika3011
20. aug 2007

Ahojte babulky, mám taký menší problem s ktorým si neviem rady. mrcha mi meška už druhy mesiac. pred týždnom som bola na gynde a pichli mi vyvolavačku...no nič. mrcha doteraz neprišla..doktorka vraj mimčo nevidela..a to by už podla mna niečo mala.. máte niektora s tým skusenosti ???? prosim o radu..čo by mohlo pomôcť ešte vyvolať mrchu? ...chceme totiž babo a už by som rada začala nove kolo snažilkovania sa 😉

Dakujeeem každemu kto odpíše 😔

balada6
2. jan 2015

@pepiska2812 niesi tehotna???

pepiska2812
2. jan 2015

@balada6 Neviem prave,lebo sa uz dlho pokusame a nedarilo sa nam...len som prekvapena,lebo vzdy po vyvolavacke prisli...a test som si robila asi pred Stedrym dnom a bol negativny...

amy25
2. jan 2015

Po vyvolávačke je normálne dostať mrchu do 14 dní. V niektorých špeci prípadoch to trvá aj dlhšie. Takže tú mrchu dostanete, netreba stresovať. Stres môže spôsobiť meškanie.
Ak vám robil utz a povedal že to tehu nie je, tak to tak pravdepodobne bude. Prvá známka tehu je dostatočne vysoká sliznica a tú by doktor videl, inak sa dá tehu vidieť už týžden dva po meškaní. Záleží aký kvalitný utz doktor má.
Ak ani po 14 dnoch od vyvolávačky nemáte mrchu, spravte si test, ak je negatívny týžden ešte počkajte a ak mrcha nedojde, zbehnite za doktorom, alebo mu aspon zavolajte.
Pohlavný styk určite nespôsobí meškanie ani oddialenie mrchy (teda v prípade že z neho nie je tehotenstvo) 😀

amy25
2. jan 2015

@pepiska2812 Ja ked som po vyvolávačke nedostala mrchu bola som tehu. Sprav si test, ak nič, počkaj chvílu ešte a zbehni k doktorovi znovu.

pepiska2812
2. jan 2015

@amy25 Dakujem za odpoved...on mi este teraz utz nerobil...iba som dostala 2 tyzdne dozadu vyvolavacku a nedosla...a bezne po vyvolavacke mam za 7 dni mrchu...tak skusim test a potom by som isla na sono

stepanka274
2. jan 2015

@pepiska2812 mne po vyvolávačke tiež neprišla mrcha, ale nevidela ani nič na ultrazvuku, ani cystu ani bábo, ale vzala mi krv a ked som volala skrz výsledok tak mi povedala že som tehu, skoro som zhltla telefon, lebo som si to vôbec nemyslela, ani test som si neurobila-bo som mala doma 6 a21 mes. bábätká,
ale neviem ti povedať, lebo ty si to mala inak s tými vajíčkami, ale držím palce 🙂

pepiska2812
2. jan 2015

@stepanka274 Dakujem,bodaj by to tak bolo

793978
4. jan 2015

ja spolupracujem s firmou Forever living products, v rámci Slovenska máme veľmi dobré skúsenosti s otehotnením. Ak vás to bude zaujímať, pozrite si moju stránku:
https://www.foreverliving.com/retail/shop/shopp...
Môžete mi zavolať na 0918 467 862 alebo ma nájdite na facebooku - Marek Barta, rád vám poradím.

miluk5
8. feb 2015

Ahojte, aj ja si idem pre radu...som 4,5 mesiaca po porode a ms stale nemam kedze kojim...v stvrtok mi dr nasiel nieco v maternici tak mi v piatok pichol vyvolavacku aby sa to vyplavilo s ms...vo vajecniku som mala 12mm folikul ...moja otazka je ci mi vie vyvolavacka nejako nastartovat ovulaciu...je mozne aby som ostala tehotna? Nikdy predtym som nebrala vyvolavacku...s muzom by sme chceli druhe babo ale maleho nechcem odstavit od kojenia...prosim odpiste mi niekto...

baba13
1. mar 2015

Ahojte. Meśkala mi menš. Týžden. Išla som lekárovi štvrtok a dala mi vyvolávačku a do dnes nič.tehotna nie som. Co mám robit ?! 😒

matejko3000
6. mar 2015

preco ti po kyrete dali vyvolavacku? Nerozumiem tomu. Mne po tomto zakroku dr povedal, ze mam cakat na menzes, ci to bude mesiac alebo viac zalezi na mojom tele, samo sa musi spamatat...a v poho som nabehla, bez chemie. Ak sa toto deje, asi nebol dobre vykonany zakrok.Krvacanie musi prestat po vycisteni cca do tyzdna, potom sa hojis a potom sa s tym telo vyrovna samo...Opytaj sa na dovod nasadenia takej drastickej liecby @lubka1983

christne24
27. máj 2015

Ahojte, prosim vas o radu... 2 tyzdne mi meska ms, spravila som dva testy, obidva boli pozitivne... no dnes som bola u doktorky,a nic nevidela na utz, vraj tehotna nie som... hned mi pichla aj vyvolavacku... mal niekto podobny pripad?

baja28
1. jún 2015

Ahojte babule prosim o radu.... min. stvrtok mi pichli vyvolavacku a po tyzdni som mala 3 dni spinenie, ale len ked som sa utrela inak to nebolo vidiet, cize som nepotrebovala ani tampon ....teraz stvrtok to bude posledny den na prichod menstruacie a ked nepride mam ist k dr. myslite, ze sa to moze povazovat za menstruaciu?alebo mam ist? 😖 dakujem

christne24
1. jún 2015

Podla mna si urob testik... ja som minuly tyzden v stredu dostala vyvolavacku, menstruacia este neprisla, a mam krasne dne ciarocky. Tak v stredu pojdem zase k doktorke. Vidim, ze s z Dnv, nechodis nahodou k Smrekovej? 😖

baja28
1. jún 2015

ahoj no ja si nemyslim, ze som nejako sme sa nesnazili 🙂 len som schudla rychlo zevraj to mi mohlo zblbnut ...chodim do Biskupic ku gynekologovi 🙂 tak to ti gratulujem!!!!🙂)))
@christne24

menzes
11. jún 2015

Ahojte

menzes
11. jún 2015

Ahojte babulky prosim vas o radu
Menzes som mala naposledy 16aprila od vtedy nic bola som aj na gynde no tehotenstvo to nie je ze vraj zvacsena zlaza len,doktor mi pichol vyvolavacku no dnes je to 7den od pichnutia a stale nic
Poradte mi dakujem za kazdu odpoved

baja28
11. jún 2015

@menzes ahoj este mas cas 7 dni mne prisli po vyvolavacke 6 dni a mojej sestre na 13den 🙂

christne24
11. jún 2015

@menzes ahoj, mne to iste hovorila doktorka, aj vyvolavacku mi pichla (posledny menzes som mala 18. Aprila), no menstruacia neprisla, o tyzden som isla na kontrolu, lebo sa ciarocky na testoch zosilneli, a uz bolo vidno gestacny vak🙂 testy si uz robila?

smrndo25
3. júl 2015

Ahojte baby, mne meškaju mršky už mesiac. Naposledy som mala 6.5. a doktorka mi povedala ze je to v pohode. o bábo sa snažíme vyše pol roka..a nič :( robila mi TT ale až po 10 min. vyšiel pozitívny, brala mi krv ale ta vyšla negatívne..pichla mi vyvolávačku ale stale nič..už je tomu týždeň..a tiež niečo spomínala o folikule..nič bližšie mi však nepovedala...už som z toho zufalá..celkom som sa tešila, že som tehu,ale nič..odporučila mi vitamíny Inofolic..máte s týmto niektorá skúsenosti? môžem byť tehu? dakujem Vám za každú radu 🙂

1benika1
26. dec 2015

Ahojte,poradite mi?

jena555
30. jan 2016

ahojte baby uz ked sa tu bavíte o tej vyvolávačke tak aj ja chcem sa opýtať bola som na vyvolávačke 26.1. a este mi neprišla čakám a dosť ma to znervózňuje ze nechodí kedy po koľkých dňoch Vám prišla ? a ak nedostanem je to vážny problém ? bola som na nej prvý krát a nemám take skúsenosti ďakujem Vám prosim Poraďte

lucifuciklucifuk
28. mar 2016

Ahojte babenky ,,,,s mojim ,, starkym'' sa snazime o babetko uz od januara poslednu mrchu som mala oid 28.1-30.1.16 uz je skoro april a stale nic....bola som u lekara 9marca na vyvolavacku je to uz 20dni a stale neprisla...tehu ze niesom a cistu nemam..zevraj mam vsetko uhniezdene prioravene na mrchu ale stale nic...ciiiiiim to moize byt??????????

nicole95
30. mar 2016

Baby ja mam takyto problem meskal mi tri mesiace menzes dali mi vyvolavacke a prisiel nakoniec mi pred tyzdnom povedal doktor ze mam cystu 3,5 cm a musim na laparoskopicky zakrok .. no a mal mi prist menzes 18.3. A uz mi jedenast dni meska mam ist k lekarovi ? Niektora mate s tym skusenosti ? 🙂

nnika017
26. apr 2016

Ahojte baby dufam ze mi poradite alebo odpisete budem vdacna za kazdu odpoved.Neviem cim prvym zacat meskala mi mrcha 20dni isla som gynekologicke povedala ze nic nevidi na ultrazvuku aj ked test mi ukazal slabucku ciarku.tak mi zobrala krv povedala ze mam nizky hormon tak mi pichla vyvolavacku a povedala keby som bola v tom tak neublizi to plodu lenze jltri dni som mala spinenie a po vyvolavacke uz 14den a neprisli chodili mi vzdy na 10ked mi pichavala kedisy.a prsia ma bolia dost aj priznaky som mala jak mi prvy krat meskala viete to vysvetlit lebo na menzes sa necitim.je tam moznost byt tehu aj ked dochtorka nic po tolkych dni nevidi a co ra krv co ten nizky hormon a po vyvolacke ziadna mrcha nechapem uz fakt ale spravym si test?

1benika1
18. jún 2016

ahojte baby dufam že mi poradite beriem tri mesiace duphaston a po tretom baleni som nedostala menzes meška mi to 40dni test neg

nicole95
18. jún 2016

Ludia mali ste niekto uz nieco ako ja ? V utorok som asi 4 krat sla na wc na velku a bola riedka stolica .. no lenze problem bol ze ma nenahanalo na wc ale to bolo niekedy s hodinovym alebo parhodinovym odstupom .. a bol koniec a az na druhy den znova vzdy len na obed a odvtedy som mala klud az do vecera a ked som raz poobede jedla burger bala som sa ze ma prezenie no nic nic az do rana kedy som sla na wc a znova riedka stolica doktorka mi dala hylak forte uzivam a dnes mala uz nejaku formu aj jem ryzu mrkvu a pijem vela cierneho caju a v stredu mi brala vzorku mocu a to som nala uz problemy zo stolicou no a ..vcera mi volala ze mam vysoke ph v moci a ze zrejme ide o fynekologicky problem a ze to mohli sposobit oblicky ale nic ma neboli .. a bojim sa ze moze ist o bakteriu escherichia coli .. ktora s hnackami moze napadat aj oblicky no to by sa mi asi nezlepsila stolica ale zhorsil stav .. tak som si spravila urologicky caj a uz nemam moc ako cista voda uz ma trochu farby a mam ist znova na mocove testy mal to niekto ? Mam sa bat ?

lulako123
1. okt 2017

Dobrý den, chcela by som sa vas spýtať .. mám 16 rokov a menzes mám 2 roky.. aktívne som začala cvičiť od júna a odvtedy mi nejak mešká menzes.. bola som na konci augusta u doktora kde mi pichol vyvolavacku, prišiel bol síce veľmi slabý ale bol, a teraz by som niekedy mala dostať ale nič zatiaľ a vôbec neviem čo to môže byť .. počkám ešte tento týždeň a keď nepríde v pondelok pôjdem .. budem veľmi vďačná všetkým ktoré mi odpovedia 🙂) vopred ďakujem.. PS- menzes som mala ako tak pravidelný možno o týždeň skôr alebo neskôr pár krát mi vynechal aj 3 mesiace e to na začiatku úplne 🙂

muska251
1. okt 2017

@lulako123 si ešte mladunka a je to normálne.Este stále nemáš ustálené hormóny.Ak si nemala nechránený styk tak vôbec nestresuj.Ono sa ti to časom ustáli.

lulako123
1. okt 2017

@muska251 nemala som ešte styk 🙂.. tak v to dúfam.. Ďakujem moc 🙂