Dostala som vyvolávačku a menzes aj tak neprišiel

erika3011
20. aug 2007

Ahojte babulky, mám taký menší problem s ktorým si neviem rady. mrcha mi meška už druhy mesiac. pred týždnom som bola na gynde a pichli mi vyvolavačku...no nič. mrcha doteraz neprišla..doktorka vraj mimčo nevidela..a to by už podla mna niečo mala.. máte niektora s tým skusenosti ???? prosim o radu..čo by mohlo pomôcť ešte vyvolať mrchu? ...chceme totiž babo a už by som rada začala nove kolo snažilkovania sa 😉

Dakujeeem každemu kto odpíše 😔

lenika89
10. máj 2018

Ahojte. Chcem sa len opytat ak mate skusenosti s vyvolavackou...co ak som nahodou tehu, neuskodi injekcia?dakujem

muska251
10. máj 2018

@lenika89 a test si neskúšala?Ak ti mešká ms tak na teste už bude vidieť či si alebo nie.

lenika89
12. máj 2018

@muska251 test bol negativny, ale vraj nemusi este nic ukazovat. V pondelok mam mat vysledky z krvi-hcg tak sa uvidi. Len neviem a nerozumiem co sa deje, 5rokov mam mnzs presne na den na cas,aj teraz mam bolesti podbruska a prs odkedy som mala dostat dnes je 11.den meskania a stale nic..v marci som bola na LSK vajecnikov, tam vsetko v poriadku, v aprili som.dostala nacas a v maji nic. Tak uvidim teda pondelok a budem dalej riesit...

muska251
12. máj 2018

@lenika89 možno si mala posunutú ovulku tak preto to meškanie,mozno anovulačny cyklus.Alebo tehu.Daj vedieť ako si dopadla.V každom prípade držím prsty ,aby to dopadlo ako ty chceš

lenika89
21. máj 2018

@muska251 no tak to vyslo...hcg v krvi 165 a 3testy s dvoma palickami...konecne 😉 po 3 rokoch snazilkovanie. Laparoskopia vajecnikov to nakopla..i ked boli priechodne a vsetko ok,ale dr vravel ze aspom to rozvibrovalo vsetko a prebudilo,takze to za to stalo 😉

muska251
21. máj 2018

@lenika89 paraaaaaada,gratulujem .A podľa dokiho si v kolkatom?

lenika89
22. máj 2018

@muska251 este mi nepovedal presne ale ak sa rata od posledneho mnzs tak 7tt. A ty si na tom ako s tehu? Snazilkujete ci?

muska251
23. máj 2018

@lenika89 Podľa HCG si určite menej ako 7tt,ja som mala 4+4 Hcg 300 a v 5+4 HCG bolo 3900.Tento mesiac sme sa znova začali snazilkovat,v january som mala mimomaternicové tehu.Drzim palce,aby bolo všetko v poriadku.Ked tak si kup digi tehu test .

lenika89
26. júl 2018

@muska251 bohuzial tesili sme sa kratko 5.6. Som mala samovolny potrat...spajam si to s 8mickou zubom. 30.5 som bola na kontrole vsetko OK a 3.6 zacal boliet zub, velky zapal bolelo ma brusko aj zub cela hlava telo...a zrazu to zo mna vyletelo 😣 od septembra sa mozme pokusat zas...