Dostala som vyvolávačku a menzes aj tak neprišiel

erika3011
20. aug 2007

Ahojte babulky, mám taký menší problem s ktorým si neviem rady. mrcha mi meška už druhy mesiac. pred týždnom som bola na gynde a pichli mi vyvolavačku...no nič. mrcha doteraz neprišla..doktorka vraj mimčo nevidela..a to by už podla mna niečo mala.. máte niektora s tým skusenosti ???? prosim o radu..čo by mohlo pomôcť ešte vyvolať mrchu? ...chceme totiž babo a už by som rada začala nove kolo snažilkovania sa 😉

Dakujeeem každemu kto odpíše 😔

erika3011
autor
20. aug 2007

haloooooo 😅 😅 😅 😅

katuli
20. aug 2007

ahoj erika ... pridam moju osobnu skusenost .... mala som takto tiez, ako ty, problem s meskanim, gyna mi pichla vyvolavacku a nic, nakoniec z toho bola cysta, lekarka s divnym pohladom a ja som od nej odchadzala s terminom na zakrok ... kym ale prislo k zakroku (asi o tyzden), spustil sa menzes a bolo po cyste ... asi sa telo zlaklo, bo som bola riadne vystresovana, a vyriesilo to samo, cysta sa vstrebala ... od vtedy som taky problem nemala, bolo to asi 3 - 4 roky dozadu ... aj ked menzes mam furt nepravidelny ... ale keby si ty mala taky problem, alebo podozrenie na nejaku cystu, tak by ti to snad lekarka povedala a informovala by ta, prinajmensom by to uz nejako riesila ... takze jedine, co ti odporucim, je ist opat za lekarkou a informovat sa co a ako mieni riesit dalej ... skusat nieco sama, to asi nema vyznam, a lekari su tu od toho, aby taketo stavy riesili .... drzim palce 🙂

google
20. aug 2007

erika ak si si ista ze nie si tehu, tak mne na vyvolanie meskajuce mrchy pomohol horuci kupel s morskou solou, cervene vinko, skorica (dala som si lyzicku skorice do jogurtu) a sexik.

google
20. aug 2007

erika ale ak mas pochybnosti a stale je sanca, ze si tehu, tak ten horuci kupel by som nerobila.

sandrika
20. aug 2007

Erika a koľký deň je presne odkedy ti ju pichli, ja som bežne na vyvolávačku dostavala až na 10 deň a raz dokonca na 18 - ty, no si si istá, že tehu nie si?

fifa
20. aug 2007

ja som mala tých vyvolávačiek habadééééj niekedy mi prišla menzes až do troch týždnov od pichnutia...

erika3011
autor
22. aug 2007

wau...tolko info takto naraz... nuž dakujem vám babulky, aspon vidím, že má zmysel sem napísať.

katuli cysta to snád nebude, lebo lekarka to vylučila ako prve..a druhe vylučenie bolo žial to tehotenstvo.

Google, mne to meška už dva mesiace a dokina a aj testy ukazuju že babo ešte žial nebude :( ..tak skusim zajtra ten kupel..aj ked morsku sol nemame doma ale použijem obyčajnu..sol ako sol podla mna 🙂 ..a vína toho som už pila minule habadej a nepomohlo..a ani každodenny sexik 😔 😅 😀

Sandrika je to presne jedenasty den od vyvolavačky..ale bola by som rada keby došla už lebo chcem ísť na chatu a takto.. fuu no neviem..či sa mi to oplati.

fifa nestraaaaš....tolko nemôže už meškať ...keby meškala ešte dva týždne tak ma porazí 😀

alex22
24. aug 2007

Ja som raz nedostala, ked som brala HA, tak som dalsi mesiac ani nezacala brat a doktorka mi povedala, ze som nemala prestat uzivat, pichla mi vyvolavacku a nic, o 10 dni mi pichla dalsiu a az po tyzdni som dostala.

palculienkkka
24. aug 2007

ahojte... no mne mešká 17 deň ..v stredu mi Dr.pichol injekciu a ani necítim,že by som mala dostať menzes... 😖

cica5001
24. dec 2008

ahojte baby...mám taký problém alebo otázočku...doteraz som mala tie hnusné krámy..každý druhý mesiac...teraz som chcela začať brať antikoncepciu, už ju mám aj kúpenú...lenže nemôžem kedže ju mám tak ako ju mám...bola som u lekárky nech mi dá vyvolávačku...dala mi ju no už je od toho 7 dní a furt nič...
asi pred týždňom som sa prvý krát vyspala s mojím chalanom...a som úplne na nervy z toho že by som mohla byť tehotná...lebo už pred tým sme sa sem tam o niečo pokúšali...
...akurát ale tento mesiac mi vychádzalo že by som krámy nemala mať...ale po tej vyvolávačke...vždy pred krámami ma boievalo brucho strašne...teraz ma bolí už tretí den tak chvílinku a prestane...fakte neviem čo mám už robiť...:((prosím holky ak máte najké skúsenosti poradte...lebo som fakt dosť na nervy...dakujem...

govinda
28. dec 2008

cica - vyvolavcka by mala vyvolat mrchu tak do 10 dni, ale je tu vela dievcat (vratane mna), ktorm mrcha aj po vyvolavacke dosla niekedy aj neskor ... tazko povedat. Nemala si doteraz este skusenost s vyvolavackou? Ze ako na teba zabrerala doteraz.

shaarka
28. dec 2008

cica5001
sice uz preslo zopar dni a mozno si kramy uz aj dostala, ale aj nie, tak nezufaj. asi tehotna nechces byt (v tom pripade si tu asi jedna z mala), ale skus si merat bazalnu teplotu.
rano, este skor, nez vstanes z postele, odmeraj si v pisulke teplotu ortutovym teplomerom. nechaj ho tam asi tak 7-10 min a potom odcitaj hodnotu. tak to urob zopar dni po sebe a napis nam tu vysledky. dolezite je odmerat vzdy v tom istom case a aspon po 4 hodinach spanku.
alebo si urob test...
vyvolavacka, agolutin, je vlastne progesteron. ak ste spolu spali asi pred tyznom a nahodou si mala plodne dni, a ak si potom este aj dostala tu vyvolavacku, tak ta mohla akurat tak pomoct k uhnizdeniu oplodneneho vajicka... 😖

govinda
28. dec 2008

shaarka, presne ... vyvolavacka, ak sa pichne tehu zene, tak sa len dopomoze k uhniezdeniu vajicka

mirka15
17. máj 2010

Ahojte

neviete mi poradiť v apríli mi doktorka pichla vyvolávačku, dostala som menzes na štvrtý deň trval normálne 5 dní , teraz zas mešká už šesť dní. Máte s tým niekto skúsenosť.

Ďakujem za vaše odpovede

natalka2
15. júl 2011

Ahojte, tiez mam taky problem.Pichla mi dr.vyvolavacku v pondelok a ted je piatok a stale nic.Cudujem sa preto, lebo väcsinou po vyvolavacke mi to prislo 3.-4. den...a ted je uz piaty..je to divne...tehotna niesom robila mi aj sono a nic vsetko ok.tak nechapem

denisenko
15. júl 2011

@natalka2 po vyvolávačke by mal prísť menzes do 10 dní.....mne chodil po injekcii na 9-ty...tak ešte vydrž..... 😉

odrik
15. júl 2011

@erika3011
Ahoj moja! Ja som po potrate uz 9 tyzdnov a nemam mrchu. Lekar mi ako prve pozrel ako vyzeraju folikuly. Zistil, ze nepraskli, hoci boli uz velmi velke a teda sa vajicko nemoze uvolnit, a preto mrska neprichadza. Pojdem tam v stredu a zjavne ma vyvolavacka neminie. Vravel mi, ze moze byt bez uspechu, a preto som este radsej chcela pockat na prirodu, ale nic! Tak som zvedava, ci po vyvolavacke mrska dorazi, ale mam obavy. Radsej by som bola liekom, ktore primarne upravia cyklus, aby foliky praskli, vajicko sa uvolnilo a mohla by prist mrska. Tak Ti prajem vela stastia, nech uz mrska dorazi!!!

erika3011
autor
15. júl 2011

@odrik ahoj moja, ten prispevok som písala ešte v roku 2007 a vieš aky bol vysledok....bola som tehu 😅 no v januari 2008 som aj potratila....možno aj vyvolavačka a tie napchate hormony to spôsobili...teraz som už šťasná mamina dvojročnej dcérky a s manželom sa snažíme o druhé mimi, tak dúfam, že mi už mrška nepride pekne dlhú dobu 😉 😉 😉

odrik
15. júl 2011

@erika3011
Ano, ano pokladik potom som si to vsimla!!!!! Prepac prosim. Zo srdiecka blahozelam a prajem vela stastia!!!!

lenushka12
8. máj 2012

Neviete náhodou koľko stojí vyvolávačka??? 🙂

henca74
8. máj 2012

@lenushka12 ja som neplatila nic 😉

lussyanna
24. máj 2012

v lekarni som platila do jedneho ečka
na recept

chalan20
15. jún 2012

Ahojte
Má taku otazku... s priateľkou som mal pohlavný nechránený styk a vzala za 2týždne 2x tabletku po.. dostala take spinenie a meskaju jej ... lekarka jej nic nevidela ziadne babo. Ide na tie vyvolavacky a co ak to nezabere ??

sandra1992
22. júl 2012

ahoj chcem sa opýtať dostala som vyvolavačku lebo idem na dovolenku odchadzam 3.8 pichol mi ju v utorok čo je už 6 dní a stále nič.. mrchu som mala dostať 24 ale mešká mi vždy aspon týžden a ist s tým na dovolenku k moru nieje výhra ... tak mi ju doktor pichol a stáále nič... :/ už som bezradnáá dakujem za pomoc.. 🙂

riana12
30. júl 2012

@chalan20 MS jej meska, lebo vzala tabletku "po" - je to tabletka plna hormonov a take caste uzivanie moze velmi vazne narusit menstruacny cyklus... nabuduce si riadne zabezpecte ochranu - kondomy, chemicka antikoncepcia (Pharmatex), hormonalna antikoncepcia a snazte sa uplne tabletky "po" vyhnut... 😔

@sandra1992 pokial ti vzdy meska aspon tyzden, tak ti v podstate nemeska, ale take dlhe cykly u teba byvaju... mozno to zle opisujem, ale ak ocakavas 28-dnovy cyklus a ty mavas pravidelne 35dnove plus minus nejaky ten den, je to v norme a netreba nic vyvolavat... pravdepodobne si pockas na tvoj normalny termin, v ktorom ju mas dostat, vyvolavacka nepomoze... 😒

monikajm
2. dec 2013

Dobrý večer prajem všetkým....chcela by som sa poradiť, lebo som dosť zuúfalá no hlavne mám nervy na dranc....Poslednú menštruáciu som mala 30 oktobra 2013....momentálne mi mešká Týždeň, tak som šla k doktorke, tá mi pichla vyvolávačku...no povedala mi že žiadný náznak tehotnosti nevidí,,že to až tak vidieť v 6 až 7 týždni....do desiatich dní by mala menštrácia dojsť..čo si o tom myslíte??...S priateľom by sme veľmi chceli bábo...no bojím sa že sa to nepodaríô.velmi ho chceme...a v podstate nechcem aby ani menstruacia nepprisla....

simona66678
1. feb 2014

Dobrý deň. Prosím vás mám takú možno aj blbú otázku ale predsa sa radšej opýtam . V štvrtok mi gynekológ pichol vyvolávačku.. Ešte mi neprišli a chcela by som sa spýtať či mozem mat pohlavny styk aj keď mám tú vyvolávačku? Neoddiali mi to ešte viac Ms?:/
Za odpoved Vám vopred ďakujem.

lubka1983
6. feb 2014

Ahojte.chcem sa opytat ci mate skusenost s tym,mam problemy pokyrete som dva tyzdne a dnes som dostala dvojdavku vyvolavacky a dali mi k tomu fraxiparin stretli ste sa s tym?

pepiska2812
2. jan 2015

Potrebujem radu dievcata...naposledy som mala menzes v aprili a po vsetkych vysetreniach krvi,hormonov stitnej a pod som vraj v poriadku,len sa mi samy netvoria vajicka.Tak mi moj doktor dal teraz pichnut vyvolavacku a je odvtedy 14 dni a stale nic...vzdy ked mi ju pichli som do 7 dni dostala...moze to nieco znamenat?Na poslednom sone nevidel ziadnu cystu...prosim o radu aj cez IP,dakujem

pepiska2812
2. jan 2015

Prosim odpiste niekto kto ma s tym skusenost