Elixír Feminan. Poznáte ho?

poleva
10. jún 2008

ajojte, na dovolenke mi jedna slečna , ktorá študuje čínsku medicínu,ale aj mnohé iné, odporučila elixír Feminan, ktorý som si aj zakúpila.beriem 3 krát denne po 15 kvapiek.obsahuje alchemilku,jarabinu a nechtík.Je na upravu menzesu, a na vyrovnanie hormonov v tele a podporuje otehotnenie.
Pozná ho niekto ? A pijem aj Mami drink...odporúčam

janis24
10. jún 2008

ahoj poleva
ja som Feminan uzivala asi 2 mesiace, mne osobne teda pomohol, co sa tyka hlavne zapalovych problemov a tiez mi upravil cyklus, dovtedy som mala nepravidelny aj kvoli cystam a akonahle som ho zacala uzivat, zrazu bum a 28 dni presne... 😉 Aj sa doktori pred mojou laparkou cudovali, ze ako je mozne ze som vobec ms mala, takze si myslim, ze to bolo asi vdaka tomu...
Ale u nas v teme endo su aj baby, ktorym vobec nepomohol, takze je to viacmenej individualne, ako vlastne vsetky taketo prostriedky 😉

poleva
autor
10. jún 2008

aha, dakujem no beriem ho 3 týždne
mešká mi mrcha 2 dni, ale možno sú za tým kvapky.
piješ mami drink ? viac neberiem nič

petruci6
10. jún 2008

ja som si raz kupila mami drink,ale nechutil mi,cakala som,ze to bude nejaky dzus a ono to bola iba voda 😀

eva7780
10. jún 2008

poleva a nevies asi ako dlho vydrzi jedno balenie ?

poleva
autor
10. jún 2008

feminan tak na 6-8 týždnov
mne mami drink chutí a aspon dodržaivam pitný režim
brala som kyselinu listovú čistú - ale som ju vysadila, veľmi som pribrala

weja
10. jún 2008

tak sa zapajam 😉
tiez som si objednala Feminan, cakam kazdu chvilu, kym dorazi...
janis - tiez som sa na to dala preto, ze (ako som sa docitala) by mal upravit cyklus a pomoct pri bolestivej ms... tak som zvedava...
potom podam referencie... 😉

petruci6
10. jún 2008

ty si pribrala z kys listovej?urcite?ved to je iba vitamin,nebrala si nejake hormony?

eva7780
10. jún 2008

ja som tiez brala aj beriem listovku uz dost dlho ale nepribrala som s nej

poleva
autor
10. jún 2008

ked si pozrieš príbal. leták kysel. listovej, je to celý rad vitamíno B.
a ten podporuje chuť do jedla

weja
10. jún 2008

ja som pocula, ze sa pribera z Calibrum Babyplan... ale o kyseline listovej som tiez este nepocula, ze by sa z nej priberalo... 😕 mozno akurat to, ze podporuje chut do jedla... 😉

poleva
autor
10. jún 2008

no ved...neviem sama
preto som si dnes dala urobiť odbery na štítnu žľazu

poleva
autor
15. jún 2008

nikto nepozná feminan ?

emiliaaaa
29. mar 2012

Ahojte.Ja beriem Calibrum babyplan.Odporučil mi ho doktor brať pred počatím.Mám 36 rokov a až teraz sme sa rozhodli založiť si rodinu.Aj mne sa zdá že som trochu po ňom pribrala ☹ .Je trochu ťažký na žalúdok.O Feminan som zatiaľ nič nepočula 😒 .