Endokrinologička MUDr.Wolfová. Vaše rady a skúsenosti

petra2505
19. mar 2009

Baby prosím Vás čo máte skusenosti s MUDr.Wolfovou a vyšetreniami u nej ohľadom neplodnosti mohli by ste mi napísať niečo bližšie?Aká je, aké robí vyšerenia a či Vám pomohla....Budem veľmi vďačná za každú radu a skúsenosť.Ďakujem a prajem Vám krásny deň 🙂

petra2505
autor
20. mar 2009

prosim to nemate nikto skusenost s touto lekarkou?

katka444
20. mar 2009

petra skus sa opytat v tejto teme. mozno ju tam niekto pozna

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

prom
20. mar 2009

ahoj Petra, Dr. Wolfova je moc prijemna pani, ci robi nejake special vysetrenia ohladne neplodnosti to neviem. Ja mam znizenu funkciu stitnej zlazy, preto treba byt pod dohladom, brat lieky, lebo inak by mohlo vraj prist k potratu, ze ta moja stitna zlaza by nestihla vyzivovat 2 organizmy.. Je to fakt sympaticka lekarka, jediny problem su tam cakacie lehote, aj 3/4 roka, to je fakt sialene 😒

petra2505
autor
20. mar 2009

prom to vazne?ako ja som myslela, ze zavolam a max do tyzdna ma objedna 😕 no mam sok lebo davam si cas na objednanie, ale vidim, ze asi bude naj ked sa objednam uz v najblizsich dnoch...ja sm chodila k endokrinologicke do BA tam mi povedala, ze mam zvyseny prolaktin, druhy lekar mi povedal, ze to mam v norme a na nu som pocula najlepsie referencie tak chcem ist tam....

luly3
20. mar 2009

peti ahoj 😉
ja k nej chodím od malička 😕 😕 , je to velmi príjemná lekárka

špecialne testy na plodnost určite nerobí ale neplodnost ma vela
so štítnou tak sa aj vela krat stalo že nasadila liečiky a žena
do 3 mesiacou zostala tehula no moj prípad to nebol 😝 😠
zaleži od toho aku moc maš choru štítnu.
a čakacia lehota fakt dlha ale skús sestre povedat, že sa
snažíte o babenko a že chceš termín čo najskor a že si
zaplatíš aj ten poplatok zda sa mi že 100sk ale teraz v EUR
neviem a ona ta da behom mesiaca.
cmuk 😅 ak chceš vediet ešte niečo konkretne kludne sa
spýtaj odpoviem ak budem vediet

prom
20. mar 2009

tych 100Sk poplatok je v podstate len za to ze by ta mali zobrat presne v danu hodinu. Lebo inak aj ked sa objednas na konkretny den a hodinu, tak sa aj tak vacsinou cakas 2-3 hodiny v cakarnu.. nenormalne mnozstvo ludi. fakt otras. ona je tu jedina endokrinologicka na 2 okresy. No a neviem, v skalici kazdy caka minimalne 3 mesiace. Ja som bola vo februari na kontrole, doktorka povedala, ze ma chce este vidiet zaciatkom augusta, este pred porodom /mam termin 1.10./, ze nech sa u sestry objednam, no a sestra kukla do knihy, ze august neexistuje, prve volne miesto az v septembri ... no co dodat 😠 takze drzim palce a nevahaj s objednanim.

luly3
20. mar 2009

prom ja ked cinknem sestre a je nepríjemna a ona je nepríjemná stale
tak si vypítam dokinu a termín mam hned
pokial sa to týka tehotenstva tak ta mosia zobrat prednostne
lebo niektore ženy možu v začiatku kvli štítnej potratit.
v senici je PO, UT, ST
a v skalici ordinuje ŠT a PI 😉

natalia_1
10. okt 2013

Ahoj, ja tiež chodím k Mudr. Wolfovej už niekolko rokov.... Je to pravda že sa tam strááášne dlho čaká, ale odkedy sa objednávam na hodinu, nemám žiadny problém... akurát tie starenky čo sedia v čakarni frflú že ako je možné že len pridem a hned idem dovnutra ked oni tam čakajú celý den.... Je mi to pohodlnejšie kedže robí do 15:00 alebo do pol 4 tak sa objednam v poobednych hodinach a nemusim vymeškavat v praci... So sestričkou som osobne problem ešte nemala, ale má toho dost vela, tak je niekedy nepríjemná... ale doktorka je úplne super, milá, príjemná a navyše skvelá odborníčka... Ked som jej zavolala že som tehotná tak mi nariadila okamžite príst a okamžite ma aj vyšetrila, kedže tehotné ženy s problemamy šž možu lahko potratit či mat postihnuté deti / takto mi to aspom povedala/ . Hned ma aj objednala na dalšie vyšetrenia v 18.tyždni až po vyšetrenia čo sa robia po porode a to presne na hodinu aby som nemusela čakat, ešte mi aj povedala že ked budem mat malé babetko a vela starosti bude to bezplatne 😀 fakt je moc super 🙂
Asi som moc neporadila, lebo sa pýtaš na neplodnost, a stým skúsenost nemám u tejto lekárky, ale určite ju kontaktuj, je velmi dobrá 🙂

natalia_1
10. okt 2013

až teraz som si všimla že si radu potrebovala hóódne dávno 😀
tak dufam že sa ti všetko podarilo a babetko sa stalo skutočnostou 🙂

najblbsi
28. okt 2016

"chodím k Mudr. Wolfovej už niekolko rokov.." , a chcete chodiť do konca života?. Buď ten doktor schopný liečiť alebo len vyberá peňazí. A preto by potreboval som o tejto doktorke viac informácie. Ja už mam skúsenosti s týmito mudr. lekármi. Tam 400€, tam 200€ a výsledok žiadny. Posadia vás na "ihlu" a ťahajú z vás do konca života. Maju tých pacientov ako pokusných králikov. Chytia vás do svojich sieti a po 2, 3 rokoch skončíte na cintoríne. A pred tým vám za vaše peňazí odoberú všetko zaujímave. Môj kolega tak stratil manželku, odobrali to čo bolo zdravé a potom už to išlo ako za vodou. Ďalší ma svokru ktorá viedla zdravý spôsob života a už jednou nohou tam. Problém skôr v ľuďoch ktorí máju zdravotne problémy a dôverujú tým to hrobárom. Ide o moju manželku a nedovolím im zničiť ju. Pijem , fajčím, mam rad cholesterol a nebol som u doktora 20 rokov. Ona bohu žiaľ dôveruje viac tabletkám a iným kravinam od tých to hrobárov. Treba zrušiť tuto povinnú starostlivosť o naše peňazí. Nechodím k zubárovi preto že radšej zaplatím odborníkovi na pohotovosti aby mi vytrhol zub, aj keď je za 90 km. Tak prečo on ma mi účtovať mesačné paušál, ktorý potrebujem na niečo iné. Kto nezažil sadistu zubára, tak ma šťastie.