Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

katie233
17. feb 2010

nastasia, ja som robila test, keď mi dva dni meškali krámy. Vôbec som nedúfala, že môžem byť tehu, lebo tiež som mala bolesti v podbrušku, ktoré pretrvávali ešte asi dva týždne. A strašne ma boleli prsia 🙂

lucy778
17. feb 2010

nastasia - ja som prvý test robila cca 20. deň po ovulke, na 7. deň meškania mrchy a čiarka bola slabulinká, ale bola tam. juuuuj držím ti prsty 😉

nastasia
17. feb 2010

dakujem baby, ja vobec netusim kolky den som po ovu, lebo tento mesiac to bolo cele take divne, vajecniky ma boleli uz na siedmy den do deviateho asi a potom to preslo uplne. a pominule mesiace som zasa mavala az na 16-17 den. tak neviem odkedy to mam ratat. dnes som 26 den cyklu takze ak bola na ten osmy den dajme tomu tak som 18. den DPO. neviem radsej pockam do piatku a potom urobim 😉
no a o tom pichani som pocula, ze je to pri uhniezdovani, ale ono to prislo vzdy tak necakane to pichanie, vobec som na to nemyslela tak mozno som si to naozaj nevsugerovala 😀

katie233
17. feb 2010

nastasia, držíme palce 🙂

jani2, ako sa máme? zajtra sa drž. myslíme na teba 🙂)

janemari
autor
17. feb 2010

Prisla som vas pozdravit a zaroven posunut na prvu stranu 🙂

jani2
17. feb 2010

..tak ja zajtra ráno idem na krv aj na UTZ, pravdupovediac už som si dosť zvykla na tú "sladkú" neistotu a vyhovovalo mi aspoň v kútiku duše dúfať, že som tehulka...zajtra sa to rozhodne a ja uvidím ako ďalej, či tehulkovanie alebo ďalší KET..tak mi prosím držte palce, až je to tá prvá možnosť 😉

luko
17. feb 2010

drzime 😉

lucy778
17. feb 2010

jani - veľmi ti držím prsty zajtra 😉

prahaxx
18. feb 2010

jani - myslim na Teba, verim, ze to bude ONO 🙂

oknosmas
18. feb 2010

jani, drzime palce...uplne vsetky 🙂

ika33
18. feb 2010

Jani, držím palčeky, aby to bola tá prvá možnosť. Ja zajtra idem tiež k Dr., tak dúfam, že prinesiem dobré správičky.

Ostatné kočky držte sa 🙂

majkal
18. feb 2010

Jani, drzim palce ... nech to dopadne akokolvek, bude to dobre, uvidis 😉 Ale v kutiku duse s tebou verim a dufam, ze budu testy pozitivne 😉

majkal
18. feb 2010

nastasia, aj Tebe samoska drzim palceky, aby mrcha nedorazila najblizsich 9,10,11, atd mesiacov 😀

pekne sa to rozbieha babenky, tie tehu virusiky od tehuliek su asi fakt dobre nakazlive 😎

zlatanka30
18. feb 2010

nastasia to by bolo super keby si bola tehu.velmi ti to prajem.dahra tie navaly su teraz intezivne to musim povedat .aj ja som bola stale taka zmrznuta , ale teraz sa nemozem stazovat.musim to vsetko vydrzat.pocitam tiez taky mesiac na schvalenie .uvidime ,co bude dalej.na stimulku som si vybrala tie pera nie klasicke injekcie,co som bola dost prekvapena ze sa ma to uz pytal na to co chcem.nebude sa cakat na mrchu i ked ja stale tomu akosi nerozumiem,ci je to vobec mozne ale ked doki povedal,ze ano tak to tak asi bude.najviac mam obavy ci ten moj vajecnik vobec vyprodukuje nejake vajka 🙂 potom ci budu dobre,preziju atd vsak to poznas ako to je.co si si pichala ty???

kveta
18. feb 2010

Len som Vám prišla vliať trocha nádeje. V decembri 2008 mi pri laparke diagnostikovali endometriózu tretieho stupňa a vypálili mi ložiská. Potom som absolvovala trojmesačnú liečbu Lucrinom. O deväť mesiacov po poslednej injekcii Lucrinu som prirodzenou cestou otehotnela... Veľa šťastia Vám prajem.

dahra
18. feb 2010

Ahojte,
Jani,
drzim palce aj ja, predpokladam, ze okolo 15.00 budes po telefonate vediet na 100%. Tiez ako Prahaxx si myslim, ze bobulka sa ujala. Robila si si nakoniec testik?
Ja som si druhy spravila, ked som dosla z heliosu a na utz nebolo nic vidiet a ciarky uz boli pekne silne. Ten prvy testik to bolo ine.
Nastasia,
kiez by si zajtra mala testik pozitivny 😵 😵 😵

dahra
18. feb 2010

Kvetka,
dakujeme za povzbudenie. Mne diagnostikovali endo o mesiac neskor a mala síom 5 mesacnu liecbu lucrinom a otehotneli sme cez IVF 4 mesiace po poslednej injekcii. 🙂
Mozes k nam zavitat do tehulkovskej temy, kde su uspesne tehulky s endo 😵.

Zlatanka,
mna sa tez doktor pytal, co chcem. 🙂 Ja som nakoniec mala obe injekcie. To je vsak jedno. Ja som si musela aj tak pichat dve - ty si budes asi len to jedno s perom, ak pojdete este zaroven s liecbou. Nepovedali ti, ze mas cakat na mrchu, ze nie? Ked ti pride schvalenie, budes volat do heliosu a pojdete na pohovor s koordinatorkou - myslim, ze sa vola Mikulova. Ja som musela cakat na mrchu pre nedostatok miesta, inak by sme sli presne ako ty.

zlatanka30
18. feb 2010

dahra keby som tak dopadla ako ty .ani si nevies predstavit aka by som bola stastna.nepojdeme zaroven s liecbou 15 marca mam poslednu injekciu to by uz mohla byt schvalena .najprv chcel cakat na mrchu,ze skusi sa ivi ale to som odmietla nemame dobry spg.tak sme sa dohodli na ivf icsi

dahra
18. feb 2010

Zlatanka,
kolko injekcii si nakoniec mala? 3? Tak ti mrcha dojde najskor v maji potom.
Manzel berie vitaminy na zlepsenie spg? Lebo mohli by ste na to vyuzit cas. V com mate problem?

luko
18. feb 2010

jani...tfuj tfuj tfuj 😵

nastasia
18. feb 2010

ahojte,
dneska rano som zacala spinit takze z toho nic nebude ☹ zajtra ocakavam mrchu v plnom prude.
Jani, drzim palce 🙂

luko
18. feb 2010

nasti...vela bab spinilo...tak este by mohla byt nadej...

jani2
18. feb 2010

dievčatá, ja som už tak nervózna...už som aj volala, ale výsledky budú až o tretej, tak už neviem čo mám robiť....chodím hore dole po dome, malá spinká, nič sa mi nechce začať robiť....som sa zaprisahala, že nabudúce si už kúpim aj desať testov....na takéto čakania ja veru nie som....a hlavne moc sa bojím, že to bude negat. 😢 😢 😢 😢

luko
18. feb 2010

jani...ked si predstavim, ze mozno o mesiac budem prezivat to iste 😅

nastasia
18. feb 2010

Jani, to ti verim, ze si nervozna, ja tiez neznasam taketo cakanie ked ide o dolezite veci🙄
verim, ze to bude pozitivne. 🙂

luko
18. feb 2010

juj...oz nebudem online...ale skusim kuknut cez mobil 😉

vanesska
18. feb 2010

jani... dobehla som kuknut co nove... blizi sa tretia hodina... 😕
fujha som nervozna aj za teba...
straaaaaaaasne drzim palce nech nam tu oznamis najkrajsiu novinku... ! 😵

jani2
18. feb 2010

tak je to negatívne...HCG 0, tak ja už tomu nechápem, embryjko sa asi ani len nechytlo, tak čo bolo potom to krvácanie, čo tá slabunká čiarka na testíku....ja tu normálne revem nad klávesnicou...už asi tretí krát za tento cyklus ..idem zobudiť malú a asi sa s ňou pôjdem vonku prejsť...musím to nejak rozchodiť 😢 😔 😢

nastasia
18. feb 2010

Jani, joj velmi ma to mrzi. Neboj, v marci sa to uz isto podari. Budeme ti drzat palce. veru chod sa prejst s malou bude ti urcite lepsie.

luko
18. feb 2010

To ma mrzi☹