Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

nastasia
8. mar 2010

ahojte,
baby vobec nemam prehlad co nove, ale vsetkym co idete do centra drzim palce. Luko, drz sa.
Tuli, velka gratulacia mala je krasna 😵
My sme boli cez vikend pozriet priatelovho kamarata co maju dvojmesacnu dcerku, krasna je, stale sa na nas skerila, strasne dobre dieta. ani raz neplakala. po dlhom case som mala na rukach babetko, normalne som sa bala, ze ako ju mam drzat 😀 priatel bol z nej taky nadseny, ze hned ked sme odisli tak, ze aj on chce 😀
dnes som si kupila popolnocne saty tak sa vytesujem 🙂 mali aj topanky z presne tej istej latky no neboli mi dobre tak este to musim pozhanat.
Jane, aj moje problemy sa v poslednom case zhorsili no to preto lebo mam stresy so skolou, tak mozno aj u teba je to stres z centra...tak sa zajtra drz 😉

janemari
autor
8. mar 2010

nastasia zatila si ten stres neuvedomujem,pisem si z jednou babou ktora chodi tam do centra a preve som zistila ze byva par km od nas a ideme tam v jeden den 🙂

ogeletka
8. mar 2010

Ahojte.
v stredu som bola na transfer a dnes asi pred hodinou som sa rozkrvácala. A mám po všetkých nádejách

mirip
8. mar 2010

ogetka to mi je lúto 😒

ogeletka
8. mar 2010

Aj mne strašne 😢 😢 😢

luko
8. mar 2010

ogeletka...to vážne..nie je to len špinenie??? to nie je možné ☹ ☹ ☹

tuzimpobabatku
8. mar 2010

ogeletka....čože??? to mi je strašne ľúto ☹

mirip
8. mar 2010

ja viem ogetka, poznám ten pocit beznádeje, možno ked to prebolí tak nazbieraš sily na další pokus, a ty luko ako?

luko
8. mar 2010

ja mam zajtra transfer 😉

mirip
8. mar 2010

fuuuuuuuu tak to držim prsty nech to vyjde

janemari
autor
8. mar 2010

ogeletka to nemyslis vazne ☹ ja som ta uz brala ako tehulku.Urcite to nieje len uhniezdovanie? 😕

luko budem na teba mysliet 😎

luko
8. mar 2010

dakujem...odovzdavam sa vyssej moci 😉

janemari
autor
8. mar 2010

Ved sa to tak pekne rozbehlo tak preco tie sklamania najprv jani,teraz mozno ogeltka ☹ Normalne stracam nadej ze sa niekam pohnem.Toko smoly mame v rodine a chcela by som aspon jednu pozitivnu spravu povedat rodine a to som tehotna. 😔

luko budeme drzat palceky a prosit vyssiu moc aby to vyslo 😔

luko
8. mar 2010

janemari...ved to moze vyjst jani pri KET a ogeletke na dalsi pokus...aj ked stale dufam, ze to je len spinenie a este to nie je stratene,
prave som bola kuknut na inej stranke kde kocka pise...po dvoch neuspesnych IVF zrazu prirodzene tehu...no na porazenie toto 🙂 🙂 co si zeny musia vytrpiet 😅

luko
8. mar 2010

oooo a dakujem 😉

oknosmas
9. mar 2010

ogeletka...mrzi ma, ze sa takto trapis ... prajem ti vela sil..budes ich potrebovat...a luko..tebe tiez...a aj janemari...vlastne vam vsetkym..

ika33
9. mar 2010

ogeletka držím palčeky, aby to bolo iba uhniezďovanie a stále verím, že ti to vyšlo. Drž sa.

Luko, Janemari aj vám držím palčeky, aby všetko dobre dopadlo.

Ja idem v piatok na kontrolu, tak uvidíme čo Dr. povie.

Babenky stále na vás myslím a veľmi veľmi vám držím palčeky, aby ste každá čo najskôr bola tehotná. Moc vám to prajem.

majkal
9. mar 2010

Caute kocky,

tak ja hlasim 4.ty Lucrin. Pomaly ale isto sa mi to skracuje, aj ked mam pocit, ze je to este strasne daleko.

Tulipanike gratulujem ku krasnej dcerke a snazilky, drzte sa!

Ogeletka - vela sil Ti prajem, zvladnes to ... vsetko preboli a coskoro budes znova plna nadeje 😉

Este sa chcem s Vami podelit o nieco zvlastne. Uz asi tyzden, stale ked si vecer lahnem na chrbat a zaspavam, tak citim ako mi tvrdne brucho na pravej strane - normalne mi to pripomenulo casy, ked som bola tehu a citila prve pohyby 😀 ... tak som vcera v posteli preto nemohla zaspat a rozmyslala som ci som normalna 😀 ci nemam halucinacie .... ach jo

luko
9. mar 2010

mam po...tak ako som bola nervna..po transfere to skratka opadlo..bola som ako v rauši skratka sa nieco zavrsilo a uz ziadne pichanie, sledovanie, vyvolavanie do centra, ziaden stres...kocky boli hodene a bez ohladu na vysledok, zivot ide dalej mam celkom dobry pocit

tak davam si kratku pauzu od konika aby som prisla na in myslienky...ale samozrejme (snad dobry ) vysledok napisem ked budem vediet

ika33
9. mar 2010

luko, tak ti držím palčeky a dobre si prečisti hlávku a potom sa nám ozvy, aby sme o tebe vedeli 😀
Niekedy taká kratšia odmlka a vypustenie koníka pomôže. Teda mne pomohla. Lebo som prišla na iné myšlienky, i keď zase rada som sa sem vrátila, lebo kočky tu sú strašne zlaté. Tak sa držkaj. Pa

zlatanka30
9. mar 2010

luko drzkaj sa moja.ja ta budem nasledovat sice neviem este kedy,ale urcite to bude v tom centre kde si bola aj ty,po vcerajsej navsteve u mojho gynekologa 😉

jani2
9. mar 2010

luko - tak moc držím palce! 😉....ja ťa budem nasledovať s transferom vo štvrtok 🙂
ogeletka - to je mi moc ľúto 😢 ..ale snáď ešte nie je všetko stratené!.....a ak by to aj nevyšlo, nezúfaj, treba bojovať ďalej, ani mne Janička nevyšla na prvý krát......viem, že si moc sklamaná ale treba vydržať!

katie233
9. mar 2010

ogeletka, je mi ľúto 😢. ale snáď je to uhniezďovanie, ako povedala ika.

držíme všetkým pršteky, veď ich máme dosť - 40 😀.

pekný deň

nastasia
9. mar 2010

Ogeletka, mtzi ma to 😔
Luko, drzim palce!

janemari
autor
9. mar 2010

Ahojte,tak ja som chora ako ... kasel ma ide zadusit a uz mi to preslo aj na priedusky ☹ do stvrtku sa nedam do kopy.To pekne zacina 😠 a som ani dnes nesla na pohreb 😒

janemari
autor
9. mar 2010

zlatanka nasla som ta v druhej teme a mozno ze sa tam stretneme,myslim v centre 🙂

janemari
autor
9. mar 2010

Baby mna asi trafi slak,boli ma pravy bok ak ja schytam slepak tak dovidenia centrum ☹

lucy778
9. mar 2010

ahojte

ogeletka - mrzí ma to, ☹ ale ak to krvácanie nie je silné, tak hádam nádej je

luko - drž sa!

janemari - nestraš so slepákom, možno pracuje stres, ktorý si ani neuvedomuješ. no kašeľ asi zo stresu nebude tak šup do postele a možno to v ten štvrtok bude celkom v pohode 😉

janemari
autor
9. mar 2010

lucy preslo mi to na priedusky takze bude to nieco vaznejsie este to skusim vypotit.Stvrtok nejako prezijem a dufam,ze neskoncim v piatok u doktora na pn.

jani2
9. mar 2010

jane - no to je teda smola!...ak to cítiš na prieduškách skoč radšej k doktorovi pre antibiotiká, to už len tak samoliečbou nerozoženieš 😒 .....a vo štvrtok ešte o nič nepôjde, len sa dohodnete čo sa podnikne, takže neva že si chorá....horšie by bolo, keby si už išla na transfer alebo IUI, takže kľud!....inak opary sú aj môj večný problém, stačí že ma niekde len trocha prefúkne a už je potvora na pere 😖