Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

tulipanike
3. júl 2009

kurnik, zase sa schyluje k burke ☹

to je hrozneeeee, ja chchem riadne leto, a to sa ma od buduceho tyzdna ochaldit

katie233
3. júl 2009

tulip tu už aj riadne prší 😢, ale dúfam, že kým pôjdem z prácičky domov tak už zase bude svietiť krásne slniečko 😵.

tulipanike
3. júl 2009

aj tu uz prsi, a poriadne, lejacisko jeden ☹

tak to dufam, mne sa pokazil dazdnik, a este nemam kupeny novy 🙂

ale zatial to kjazdy den funguje tak, ze kym idem z roboty, uz je pekne 😉

luko
3. júl 2009

Ahojte.nejde nam net tak len krátko zdravim z mobilu,snad vecer uz pojde a prečítam co mate nové.ja som bola vcera u dokyho a mam fakt skvele spravy.pa neskor dúfajme🙂

nastasia
3. júl 2009

dahra, musime to prenasat a kedze budem mat v 5. rocniku skrateny semsester a on mi neda skorsi termin ani keby co bolo tak asi pojdem na statnice az v auguste alebo septembri. ale bojim sa, lebo on nema problem vyhodit aj piatakov 😠 ale teray uy nejdem na to mysliet, idem si trosku uzivat prazdniny. ako dlho ste sa zotavovali po laparke? inak trochu ma boli hrdlo tak dufam, ze mi to rychlo prejde.

tulipanike
3. júl 2009

luko, tesiem sa dobre spravicky 🙂

janemari
autor
3. júl 2009

Ahojte idem vas docitat.

janemari
autor
3. júl 2009

evina0 tak ak je to pravda s tou teplotou tak mam myom lebo teplota bola len 36,6 a myslim podla toho co si pisala je malo na tehu. ☹

tulipanike
3. júl 2009

janemari, nezufaj 🙂

tulipanike
3. júl 2009

kedy ides na dalsie vysetrenie?

janemari
autor
3. júl 2009

tuli ak budem mat 15.7.test pozitivnytak idem k nej v ten den a ak nie tak az ked mi pride mrcha.A to bude podla nej niekedy v auguste 😒

tulipanike
3. júl 2009

to az tak neskoro?? ja som myslela, ze uz dakedy bud. tyzden
drzim palceeee

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janemari
autor
3. júl 2009

No som z toho blbec lebo na sone nieco vidno,test je negativny,je my spatne apod. 😖

tulipanike
3. júl 2009

ja pevne verim, ze si tehotna 🙂

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt

tulipanike
3. júl 2009

kedy si si to robila ten test?

co keby si skusila zas testovat? mozno by sa to tam uz ukazalo

janemari
autor
3. júl 2009

tuli robila som v sredu test a asi urobim v nedelu

tulipanike
3. júl 2009

jasne vyskusaj, cim dlhsie, tym mal byt presnejsi, nie?

janemari
autor
3. júl 2009

No hej.Ale nejak mi to nesedi s tym kedy sme boli spolu a sono to je od vtedy 14 dni a test nic.

tulipanike
3. júl 2009

ja ti verim, ze to premyslannie o tom, ci to moze byt alebo nie, je strasne.....skus trosku na to nemysliet, a v nedelu sprav testik, uvidis, co ako
😵 😵 😵

janemari
autor
3. júl 2009

No ide o to skor,ze ak nie som tehu co sa mi tam urobilo.Okrem endo,adenomyozy este dalsia diagnoza?Nie neprosim.Ak mam myom,alebo cystu vo vnutri maternice tak uz vazne neviem. 😖

tulipanike
3. júl 2009

dufam, ze to nebude nic z toho, al e ze to bude tehu, juuuuuuj, janemari, nech je to pozitivna sprava 🙂

tulipanike
3. júl 2009

no nic janemari, drzim palceky, myslim na teba, idem ja uz domkov z prace, a cez vikend neviem ci sem dojdem.....takze pevne nervy a pozitivne myslenie 🙂

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

janemari
autor
3. júl 2009

tuli dakujem a zelam prijemny vikend. 🙂

nastasia
3. júl 2009

janemari, neboj stale mozes byt tehotna, mozno tvoje telo reaguje inak na tehotenstvo ako je to bezne u vacsiny zien a teplota sa ti proste nezvysila. a keby si aj nebola tehu urcite vam to coskoro vyjde a urcite aj nam ostatnym
a kolko dni ti je uz vlastne zle?

janemari
autor
3. júl 2009

nastasia no mne asi tyzden,ale zavraty mam asi dva tydzne.A zvracala som len par dni dozadu.Ale prsia ma bolia a balia.Kaslem na to,budem priebezne testovat a uvidim. 😉

nastasia
3. júl 2009

veru pekne testuj a nestresuj sa, joj tak ti drzim palce, aby si bola tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

janemari
autor
3. júl 2009

aj ja vam drzim palce aby ste mali liecby cim skor za sebou a tehotneli jedna za druhou ak nie vsetky naraz. 😉

luko
3. júl 2009

konecne nam ide net, takze v skratke napisem news a potom si vas pojdem docitat 🙂

takze vcera som bola u gyndosa...povedal mi, ze histologia je OK, bola to endometrialna cysta, tak ako to on vnimal uz pri operacii (ale istota je istota), tu mi odstranil a nakolko vraj inde endo nemam, mam ju na 99% fuc 🙂
ale kedze on je perfekcionista a chce odstranit 100%, zacneme pichat tie hormony,
mozno vraj bude stacit 3 mes. ale vnima to na 3-5 mes. dalsia laparka nebude nutna a potom sa mozeme hned vrhnut na to tehu, samozrejme bude zavisie od manzelovho spg, ci sa pojde hned na IUI alebo budeme skusat prirdozene, kazdopadne po liecne by hned chcel zacat zo s timulaciou,
prvu injekciu dostanem az v auguste, cize asi aeste jeden cyklus s muzom predsa len skusime prirodzene, teraz sa este na to necitim, aj ked ma brucho po op. neboli, predsa na dotyk je citlive a zatial nemam moc chut na s.x.
Doky bol strasne mily, presli sme si vsetko, posobi na mna pozitivne a mac pocit, ze mu na tom naozaj zalezi a ze to vyjde 🙂 samozrejme, nezavisi to len od neho, ale aspon viem, ze som v dobrych rukach 🙂

luko
3. júl 2009

janemari: juuuj, pocuj, to vyzera zaujimavo s tebou 😵

luko
3. júl 2009

verim, ze to bude to tehu