Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

katie233
11. aug 2009

pochopili 😔. a tiež zastávam názor, že nič netreba preháňať.

katrin21
11. aug 2009

ahojte baby... ja sa dneska tak strasne nudim v praci! ani sa mi nehce kecat o endometrioze, ale na druhej strasne nemam co robit..
dneska idem za tou kamoskou, co jej zomrel ten manzel, mala narodky, tak som jej kupila taku malu knizku s citatmi o odvahe a sile...lebo ona je silna, musi byt 😉 a pacil sa mi tam jeden citati, ze ked si uz myslime, ze sme uplne na dne zo silami, tak je to este stale len polovica toho, co sme naozaj schopný zniest 🙂 a to je asi fakt pravda...

a nech uz prestane prsat, nie? na vikend my bat pekne , Ilko na markize dnes hovoril, ze ma byt do stredy potom horuco, tak si asi fakt vezmem tu dovolenku, a budeme aj pracovat na babatku, ako som pisala minule.

nastasia
11. aug 2009

evi, jasne pochopili 😉 takto sa mi pacite ked myslite pozitivne 🙂 proste otehotnieme a hotovo, ina moznost neexistuje 😉 😀 uz sa tesim, ked budeme diskutovat o kocikoch a podobnych veciach 🙂

katie233
11. aug 2009

no toto počasie je fakt na draka. pekný citát katrin 🙂. veru dúfam, že bude pekný víkend, chcela by som vypadnúť niekam na bicykloch. veď som bola 2 týždne zavretá medzi štyrmi stenami. tak nech sa zadarí katrin 😉

nastasia
11. aug 2009

ahoj katrin, tak drzim palce nech sa zadari. u nas pred chvilou lialo ako z krhly a teraz svieti slnko

katie233
11. aug 2009

nastasia pošli aj ku nám trošku slniečka 🙂

nastasia
11. aug 2009

ja by som tiez rada isla na korcule, ale stale sa necitim ok. ked dlhsie sedim alebo dviham daco tak ma taha od podbruska az k zaludku. myslite, ze je to normalne mesiac po laparoskopii? mala som tie zrasty v celom bruchu az ku peceni tak to asi moze byt z toho, nie?

nastasia
11. aug 2009

katie posielam. skoda, ze tu neni smajlik pre slniecko

katrin21
11. aug 2009

nastasia: no Ilko hovoril, ze uz sa to zacne od zapadu trhat a bude postupne aj slniecko, ale este to bude zubate az do piatku... hadam mu to vyjde, nech sa vyprsi cez tyzden a v sobotu , nedelu chcem slniecko !!!

nastasia
11. aug 2009

to by bolo skvele keby bol slnecny a teply vikend. do piatku mam antibiotika tak dovtedy moze byt skaredo 😀

nastasia
11. aug 2009

asi tu uz nikto nie je, tak ja idem upratovat. papa neskor

evina0
11. aug 2009

uz som tu som bola na prestavke
ja mam mat dovolenku buduci tyzden ale neviem ako vsetko spravim mam mat aj deti aspon na 2 dni a mm ma volno a isto sa bude zase cosi riesit s chalupou aj ked sme este nezacali ale mame tam prace vyse hlavy.doviezli nam palety a tak ich rozoberame a ide sa s toho bude pre robotnikov stavat.mala som mat viac volna ale nemozem mat ☹
neplanujem aj tak moje plany vzdy zhoria takze si vravim akosi len bude 🙂
katrin prajem aby sa zadarilo aj nam vsetkyym cakatelkam. 😵 😵 😵

katrin21
11. aug 2009

hej hej, nech sme vsetky do konca roka tehotne ( to najneskor !!! 😉 )

zachvilku pojdem aj ja... ale este tu pobudnem...

katie233
11. aug 2009

aj ja sa opäť hlásim 😎

katie233
11. aug 2009

nastasia slnko konečne dorazilo aj k nám 😎

nastasia
11. aug 2009

vravela som, ze posielam k vam😉 u nas bol riadny lejak a teraz k veceru opat slnko 😎 akurat som bola so psom von. dobry vzduch je po tom dazdi

luko
11. aug 2009

ahojte,
ja uz kazdym dnom ocakavam MS a netesim na prvu inj, no ale ak to bude krok k babatku, tak hor sa 😀
mozno si ju dam pichnut od tety sestricky, lebo potrebujem ist domov (zmysle k rodicom na Kysuce) a dnes nedosla (28DC), ja mavam tak najcastejsie 26-28DC, ale ani 30 dni nie je vynimkou, dva roky dozadu som mavala zas 28-32 DC, taakze ak dos tvrtku nedojde idem "domov" a nech mi ju pichne teta, vsak som nemala ist na kontrolu, doky povedal, ze mi to pichne sestricka...

luko
11. aug 2009

citam poctivo a zdravim vsetky 🙂

janemari
autor
11. aug 2009

No ako pozeram zase ste sa rozpisali 😉 tak vas zdravim a idem sa pustit do citania 😎

luko
11. aug 2009

ja som dnes uspesne zvladla ustny test do novej jazykovky 🙂 slecna bola tiez z kysuc, takze sme pokecali 😀 uz sa tesim na koniec septembra az to zacne, pre motivaciu som kupila dve bilingualne knihy v AJ, ale aj ked su pre stredne pokrocilych, su doooost tazke

evina: ja som mala na testy nerv, lebo mi tri dni ukazoval plne dve ciarky (jeden mesiac som skusala,a le vtedy sme nesnazili), ale vraj moze ukazovat pred ovu, takze zrejme ten treti den boal ovu, no neviem...vraj su najspolahlivejsie na urcenie ovu, viac ako teplota. testovala som od 10DC po 20 DC (ja mavam ovu pokial nepijem alchemilku dva tyzdne pred az tak 18DC).

janemari
autor
11. aug 2009

docitala som vas 🙂 a hlasim ze mrcha nikde ☹

luko
11. aug 2009

ani moja....ale uz ma pobolieva brucho par dni....a nemam citlive prsia tak tusim, ze pride o dost neskor

janemari
autor
11. aug 2009

no ja sa testovat nechystam kedze zatial mam prognozu ze prirodzene neotehu.Musim pockat na vyjadrenie dokiho co ma operoval a potom sa budem moct zariadit. 😕

nastasia
11. aug 2009

luko, tak gratulujem k novej praci 🙂
ja sa snazim pozerat nemecke kanaly teraz kazdy den, aby som nevysla z cviku, lebo mam pocit, ze strasne rychlo zabudam.
jane, snad uz dojde, skus aj ovocie ako cernice, ribezle aj to pomaha 😉

janemari
autor
11. aug 2009

no cernice ani ribezle uz nemame.Ale nevadi nejako uz dockam snad.Inak aj ja ozmyslam nad tym ze sa zacnem nejako vzdelavat a hladat nejaku inu pracu.

luko
11. aug 2009

nastasia: to nie je nova praca, to mna budu ucit 😉
janemari: to je dobry napad, ja sa chystam okrem jazykovky mozno na doktorat, uvidime 🙂

nastasia
11. aug 2009

jane, tak skus ribezlovy dzus 😉 a s tym vzdelavanim je to dobry napad 😉 ja budem mat teraz perne obdobie, skola plus pisanie diplomovky, potom statnice este k tomu ta prenesena skuska zo slovenciny a mozno budem aj tehotna. bude to zaberak, ale tesim sa 🙂

luko
11. aug 2009

pekny plan nastasia, tak nech do bodky vyjde 🙂 ja tiez planujem tehu ale teda najskor ta liecba, hm 😖

nastasia
11. aug 2009

mne nastastie liecbu nedali. teda dali-tehotenstvo 😀
neboj rychlo ti to ubehne, ani sa nenazdas a budete snazilkovat

luko
11. aug 2009

no doky povedal, ze mozno len tri mesiace, ale spolieham na neho, ze stanovi spravny pocet a ked bude treba viac, tak viac.V praci mi to ozaj ubehne rychlo, len teraz cez prazdniny sa to vlecie...aspon citam stale 😀