Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

tulipanike
1. júl 2009

dahra, tak povedz kedy, a ja vyjdem na hlavnu s velkou dakou satkou, a budem kyyyyvat 😀

robim nedalo od hlavnej

a co ucis?

som to zbezne citala, tak nejak viac je tu uciteliek, alebo co prave studuju, či? 😅

evina0
1. júl 2009

ahoj dahra 🙂
mna zase dnes zacal pobolievat vajecnik a uz viem ze je to tym ze potrebujem dalsiu injekciu pretoze v sobotu uz mam 5 😵 😵 este jednu a konecne je koniec no moc sa netesim na navrat do normalu kedze ma teraz par dni pre dalsou injekciou bolia vajecniky a podbrusko tak si nechcem ani predstavit ako mi bude kym sa telo vrati do normalu a kym si telo zase zvykne 😅
inak ja po poslednej injekcii si asi objednam maccu aj pre mna a este aj manzela ten bude zatial brat profertil co zhanam po lekarnach uz 2 dni 😠 vraj tym neuskodim ked tak len pomozem.
ach jo je jul a ja uz chcem vianoce a snad dostanem pod stromcek pozitivny tehu testik 😕 nic viacej nechceme..
janemari ahoj co mas noveho? ovulku si este necitila??

janemari
autor
1. júl 2009

Ake ste zvedave 😉 Rozmyslala som co povedat a co nie.Tak poviem vsetko.Adenomyza zo zadnej steny maternice nezmyzla,ale inak v poriadku az na to,ze...na 50%som tehu.Doky to nevedela na sone est z istotou povedat,lebo by to mohol byt aj myom.Takze o dva tyzdne si mam urobit test a ak budu // mam dojst.

evina0
1. júl 2009

janemari 😵 😵 drzim peste nech si tehotna a pre nas dalsia nadej ze liecba bola hadam uspesna 🙂 🙂

evina0
1. júl 2009

janemari ked si pisala ze vracias a toci sa ti hlava mna jedine co napadlo ze si tehotna.budem potichucku zatial gratulovat nech to je tak .tfuj tfuj tfuj 😉

janemari
autor
1. júl 2009

evina dakujem.Zatial sa len trosku tesim.Ale ona nechape ze tak skoro a zeby sa myom urobil rovno vnutri maternici.Preto ho vylucuje,ale rata aj s touto moznostou.Zase aby vznikol myom pocas liecby je tiez cudne. 😕

tulipanike
1. júl 2009

janemari // // // // //
TTTTTTTT chceme aby si bolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

tulipanike
1. júl 2009

juuuuuj, vies ako som poskocila na stolicke 🙂

nech su to naozaj // a nie ziadny myom

drzim silno vsetky prsty

😵 😵 😵 😵 😵

janemari
autor
1. júl 2009

Dakujem babenky a ked to bude // budem vam kazdy den posielat TT.Len to cakanie 😒 .A este ak to vyjde bude problem s tou adenomyozou.Inak rano som robila test pre istotu a / takze som tam isla s tym,ze mi povie ze som vyliecena.A nakoniec toto.Tak potom nechapem ako to test / a sono ukaze moznu tehotnost.Nechapem 😅

filmushka
1. júl 2009

takze drzime paste, aby boli // 😵 😵 😵 😵 😵
som stastna 🙂

filmushka
1. júl 2009

priroda je nevyspitatelna 😵 😵

tulipanike
1. júl 2009

ahoj filmuska, este si PN?

tulipanike
1. júl 2009

janemari, vsetky verime, ze to urcite budu // 🙂

filmushka
1. júl 2009

tuli, zajtra idem k dokine, uz ma asi vypise, no som nezamestnana...takze sa nikam nenahli a ty ako sa mas? 🙂

katrin21
1. júl 2009

ahojte!
janemari, kedy si mala poslednu injekciu??? baby vy ste sa tak rozpisali, ze vas nestiham citat!!!!
ako sa mate?

tulipanike
1. júl 2009

ja sa mam fajn, sefka na dovolenke, tak tu mam raj 😀 😎

ahoj katrin

tulipanike
1. júl 2009

katrin, to si nevsimaj, ja tiez velmi nestiham, teraz mam trochu viac casu, tak mam potom chaos, co sa s kym deje 😝

filmushka
1. júl 2009

tuli, to mam aj ja chaos, kto ako je na tom 😉

tulipanike
1. júl 2009

ufff, to som rada, ze nie som sama 😅

katrin, janemari pisala, ze to budu 2 mesiace od poslednej onjekcie

tulipanike
1. júl 2009

co robkate? tiez ste v praci? ci uz doma?

filmushka
1. júl 2009

doma 😀

janemari
autor
1. júl 2009

katri 7.5.bola posledna injekcia

ak mi kazda poslete po jednej/ tak urcite bude viac ako jedna/ 😀

tulipanike
1. júl 2009

janemari, posielm 😀

tulipanike
1. júl 2009

takze potom mozno budu nejake ičky? 😀

janemari
autor
1. júl 2009

no jednym vrzom odbijem vsetko 😀 .Ale dobre beriem aj dve len nech to uz je.Potom budem chodit a nosit vam TTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

filmushka
1. júl 2009

a v porodniciah nebudu stihat s nami 😀 😀 😀 😀

tulipanike
1. júl 2009

len nech nestihaju, dame im tam zabrat, vsetky sa naraz na nich vyrutime, ze TTTTTTTTTTTTTTTTtt 😀 😀 😀

janemari
autor
1. júl 2009

a budeme rodit jedna za druhou a budeme mat kazda aspon 3 deti 😉

tulipanike
1. júl 2009

oki, dohodnute 🙂

filmushka
1. júl 2009

suhlasim 😵