Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

tulipanike
10. júl 2009

ahojte, aj ja prajem krasne rano 🙂

evina0
10. júl 2009

aj ja chceeeeeeeeeem tabulku a idem vas docitat

tulipanike
10. júl 2009

ani ja este nemam tabulku

filmushka
10. júl 2009

ahojte baby, ved som vam vsetkym poslala na mejl, co ste dali

evina0
10. júl 2009

prepacte zabudla som ze tabulka sla na meil uz ju aj otvaram..trosku je popreskakovana ale supeer je inak
nastasia mamina to potrebuje stravit ..kolko mas rokov ak smiem vediet? ja osobne by som zacala snazilkovat o babo.je to hrozny pocit ked sa snazi par o dieta a nie a nie sa zadarit..mam s tym skusenosti 7 mesiacov a poviem vam je to na pevne nervy.lenze ja v case snazenia som netusila ze je to endometrioza.alebo ak nechcete este.tak zacni brat HAK je na tebe ale aby si si raz nevyicitala ze si babo este odlozila.pretoze ja som sa s tymto trapila celych 7 mesiacov a vycitala si ze sme sa o babenko nesnazili skor.( my sme chceli najskor zaobstarat buducnost pre ne ako byvanioe a tak) treba si zvazit pre a proti ..
katie kukam kukam a foto nikde 😉
jonki ja som sa este na hodnoty s krvy nekukla takze neviem ci s krvy sa to da ale slubujem ze dnes vecer si uz koonecne najdem cas a kuknem sio prepustacu spravu ci tam dakle hodnoty najdem. inak kuk postu

filmushka
10. júl 2009

nastasia, si z nas najlmladsia myslim. Vyhodu mas, ze tu endosku ti zistili, nie ako nam tak neskoro 😠
bude to len na tebe ako sa s priatelom rozhodnete, viem, si to predstavit, ked si este na VS, ja som vtedy ani nechyrovala o tom, ze si zalozim rodinu....ale sla by som asi do toho, ked tak rozmyslam s odstupom casu 😉
drzim palce 😵

katie233
10. júl 2009

evina, včera došlo k menšiemu výpadku. dnes sa to pokúsim napraviť a bude foto. a veď aj ty si sa nám zatajila 😨

filmushka
10. júl 2009

a ja som tu ako pripecena, prave hladam normalne foto 😀 😎

katie233
10. júl 2009

filmus, veď ty máš peknučkú fotečku

katie233
10. júl 2009

idem na obed. zatiaľ sa majte krásne

luko
10. júl 2009

ozaj, filmus ak treba aj vek,ja mam 30r.

zdravim vsetky 🙂

nastasia
10. júl 2009

ahojte,
filmush dik za tabulku, si sikulka 🙂 tato noc bola narocna, nemohla som spat, lebo ma priserne nafukovalo a to som si na veceru dala len salat ☹ zaspala som asi o jednej a potom som uz zas bola o piatej hore...
mate pravdu s tym tehotenstvom, mam 23, v oktobri budem mat 24 takze nie som uz az taka mlada na dieta...rozmyslala som nad tym a chcela by som zacat od oktobra so snazilkovanim, teraz momentalne sa na to necitim...v septembri ideme este s kruzkom a lektorkou na taku okruznu jazdu po chorvatsku tak to necham na potom. a chcem sa este porozpravat s doktorom co si mysli o tom. ale spriatelom sme dohodnuti, ze najneskor zaciname v roku 2010 tak snad bude suhlasit s tym oktobrom. inak moja mama ma mala tesne pred 23. narodeninami a aj jej vtedy odporucali otehotniet tak by to mohla chapat

filmushka
10. júl 2009

luko, ty si tab. nedostala?

evina, co tam je popreskakovane, uz som z toho mala mis-mas....som rada, ze je aka je 😉

katie bru chut 😉

evina0
10. júl 2009

katie mala som tu v minulosti foto ale s urcitych dovodov som ju musela stiahnut.prepacte ze tu nemam takto na fore moje foto.
nastasia ja tiez s odtupom casu by som do toho sla a neodkladala to.

evina0
10. júl 2009

film ved ja ta obdivujem ze si to vobec spravila preskakane su len moje dlhe riadky ze prekrocili do vedlasjie stplika..ale netrapo sa si sikulka 🙂 🙂

tulipanike
10. júl 2009

katie, dobru chut k obedu, aj ja ssa idem o chvilku najest 🙂

filmus, mne mail nedosiel ☹

filmushka
10. júl 2009

tuli, asi zoznam strajkuje, tak daj iny mejlik....ak mas 😉
eni, to ked si posunies hore kurzorom stlpik, tak to mas ok 😉

filmushka
10. júl 2009

tuli a to si tu blizko v BR a ja v BB a mejl nedosiel 😒 😠

tulipanike
10. júl 2009

hej, filmus, aka romantikus fotecka 🙂

skus mi to este raz poslat, ak nepride, dam ti druhy mail 🙂

to som ani nezaregistrovala predtym, ze si z BB 🙂

tulipanike
10. júl 2009

jeeeejo, folnmus, uz to mam, dakujem 🙂

filmushka
10. júl 2009

no vidis "krajanky" sme 🙂
akurat som ti to poslala 😉

luko
10. júl 2009

filmus, ano dostala som tabulku, je super 🙂

filmushka
10. júl 2009

tak som rada 😎
len kto to bude aktualizovat 😀

tulipanike
10. júl 2009

nooo, filmus, ked uz si sa do toho dala 😀

filmushka
10. júl 2009

no ale ta dahra, netusite co je s nou, hadam je ok a len dovolenkuje a nestihla nam dat vediet 😵

luko
10. júl 2009

no u mna sa to do skoncenia liecby nebude musiet aktualizovat, takze do asi decembra som aktualna az az 😀

filmushka
10. júl 2009

tuli tuli, na co som sa to ja len dala 😀

evina0
10. júl 2009

baby inak ja som v noci hroozne spala.manzel minulu noc uz soplel s otvoreneho okna ved bola vonku kosa pre neho a tak sme tuto noc privreli okno ale nezavreli uplne a mna celu noc oblievali poty ☹ ☹ a nevyspala sa a ked manzel rano o 5.30 odisiel dokoran som otvorila okno odostrela zaclonu a za polhodinku som o sebe nevedela lenze o 8.00 ma budil budik.teraz uz viem ze na tie moje navaly je nute mat okno aj v kose dokoran. uz sice nemavam take navaly ako na zaciatku liecby ze som ostala az cervena v tvari a bolo mi priserne teplo teraz ma len zaleju poty na cele a jemne teplucko.lenze ja a pot sme neni kamarati 😅 😅

tulipanike
10. júl 2009

no vidis to, filmus, podaj nam prst 😀
😀 😀 😀

katie233
10. júl 2009

filmus, dúfam, že ani u mňa to nebudeš musieť nejako extra aktualizovať. dúfam, že mi tam už dopíšeš len termín pôrodu 😀