Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

filmushka
23. júl 2009

ahojte babulky 😉
som aj od "radosti" zabudla napisat co mi pichli 🙂 pichli mi Lucrin depot, ako tebe dahra 😵
inac dnes uz ideme jednoznacne objednat nejaky LM a letime, chceli sme ist do Chorvatska autom, no toto bude pohodlnejsie 🙂 🙂 🙂

mimiap aj ja som chodievala na erobik,ale od operacii /LSK, 27.5 cucim doma a musim sa zacat hybat, od septembra mi tu blizko domu maju otvorit nejake sport. centrum, tak to budem mat 3 min. z domu, sa tesim 😵

katie, ako si pekne napisala, ze vas predbehnem, si mi zalichotila 😵 😀 ale verim, ze vy co koncite, tak budete napredovat a poslete par virusikov, lebo tehulky nas zanedbavaju ☹
majte sa zatial krasne, pekny horuci dnik 😵

evina0
23. júl 2009

film veru zanedbavaju nas a nielen vo virusoch ☹
dahra no ja som nemala naval asi tyzden naposledny bol hrozny az som si musela lahnut a teraz tak pohoda teplo az moc no naval cuci 🙂 klop klop
katie preco to nevyzera ruzovo?? neboj sa po laparke bude ok a vy sa budete snazit treba verit.optimizmus a ide sa 😉
janemari to uz tolko?? des a ja som si myslela ze to sa len pise..mam sa naco tesit..
inak dne smi balikom poslai tu maca tak som zvedava co a ako zabere 😝

filmushka
23. júl 2009

inac vcera neviem, ci uz z tej injekcie, ci z tepla, ci z toho vsetkoho naraz, som "odpadla" do postele, co neni zvykom u mna...ale o 20.00 som sla kamoske na oslavu 30.ky a hyrila som do 3.00 rana, tak zatial zijem 😉 a ideme do mesta s mm objednat nejaky LM uz konecne hadam aj naozaj vazne seriozne 😀

evina0
23. júl 2009

film mohlo to byt s injekcie ja som bola slaba.tcila sa mi hlava.navaly a nervozita ale toto bolo len par dni kym si telo zvyklo teraz uz pomaly anineviem ze mam v sebe implantant..takze hlavu horee

filmushka
23. júl 2009

dik evi, uz mam cestovatelsku horucku pomaly, beziiiim do toho mestaaaa 😎 pa

katie233
23. júl 2009

Ahojte, tak čo ste vybrali filmuska?

katie233
23. júl 2009

tak ako dovolenkuješ janemari? počasie máš zatiaľ fantastické 😎

janemari
autor
23. júl 2009

Ahojte 🙂

filmush bolo to urcite z tej injekcie.Mne ked ju pichli v pohode som obehala cele mesto obchody ale ked som prisla domov som padla do postele mrtva a musela si pospat.

katie no vcera som zavarala struky a dnes som bola v zahradke trochu burinu pretrhat,pokopkat a popritom sa opalovat.Lebo mna to len tak lezat a opalovat sa nebavi.Zajtra pojdem za sesterkou kuk jej malu.Ma uz 2 roky a ja som ju este nevidela.A v sobotu ideme vybrat torty na svadbu a pozriet nevestu a dohodnut sa co a ako.

katie233
23. júl 2009

janemari, príjemne strávný deň 😉. na rozdiel odo mňa - sme sa parili ako sardinky vo vlastnej šťave 😎. a našich nadriadených ani nenapadne pustiť nás skôr domov 😒

janemari
autor
23. júl 2009

katie tak to poznam my mavame oklolo 35 stupnou a vzduch stoji lebo ani prievan si nemame ako urobit.Clovek je taky prepoteni ze radsej ani na vecko nejde lebo kym vyzlecies monterky sa narobis a potom ich dat naspat to je fuska 😝

luko
23. júl 2009

ahojte kocky,
ja sa lucim na par dni, rano o aitej odlietame na Rodos...teda dufam...lebo vonku to vyzera strasne 😅 tak verim, ze sa to pocko umudri do rana a zajtra sa uz budeme vyvalovat na plazi 🙂

verim, ze ked pridem, same dobre spravy budu 🙂

evina0
24. júl 2009

ahojte zienky tak ja som dnes stihla aj lekara vybavit..vcera rano ma cosi stiplo do ruky a mam to zapalene a spuchle, a to mi konecne po 2 tyzdnoch zmizli tie zapalene stipance s noh.uz som mala po minulorocnej zlej skusenosti tak som to uz nebrala na lahku vaha.a tak mam antibiotika.a kopec kremov a cosi na alergiu 😔 😔 hruza cloveka uz nemoze ani hmyz postipat bez nasledkov.kam to len spejeme ked nas na lopatky uz aj hmyz polozi 🙄 .inak nic noveho zase sa budem parit v praci lebo hlasia teplo.
luko si oddachne pri mori .jane zase na navsteve tak to jeb fajn.
katie no mas pravdu sefov ani nenapadne poslat nas domov.a to ja mam teraz v praci klud aj tak tu musim byt 😝 😝

katie233
24. júl 2009

pekný slnečný deň ... luko, som ti nestihla popriať krásnu dovolenku.

katie233
24. júl 2009

evi aj ja sa tu dnes budem pariť. teším sa 😝. ale už posledný deň!

evina0
24. júl 2009

katie ja este aj zajtra 😅 😅 a ty potom ides na tu laparku vsak?? drzim ti poeste nech su len dobre spravy..

katie233
24. júl 2009

to si aj ja prajem. radšej som teraz ohľadom toho trochu zdržanlivá, ako byť potom sklamaná. už aby bola streda! už budem mať po, už sa budem aj trochu hýbať a dúfať, že ma prepustia ešte v ten deň

evina0
24. júl 2009

chcem Vam sprijemnit dens mojim vcerajsim zazitklom s prace...dosla jedna nevesta ze sa ide vydavat a tak popri vyberaniu svadobnych siat sme kecali a povedala mi ze chcu svadbu narychlo lebo je tehotna..nakoniec dodala ze sa roky snazili .ma len 1 vajecnik a prognoza lekarov bola ze deti mnat nebude a vidite ostala tehotna a lekari mozu len kukat ze ako je to mozne taky optimizmus mi dodala ze az super nie? 😵 😵 😵

jonki
24. júl 2009

evina...to je super🙂

kamoska ma tiez jednu skvelu prihodu....oni maju tiez problem otehotniet, ale nehovori to do celeho sveta...raz k nej do prace prisla klientka aj so svojim dietatom a povedala jej: moj syn je vymodlene dieta na ktore sme s manzelom cakali 10 rokov....nebojte sa pani XY budete v poriadku.....kamoska nechapala... 🙂 ta zena ju vobec nepozna a bola u nej vtedy prvy krat 😉

evina0
24. júl 2009

jonki o mojej endom. vie malo ludi v okoli a ani nechcem sa o tom bavit.vie len segra a manzel presne co mi je a ostatny len dohaduju a mysliea si ze cysta a mne to neva..je to zvlastne co sa stalo kamoske ale podla mna je to cosi medzi zemou a nebom..vcera som citala pribeh zo zahranicia kedy zena poziadala o eutanaziu bola velmi chora .roky sa sudila aby jej sud povolil a nakoniec sud jej umoznil aby ju dostala a zrazu v ten den sa jej zdravotny stav zlepsil a postaci jej uz len transplatacia srdiecka a bude normalne fungovat a na zaver napisalai toto su uz len veci medzi nebom a zemou..lekari nechapu ako je toto mozno ze s umierajuceho cloveka sa stava pomaly ale isto zdravi clovek ..tak ma napada ze aj zeny co mali uz uz termin IVF ostali pad dni pre terminom tehotne..podla mna je tam cosi hore co riadi zivoty a osudy ludi.tolko len na povzbudenie 🙂 🙂 mne vravia ze som velky optimista a mam sa krotit co ako po liecbe sa nezadari.co ak..co ak...vravim im dajte mi svaty pokoj zadari a basta.viem ze som tvrdohlava ale nechcem sa uz trapit a tak len cakam a verim.vo svojom vnutri pripustam ze mozno maju pravdu ale navonok ee. Ach jo snad sa nemylim a optimizmus mi pomoze a aj s nebies dostaneme dar a budeme mamickami.ked kukam tehulky s endom kazdej svieti tt a to mi dodava silu 😵

filmushka
24. júl 2009

ahojte babulky 🙂
tak pomaly uz balim, zajtra o 11.00 uz letime na dovcu, destinacia - TUNISKO 😀 tak sa tesim na tie fajne horucavy 😅 , ale hlavne na more, Luko si uz vegeti asi niekde na plazi 😉
tak sa mi mavajte krasne, neviem, ci sa sem stihnem este rozlucit, tak pre istotu, majte sa krasne, prideme 6.8.
a vtedy uz cakam len same dobre spravicky od vas 😵 😵 😵
drzte sa! cmuk 😵 😵

evina0
24. júl 2009

maaaam spraaavu pre Vas.tak ja na 6 injekciu uz nejdeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 som volal s tym co ma operoval a ked som sa pytala ci prudka bolest hlavy moze byt s toho a kopec inych ucinkov tak povedal ze ano..a ked som sa spytala ci ked nevezmem 6 injekciu moze to byt zasah do liecby tak povedal ze NIE vraj liecba sa odporuca na 3 az 6 mesiacov a ja mam 5 za sebou tak v pohode.Som strasne rada ze nemusim na dalsiu a zbavim sa tych vedlasjich ucinkov cim skor. 😵 😵 😵 😵 takze moja posledna injekcia bola 4.7. sama od seba by som si nedovolila nevybrat ju ale lekar suhlasil tak mam spokojnu dusu. a uz len cakat a uvidime.dneska mi zhodou nahod dosiel balicek s Maccou tak od zajtra ju idem brat a budem Vas informovat co a ako.
tato sprava bola jedna z naljepsich v poslednej dobre ze mozem ukoncit liecbu.som strasne stastna ale zaroven plna ocakavania a ze co ak ..chapete.no dala som sa na boj tak bojovat budem do konca 😵 😵 musim sa ist vyvetrat s tej spravy a napapat 😀 😀

jonki
24. júl 2009

evina, to je super sprava 😵 😵 😵

evina0
24. júl 2009

jonki som strsne rada ,mam zmiesane pocity ale rozdycham to ,uz som volala aj manzelovi a je rad 😵 aj casom to zase budem JA 😉 😉

filmushka
24. júl 2009

evi, tak drzim palce! 😉 😵

katie233
24. júl 2009

evi, tak to je super. tak už sme na rovnakej lodi. takže o chvíľu už môžete začať snažilkovať 😉

katie233
24. júl 2009

filmuska, prajem krásnu dovolenku. uži si to!

evina0
24. júl 2009

katie tak uz veru sme.kukala som akurat do kalendara ze sobotu su to 3 tyzdne od poslednej.ako sa to dobre pise. 🙂 no na snazilkovani sa nic nemeni vsetko ostane ako cez liecbu my sme nerobili zmenu cez liecbu akurat smne vedeli ze neotehotniem. uvidim co bude zac ta maca.
film uzi si dovcu a oddychni

katie233
24. júl 2009

tak to daj potom vedieť aké to je. hlavne chuťovo 😉

evina0
24. júl 2009

jasne ze dam vediet verim ze to nechuti nejak divne a ze v caji to nebude ani poznat. 😀

katie233
24. júl 2009

tak ja sa na chvíľu lúčim. v robote nám padla, idem ešte pozrieť do mesta a domov baliť veci. majte sa