Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

luko
1. feb 2010

drz sa dami 😉

katie233
1. feb 2010

Ahojte 🙂. Damida držíme palce, aby všetko dobre dopadlo. Aj ja som podstúpila second-look LSK. Zvládala som to lepšie ako prvú LSK.

Jani, tak to je super. Tak už vo štvrtok ideš na to. Ako to všetko rýchlo letí. Tak držím palce, nech nie som "najmladšia" tehuľka 😵. Už chcem nasledovníčku. A to platí aj pre ostatné 😵. Držím palce.

Nastasia, ako pokračujú prípravy na svadbu?

Janemari: ani ja som nenosila tangáče. Inak na tom priberaní niečo bude. Ja som asi tak rok pred objavením endošky začala priberať. Po LSK sa to trošku zastavilo, počas liečby zase spustilo, a po liečbe sa nepodarilo. Krátky čas 😀.

Myslím, že oknosmas si sa pýtala na cvičenie. Mne gyn nikdy nezakázal nič. Povedal, že mám robiť všetko, čo mi robí dobre a spôsobuje radosť. Že ak chcem mám liezť aj po skalách, ak po tom túžim. Asi tak mesiac po LSK som si kúpila knihu - cvičenia mojžišovej, naštudovala a za asistencie manžela začala cvičiť. Njaprv som sa vyhýbala cvikom, ktoré boli zaťažkávacou skúškou pre brucho, ale potom som postupne začala aj s nimi. A možno pomohli aj tieto cviky k otehotneniu.

vanesska
1. feb 2010

jani... tak drzim palce na stvrtok!!!
zeby si bola prva novorocna tehulka v temicke??
veru treba zahajit novu tehu vlnu... 😉
potom sa prida luko a medzi vas by sa mohla pridat aj nejaka prirodzena tehulka... 😵
baby velmi vam drzim palce vsetkym!!!! a snazilkam posielam cerstvu a vydatnu davku virusikov len a len pre vas! TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵
ja som od dnes na PNke tak vas budem pekne sledovat mam teraz casuuuuuu... 😀
no musim si to nejako zorganizovat aby som sa doma neunudila... 😝

tittika
1. feb 2010

katie233 nie si "najmladsia" 😵

jani2
1. feb 2010

dievčatá dík, ja už sa na štvrtok moc teším..vo štvrtok 7:30 mám volať ako sa embryjko rozmrazilo...ale neviem aký budem mať kľudový réžim s malou...asi žiadny, manžel musí v piatok do práce, moja mama tiež robí...povedala som si, že ju aspoň nebudem dvíhať a ostatné (prechádzka, hranie sa s ňou..) už prípadnemu uhniezďovaniu embryjka neublížia, no nie!? 😉
vanesska - pamätám si, keď som bola ako tehulka doma..snažila som sa nájsť si nejaký program, ale aj tak sem-tam prišla nuda nudovatá...ale užívaj si ju, potom si ju veru neužiješ! 🙂 ...a chytám tehu-vírusiky čo sa len dá! 🙂 😉 🙂
katie - ja tým cvikom od Mojžišovej dosť verím a tiež si myslím, že ti k otehotneniu pomohli..
damida - držím palce až všetko dobre dopadne!

katie233
1. feb 2010

Áno, áno, tittika, už si prebrala štafetu. "Nestretávame" sa tak často, trošku som pozabudla 😅. Ale aj tak to nič nemení na tom, že chceme nasledovníčky, nie? 😵 😵 😵

Aj ja posielam čerstvú dávku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

nastasia
1. feb 2010

Ahojte,
dami, jani- drzim palceky

katie, pripravy- mam uz saty, ale to uz asi viete hlavne tie co ste na FB 😀 . ale mozno ich este zmenim 😅 su pekne sice a sedia mi, ale neohurili ma. ale z tych co som skusala boli jedine dobre.
miesto mame na 90% ale este stale sa rozhodujeme...mame aj farara-priatel ma v rodine tak ten je ochotny prist a co je super nemusim sa dat pokrstit len potrebujem vynimku 🙂
a ty ako? byva ti este zle?

katie233
1. feb 2010

Nastasia, tak fajn 😉. Ja som šaty menila trikrát 😀. Ale bolo to krásne obdobie, závidím 😵. Oproti minulým týždňom je to trošku lepšie, možno k tomu dopomáha to, že som na pn. Jem kedy chcem a potrebujem 😉, čo sa v robote nedalo. Zajtra idem na kontrolu, bral mi aj krv, tak som zvedavá na výsledky 😕.

nastasia
1. feb 2010

katie, vazne 3krat? 😀 no asi ta budem nasledovat 😀 doteraz som to ani tak nebrala, ze wow idem sa vydavat, ale ako som bola vyberat tie saty tak som odvtedy v nejakej povznesenej nalade a uz chcem, aby bol september 😀
juuj, tak zajtra budem drzat palce, daj nam vediet potom 🙂

katie233
1. feb 2010

Veľmi rýchlo to ubehne 😵, a zrazu bude september. Tak si to riadne vychutnávaj 😵

oknosmas
1. feb 2010

nastasia, fakt si to vychutnaj...my sme s mm vedeli dlhsie, ze sa chceme zobrat, no kedze som bola pred svadbou v skotsku, chystat sme zacali az asi v polovici juna a brali sme sa v 4.augusta. nejak sme si s tym nerobili hlavu, mali sme len malu svadbu, asi 20 hosti, no v podstate niektore veci musis stihnut tak ci tak. a co sa tyka knaza a krstu, tiez sme to riesili s mm... on sa ale dal pokrstit este pred mojim prichodom na slovensko..

zlatanka30
1. feb 2010

pekny vecer.katie 223 prosim tu knihu od mojzisovej si kde kupila??

janemari
autor
1. feb 2010

Ahojte 🙂
ako tak pozeram na vase nicky same tt uz tu pomaly nebude ziadna snž 😀 Ale tak pekne dalsie tehulky na scenu nech nam to tu nezamrzne ked sa to uz pekne rozbehlo.

ika33
2. feb 2010

Ahojte kočky.

Posúvam nás na prvú stranu, lebo sme už veľmi veľmi ďaleko. 😀

Pekný deň všetkým.

evina0
2. feb 2010

ahojte dosla som vas pozdravit.
Mi sa mame super.drobec si dnes rano o 4.00 robil diskoteku.kopkal a mrvil sa jedna radost 😵 😵
dolozila som foto ako sa zaciname poriadne gulatit( zatial len na brusku) kocik uz mame kupeny a tak pomaly cosi kdesi pokukavam a kupujem.az zacneme so stavbou a budem varit pre chlapov, tak nebude cas 😉
drzte sa vsetky a pekne snazilkujte 😵

katie233
2. feb 2010

Zdravím vás 🙂.

Nám je dnes trošku lepšie, zatiaľ sme nezvracali (klop, klop) 😵. Keby to už tak bolo stále.

Veru janemari, bolo by fajn, keby ste sa už pridali k nám všetky a žiadna nová holka do tejto témy nepribudla.

Zlatanka, u nás v kníhkupectve 😉

janemari
autor
2. feb 2010

katie verim ze vsetky co su uz tu budu tehule do konca roka,mozno tu len ja zostanem stasit a vitat a odprevadzat ostatne baby ktore budu prichadzat do tejto temy tak ako doteraz.

katie233
2. feb 2010

Janemari !!!!!!!!!!!!!! Nesmieš takto hovoriť. Neboj, všetko bude dobré 😵

janemari
autor
2. feb 2010

Uvidime,hlavne nech to nieje horsie 😉

oknosmas
2. feb 2010

janemari, neboj, budeme tu spolu a budeme sa drzat, ked to bude treba...a tesit sa z kolajniciek, ktore tento rok isto budeme mat

katie233
3. feb 2010

Ahojte 🙂. Posúvam na prvú stranu a posielam čerstvú dávku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

nastasia
3. feb 2010

Jane, neboj o chvilu pojdes do centra a ani sa nenazdas bude z teba tehula 😉 🙂 dufam, ze janka zacne druhu varku a my ostatne sa pridame ci uz prirodzene alebo neprirodzene to je jedno hlavne, ze budeme tehotne 😵

liviaf14
3. feb 2010

ahojte, tak kým som ešte 2v1, vám to tu zavírim. takže pre všetky snažilky :
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

nastasia
3. feb 2010

Jeej livia, dnes mas termin 😵 drzim palce

dahra
3. feb 2010

Ahojte,
prisla som vas pozdravit, par dni som tu nebola.
Jane,
este 19. dni a idete k dokine. Krati sa to. Niekedy je dobre mat medzniky a potom vidis, ako sa blizia a zrazu su za nami. Potom si chvilu pockas na centrum a potom este chvilu, ale nakoniec uvidis a este tento rok budes tehu 😵 😵 😵.
Jani,
drzim zajtra palce. Nech je toto KET-ko uspesne. Posielam tehu virusiky:
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
Luko,
v piatok zacinas, ze? 😵 😵 😵 Jejej, uz sa to tu zasa rozbieha.

jani2
3. feb 2010

liviaf - tak ja chytám také donosené tehuvírusiky 😉 🙂 😉 🙂
dahra - a chytám aj tehuvírusy od ešte maličkého babenka, ktoré dorastie na krásne dievčatko alebo chlapčeka...a vlastne kedy ideš na UTZ, už by si sa mohla dozvedieť aj pohlavie! 😉
Luko - tiež som na teba myslela, rozmýšľala som kedy začínaš..ešte že tu máme superpamäťovú dahru 😉
Jane - a to si tiež pamätám, že 22 ideš k dokine a hneď na to šup do CAR tehulkovatieť 😉

..dnes večer embryologička vykladá to moje embryjko, tak nech sa cez noc pekne rozmrazí a zajtra šup do teplúčka ku mamine! 🙂
Už by som bola tiež rada, keby sa to tu zas roztehulkovalo, lebo zatiaľ ten január nič moc, chodím aj do témičky KET a tam sme z tých januárových neúspechov až nešťastné..tak verím, že február to zmení 🙂

oknosmas
3. feb 2010

ahojte, my sme dnes robili spermiogram...hm...mierne znizena pohyblivost...cize zubrienky su lenive...mm bol z toho riadne znechuteny a vobec so mnou nechcel hovorit...bol dost nahnevany a nervozny...nemohla som ho ani objat a povedat, ze to bude v poriadku, ved to nebolo take strasne... o mesiac ide na kontrolu a aj na krvne testy, ci su zubky na tom lepsie a aky ma hormonalny profil. snad sa to zlepsi, budeme sa krmit vitaminikmi...ale teraz je uz dobre a uz sa nehneva a nezuri na cely svet... 😒

dahra
3. feb 2010

Ahojte,
Jani,
velmi drzim palceky, nech sa to embryjko pekne rozmrazi a zajtra sup do bruska.
V piatok by sme chceli ten helios stihnut, dufam, ze to tentokrat vyda 😒.
Oknosmas,
ak len znizena pohyblivost - to je najmenej, vobec sa nemusite trapit. Na to je kopec vitaminov. Zabera to a spg sa lepsi. Spermie sa tvoria cca 70 dni, takze o 2 mesiace moze ist na kontrolu a uvidite, ze to bude lepsie. Su ovela horsie pripady a pary predsa otehotneli. Takze hlavu hore!

zlatanka30
3. feb 2010

ajojte babule.jani drzim ti na zajtra palceky a prajem ti z celeho srdiecka nech sa to podari. 🙂 🙂

katie233
3. feb 2010

Na všetkých myslíme a držíme palce 🙂. Mne je dnes zase na ..., tak len vylihujem a nervózna prechádzam po byte. Ale to bude aj tým počasím. Včera už bolo lepšie, a bolo lepšie aj mne. No ale si ešte počkáme na krásne jarné dni.