Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

mirip
12. jún 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

mirip
12. jún 2009

die je diagnise sul netuším

filmushka
12. jún 2009

takze ja som mala:
Polyp tela maternice, Endometrióza panvového peritonea (pobrusnica).

mirip
12. jún 2009

je smutné že sem pribúdajú nové a nové tváre, bárs by ste sa strestli v inej téme 🤐

filmushka
12. jún 2009

som sa minule "smiala", ci si toto nejaki doki citaju... 🙂

filmushka
12. jún 2009

mirip ahoj,
diky moc, ty si mala tiez endo...?

mirip
12. jún 2009

hej všetky čo sme otehotneli či už prirodzene alebo umelo sme teraz v téme tehotenstvo v Úspešných tehulkách s endometriozy

janemari
autor
12. jún 2009

Ahojte tak uz som tu. 😉

filmushka
12. jún 2009

ahooooooj janemari 🙂

janemari
autor
12. jún 2009

Uz som docitala ale ste sa rozbehli 😉

mirip dakujeeeeeeeeem,uz sa snazilkujeme a kedze pred menzesom je ovulka tak ju mozno trafime.

janemari
autor
12. jún 2009

filmush ako sa citis?A aky si mala dnik?

filmushka
12. jún 2009

janemari, drzim palce, paste, vsetko, nech sa podari co najskor babo!

a to teraz hned mozes aj otehotniet, bez kramov, teda po tej liecbe nedostanes kramy a hned mozes byt tehu? az za 9. mesiacov?

filmushka
12. jún 2009

mam sa oki, len fitloptu som vymenila za obycajnu stolicku,
cez vychadzky som bola kuknut byvalu sefku, tak sme pokecali...aj hrusku som si dala 😀
no to len tak na privitanie....
inac som doma, a tak je krasne....
v BB na namesti ma byt nejaka akcoska...
aj zajtra....
a ja musim kvasit doma, no co uz narobim, len stazovat sa tu mozem 😀

janemari
autor
12. jún 2009

filmush zevraj ano.Lebo pred menzesom je ovulka,takze dufam ze to nebude anovulacny cyklus.A keby to vyslo,tak by mozno endo zmizla ved pol rocna liecba + 9 mesiacov tehu. 😉

mirip
12. jún 2009

tfuj, tfuj tfuj, tak nech sa skoro zadarí janemari 😉

filmushka
12. jún 2009

super, tak to uz ani nevies ako vyzera vlozka 😉
a verim, to dopadne uspesne!!!
tfuj, tfuj !

filmushka
12. jún 2009

a este sa chcem spytat, pocas tej liecby si pribrala nejak vela? alebo tie navaly tepla, je to fakt take blbe? i ked u kazdej je to indi vindi... no musim o tom premyslat, a ty vies asi uz o tom upone vsetko 😉

janemari
autor
12. jún 2009

mirip dakujem dufam ze virusiky zaberu 😀

filmush to mas pravdu s vlozkami.Ale za tie roky som si ich uzila az az 😝

janemari
autor
12. jún 2009

filmus nie nepribrala som ani deko.Takze som mala velke stastie.Tie navaly boli blbe ale da sa to zvladnut.Ale u kazdej je to individualne.Su baby co pribrali aj okolo 20kg a niektore schudli.To zalezi na tom ako ti zareaguje telo.

filmushka
12. jún 2009

diky za infosky, ved budem informovat, myslim na Ta, nech to vyjde! a budes stastna mamina!

janemari
autor
12. jún 2009

Nemas zac,kedykolvek ak budem vediet tak poradim. 😉

filmushka
12. jún 2009

tak to s tym ratam 😉

janemari
autor
12. jún 2009

Ved aj ja sa stale ucim nieco nove o endoske,je tochoroba o ktorej v podstate nikto nic nevie a stale sa len zistuje.

filmushka
12. jún 2009

myslim asi uz patri medzi civilizacne choroby pomaly...
a ako sa to moze ta sliznica dostat z maternice vonku? ☹ 😒 😠 😨

filmushka
12. jún 2009

co inac porabas janemari?
ja si pocuvam mp3-ky a cakam manzela, no neviem, kedze je piatok, kedy pride 😠

janemari
autor
12. jún 2009

No tak tomu ani ja nechapem 😠 Jedna dokina mi povedala,ze ked mas styk cez mrchu.No a to u mna nepripada do uvahy kedze som od zaciatku tiekla jak diva a bolesti mala,ze ma az zimnica triasla nie to este mysliet na sex.Ja si myslim,ze tam musi byt oslabena stena maternice,alebo vajecnikov.Vobec tomu nerozumiem.A toboz uz nie ked som mala take silne krvacanie,aj kusy somna vypadavali tak preco by sa mali tlacit do podbrusnice ked to islo rovno von 😲

filmushka
12. jún 2009

ano aj so mna to slo...som myslela, teda som nemyslela, no nevedela, a to endoska....bodaj by to parom vzal...... ☹ 😠

janemari
autor
12. jún 2009

Co porabam no momentalne som na konovi a chystam sa tu trosku ponocovat 😀 lebo muz isiel do nocnej a tak tu budem dost dlho.A momentalne sa chystam na taku polhodinku si odbehnut,ale este sa tu objavim.Dufam,ze ta tu najdem a mozme viac pokecat o sebe,dobre 😉

filmushka
12. jún 2009

oki, ja som tu zatial, no je piatok vsetci uz vikenduju, neviem, keby som nebola PN, tak asi neni som na konikovi 😀

katie233
12. jún 2009

Prajem príjemný podvečer 😉. Idem si oči vyočiť: my sme sa prehupli do 2. časti. Kiežby táto téma ani nevznikla, a my by sme riešili tehuľkovské radosti a starosti. Ale aj to raz bude 🙂. Dnes bolo teda extrémne počasie. Momentálne sa chystáme s manželíkom na prechádzku, konečne rozhýbať môj stuhnutý chrbát. Tak dúfam, že nás nezastihne ďalšia prietrž mračien 😒. Baby aj vás stále bolia vaječníky a vystreľuje vám bolesť do krížov?

Aj ja vítam nové babuľky 🙂.