Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

janemari
autor
1. aug 2010

@pici ved by bol zazrak keby som pri tychto stresoch bola tehotna.Takyto zazrak by mi pomohol,mala by som pre koho zit.

mirip
1. aug 2010

@janemari máš IP, je to ale smutné že teraz ked ešte nemáte babo by ste mali s mužom žiť jeden pre druhého ☹ škoda že aspon tam nemáš oporu práve tam by mala byť a nie takto sa k tebe správať, držkaj sa moja ja verím že tentoraz budú // všetkým neprajníkom v rodine vytrieš zrak a bude z teba skvelá mamina

jani2
2. aug 2010

@janemari - zasa sa to doma pokašľalo? 😢 Ale ja tiež verím, ako mirip, že ešte len budeš hrdo chodiť s bruškom a určite čoskoro....už sa ti raz to zlé obdobie musí skončiť!!!! 😒

zlatanka30
2. aug 2010

janemari neboj bude to ok.inac ja mam dnes priserny a blby den.najradsej by som so vsetkym tresla a vykaslala sa na to .este ma aj moj doktor vytocil.viac tam nevkrocim aj ked nebudem mat mrchu mesiac. 😠

janemari
autor
2. aug 2010

Dakujem babenky ste naozaj zlate 🙂 Za par dni mi pride mrcha a zacinam papat lieky a potom KET.Len aby som na to nezabudla ze ich mam jest 😀 Momentalne som zo vsetkeho vykolajena a planujem co do buducna ked KET nevyjde.Momentalne mam notas v oprave ale mm pozical svoj.Tak zase asi zavitam az zajtra vecer.

pici
2. aug 2010

@janemari
drz sa a nevzdavaj to!!!!

oknosmas
3. aug 2010

@janemari verim, ze ket bude uspesny a uz nebudes riesit co bude, ked.... prajem ti vela sily, lebo nie je nic silnejsie ako zena... tesim sa na pozitivne spravy od teba...

janemari
autor
3. aug 2010

@oknosmas ked mam pravdu povedat tak na KET momentalne vobec nemyslim.Riesim buduci rok ako co urobim.Nedavam skoro ziadnu nadej ze KET bude uspesne a ani neratam s tou moznostou.A preto sa uz teraz zariadujem tak aby som mohla buduci rok robit radikalne zmeny.

oknosmas
3. aug 2010

@janemari znie to az prilis radikalne a strasidelne..dufam,ze to budu prijemne zmeny..drzim ti palec..a mozno prave v tom nicnecakani pride nieco krasne..velmi ti to prajem..takze necakaj..a ono pride..

janemari
autor
4. aug 2010

@oknosmas ano bude to nieco radikalne.Bojim sa toho,ale zaroven viem ze ine vychodisko nemam a mala som to urobit uz skor.Urcite to bude zmena k lepsiemu aj ked urcite to bude v niecom tazsie.Ale zase na druhej strane budem na tom psychicky lepsie a bez tych stresov co mam.

pici
4. aug 2010

@janemari

jaj az sa to zle cita... ale ty si rozumna a urcite mas premyslene co a ako... snad to prinesie len pozitiva pre teba

katie233
4. aug 2010

@janemari držím palce 😉. Už by sa mohla karta obrátiť k lepšiemu 😅

babenky, ešte kým sme 2 v 1 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 TTTTTTTT 😵

janemari
autor
4. aug 2010

@pici premyslene ano,len ci sa aj to stastie konecne aspon trosku na mna usmeje 😔

@katie233 mohla by sa ale nejako sa jej nechce 😅

oknosmas
4. aug 2010

@janemari vela sily a rozvahy v rozhodovani a uskutocnovani rozhodnuti..

janemari
autor
4. aug 2010

@oknosmas dakujem.Momentalne mi nic ine nezostava len cakat ako rozhodne za mna zivot a potom sa uz len podla toho zariadit.

tulipanike
4. aug 2010

ahojte babulky, viem, ze uz sem zavitam len malo 😅

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a este vam ukazem nasu Lenocku 🙂

janemari
autor
4. aug 2010

@tulipanike ta je krasna 🙂

tulipanike
4. aug 2010

@janemari dakujeme 🙂

a tu co noveho?

mirip
4. aug 2010

@tulipanike ja som vás už videla v inej téme ale som čakala že sa s princeznou ukážeš aj tu 😉

tulipanike
4. aug 2010

@mirip no jo 😅 😅 😅 , velmi sem nezavitam, viem, ale som rada, ked aspon daco stihnem kuknut, lebo minuly mesiac sa mi na net podarilo prist sporadicky

janemari
autor
5. aug 2010

@tulipanike ked uz mas princeznu,mas uz vyrieseny problem tak nemusis chodit na net nic riesit.Teraz je uz net pre teba len relax.

jani2
5. aug 2010

ahojte dievčatá,
ja nemám dobrú správu . Dnes som išla prvý krát ku svojej gynekologičke, vytešovala som sa, že mi už dá tehupreukaz....no a ten nebude! drobčekovi vraj nebije srdiečko! Nechápem to, ešte v pondelok som bola v CAR a všetko bolo v poriadku, ale vraj niekedy to tak proste je. Je mi z toho strašne smutno, už som si myslela, že všetko zlé mám za sebou!

janemari
autor
5. aug 2010

@jani2 to je ako mozne?Nechapem to,tento zivot je naozaj nespravodlivy ☹

oknosmas
5. aug 2010

@jani2 jani, je mi to velmi luto...prajem ti hlavne vela sily...budes ju teraz naozaj potrebovat... ani neviem, co napisat, aby som aspon troska zmiernila tvoj zial...

miminap
5. aug 2010

boze, jani, ako mame teraz my s janemarie verit, ze nam ket vyjde, ked ty si to uz tolkokrat skusila.. clovek by veril, ze spravodlivost esxistuje, ale neexistuje. kruci! 🙄 jnemarie, tiez mam par blbych dni, tak nechcem sem velmi chodit vam to este stazovat 😒 hadam bude uz raz lepsie..

mirip
5. aug 2010

@jani2 tak strašne ma to mrzí som myslela že už konečne budeš mať aspon ty šťastie ked sa tu v téme len smola na paty lepí 😢 aj mne lepí ide 17teho k Dr a dovtedy ma drcne asi od nervozity 😢 😢 😢

janemari
autor
6. aug 2010

@miminap moje blbe dni trvaju uz pomaly 4 roky vdaka urcitym ludom.Lenze k nim sa pridali aj dalsi co mi zneprijemnuju zivot .Na jednej strane to boli,ale na druhej som rada,lebo ma to nakoplo veci riesit radikalne.Uz nic nenechavam na nahodu,vsetko si zabezpecim a ked KET nevyjde urobim radikalny rez za tymito 4 rokmi.A neboj tebe to vyjde,teraz uz musi ved musi niekto prelomit smolu v tejto teme.To uz nieje mozne kolko neuspechov tu je.

yukki
6. aug 2010

Jani2, veľa sily Ti prajem. Je to kruté a nespravodlivé.

lucy778
6. aug 2010

ahojte

@janemari je mi ľúto, že zase u teba nie je pohoda ☹ ale verím, že už sa konečne všetko obráti na dobré. zlého si už mala až-až tak je najvyšší čas, aby sa to obrátilo 😉

baby všetkým vám držím prsty, aby ste sa dopracovali k babatkám. pre nás enďáčky je to ako odmena za to všetko, čím treba prejsť 😉

janemari
autor
6. aug 2010

@lucy778 dakujem za povzbudenie.Dnes sa stalo nieco,co ma povzbudilo,ze naozaj spravodlivost funguje.Aj ked nechcem byt hnusna a vytesovat sa,ale je to prijemny pocit ze aka taka spravodlivost prisla.