Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

ulicnica
13. mar 2010

a miesto? a či to bolelo? ...prosím 😢

luko
13. mar 2010

Mne to pichala sestrička do zadku.Každá injekcia do svalu je nepríjemná Ale za bolesť ju nepovažujem

ulicnica
13. mar 2010

ďakujem, no určite, však samotný vpich tiež bolí, ale to považujem za normálne, však to sa inak nedá...ale niektoré lieky napr. veľmi štípu, alebo niektoré trebárs cítiť ešte bolestivosť v mieste aj napríklad pol dňa a tak...ďakujem teda za odpoveˇ...ja som taký strachopud a stačilo mi, len keď som si prečítala všetky tie nežiadúce účinky a mala som dosť...

zlatanka30
13. mar 2010

mne pichali do prdelky.prva nebola vobec,druha ako slak.poslednu tretiu mam teraz v pondelok. 😀

luko
13. mar 2010

Ja som si ich nečítala😉mala som len návaly a obcas nespavosť.

ulicnica
13. mar 2010

dúfam, že aj ja budem mať z nich len minimum 🙂 , a dúfam, že tie 3 mesiace ubehnú ako voda...

dahra
13. mar 2010

Ulicnica,
ja som mala tiez lucrin, dostala som 5. Pichali mi do zadku - prava strana ma nikdy nebolela, ale lavu som raz citila aj 3 dni. Tak som si radsej davala doprava. Trosinku zastipalo sem-tam, ale nic hrozive.

ulicnica
13. mar 2010

ďakujem, už sa bojím omnoho menej vďaka Vám 🙂

janemari
autor
13. mar 2010

Ahojte idem vas docitat 🙂

ulicnica k tomu zltemu teliesku,ked som bola teraz vo stvrtok na sono bola som cca 4 dni po ovulke a ukazal mi zlte teliesko,takze je ho na vidiet na sone. 🙂

janemari
autor
13. mar 2010

Tak docitane.Aj ja verim ze v aprili to bude posielali ju 11.3.a mne mrcha dojde dalsi cyklus 18.4. takze ak to bude do mesiaca tak este ten cyklus stihame lebo ako pisali pri druhom protokole sa zacina 22 DC.A to by bolo super.Ale aj ked to bude v maji nevadi,hlavne nech to uz je.A co sa tyka tvaru spermi hovoril doktor zeby to malo byt oki.

ulicnica
13. mar 2010

ja som sa na to tiež pýtala mojej doktorky a povedala mi, že hneď po ovulácii nie je vidieť nič, pretože vajíčko z folikulu vytečie zároveň s tekutinou v ktorej pláva a potom následne o niekoľko dní - asi 2 až 3 začne vznikať žlté teliesko, teda ono postupne asi vzniká hneď, ale až za takú dobu je ho vraj vidieť. Vtedy tesne po ovulácii som nebola u svojej lekárky a ten lekár nebol veľmi zhovorčivý...

janemari
autor
13. mar 2010

ulicnica tak je to mozne kedze ja som bola na sone cca 4 dni po ovulke.

ika33
14. mar 2010

Ahojte kočky.

Vy ste toho popísali odkedy som tu nebola. Teraz sem chodím pomenej, viete svadba a vybavovačky. ALe prišla som sa Vám troška pochváliť, že od piatku už máme knižku. Podľa lekára sme v 8t+2 (teda už dnes), chrústik má 15mm a je všetko v poriadku. Tak sa veľmi teším, na ďalšiu kontrolu idem 08.04.

KOčky čo máte ešte liečbu, prajem vám, aby bola rýchla a bezproblémová a vám ktoré sa už snažíte, aby vám jar priniesla malé bobulky. 🙂

A tehulkám, nech je všetko OK. 🙂

Peknú nedeľu želám. a TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lucy778
14. mar 2010

ahojte 😉

ika - blahoželám ku knižke. ja som ju dostala veľmi skoro, ani na ultrazvuku nebolo ešte nič poriadne vidieť 😅 , takže samu seba presviedčam, že je všetko ok,lebo k dokymu idem až 24.3.

prajem všetkým pekný zvyšok nedele 🙂

janemari
autor
14. mar 2010

Ahojte aj aj som vas prisla pozdravit a zazelat prijemny zvysok nedele 🙂

katie233
14. mar 2010

Ika, blahoželám 🙂. Ostatným posielame aj my TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

Príjemný zvyšok nedele 🙂

miminap
14. mar 2010

ahojte. pozdravujem Vas a prajem pekny zvysok vikendu. 😉

mirip
14. mar 2010

ahoj miminap dávno som ta na koni nevidela máš sa? dúfam že ok

luko
15. mar 2010

ahojte 😉
tak hlasim, 6 den po ET /PK/ test neg. 😒
dalej netestujem, ak do piatka nedostanem MS idem na krv...dam vediet,
ci sa
a) podarilo 🙂
alebo
b) ideme na ket

pekny tyzden prajem vsetkym

jani2
15. mar 2010

teda Luko 😢 😢 😢 ...ale to môže byť priskoro!....ja sa síce chystám testovať v stredu, teda tiež na 6.deň, ale ak tam bude len /, tak ešte neúspechu moc veriť nebudem.

luko
15. mar 2010

Jani nechceš to testovanie odložiť aspon na piatok? Ten 6ty den je naozaj skoro Niektorým s PK sa sice uz ukazalo ale niektoré mali este aj na 10den len slabunku čiarku.

jani2
15. mar 2010

..ja viem, že to môže byť skoro, ale ja už to čakanie-nečakanie neznesiem.....ak tam bude len /, tak budem síce smutná, ale si aspoň nebudem robiť márne nádeje....radšej si myslieť že to nevyšlo a byť na krvi milo prekvapená...ako stále veriť že možno som tehu (tak ako to bolo pri 1.KET) a potom byť len strašne sklamaná....no, píšem to tak chaoticky, dúfam, že ma chápeš! 😉

luko
15. mar 2010

Ale chapem😉tiez to tak beriem.sice som sklamaná ze nepatrím k tym vyvolenym ktorým ukazalo uz tak skoro Ale na druhej strane nadej stale je😉
A videla som jeden album kde boli najskor dve a dalsie dva uz len jedna.to asi odišlo☹
Dufam hlavne ze hlavne MS neskali moje nádeje a v piatok uz nech sa robí co chce😀

katie233
15. mar 2010

luko, jani2 držíme palce TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵, nech sú na teste vytúžené // 😵.

luko, ja som robila test, keď mi MS meškala dva, či tri dni a čiaročku som ledva videla 😅. O ďalšie dva dni už bola lepšia 😉

luko
15. mar 2010

dik katie....ale cikat uz budem hadam len ked ma krv potesi...to kludne ocikam hocico a hocikoho 😀

ika33
15. mar 2010

luko, jani veľmi veľmi vám držím päste, aby to boli kolajničky ako lusk.

ostatné babule zdravím tiež.

luko
15. mar 2010

diiiiky 😉 inam mam od nedela migrenu...hlavka boli a boli ☹ a samozrejme ziadnut abl. pre istotu som nevzala, bo obycajna nezaberie na toto....dufam, ze zajtra uz budem fit

luko
15. mar 2010

tabl. malo byt

janemari
autor
15. mar 2010

ahojte
luko ja si myslim ze je naozaj skoro v centre mi povedali ze testovat budem az 12 dni po transfere takze este pekne pockaj minimalne do 11 dna

Ja sa mam nejako na figu,vcera zaludocne problem,k tomu pocit na zvracanie a akoby toho nebolo malo zacala som vecer spinit a to som len cca tyzden po ovulke.ale nastastie to preslo,ale podbrusko ma stale boli a pocit na zvracanie sa eset objavuje a som slaba ako macik.A to mam este aj nocne 😒 ale hadam to uz prejde.

luko
15. mar 2010

jani...liečkaj liečkaj...ja viem..ze skoro...len som skusila...ci nahodou...ked niekomu uz ukazalo,c o mali predlzenu kultivaciu (vklad na 5ty den),
priznaky nemam veskere zadne...takze v piatok uz moze byt len prekvapko 🙂 🙂 🙂