Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

janemari
autor
29. jún 2010

yukki klobuk dole.A budes mat veselo s dvoma babami 🙂

prahaxx
29. jún 2010

yukki krasne, blahozelam, užite krasne leto a vela radosti

lucy778
29. jún 2010

ahojte 😉

@yukki tak ti blahoželám, ako ste sa pekne rozrástli 🙂

baby, všetky čo ste už len kúsoček od vytúženého tehu :
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵
strašne vám držím prsty!!!!!!

janemari
autor
29. jún 2010

lucy no tolko tehu virusikov tak to musia byt minimalne dvojicky 😀

oknosmas
30. jún 2010

jejda...lucy, idem rychlo daco pochytat, aby nam to zajtra vyslo 😉

jani2
30. jún 2010

chytám aj ja! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

miminap
30. jún 2010

yukki, blahozelam. uz dlhsie uvazujem o tom, ci nebojujem zbytocne s prirodou a radsej se navydam tcojou cestou. mas moj obdiv. dnes som citala aj temu, kam chodis s inymi adoptivnymi a profirodicmi. je to inspirujuce.

lalia123
30. jún 2010

Yukki, gratulujem ... i tak se da 😉 . Nech ste stastni!

Dievcata, mozem sa Vas spytat, ci tu nie je niekto po liecbe Lucrinom? Ak ano, a mali by ste chvilku, dajte mi prosim cez IP nejake infosky, ze ako ste to znasali, ci ste mali vedlajsie ucinky atd.

Dakujem 😉

dahra
30. jún 2010

Ahojte,
@lalia123 - ja som brala 5 mesiacov lucrin, nedavno som pisala o tom na strane 231 - je to odkaz pre crystal
https://www.modrykonik.sk/forum/zdravotne-problemy/endometrioza-2-2/
@oknosmas - zajtra drzim palceky 😵 😵 😵 😵 😵TTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵TTTTTT
@yukki - takze si sa predsa dockala druheho drobca, blahozelam 🙂
@jani2 - ako sa dari? Posielam 😵 😵 😵 😵 😵TTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵TTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵TTTTTTT
Mirip v teme tehulky akurat rozbieha tehu vlacik, uz len teraz vsetky naskocte, znova je cas 😉

jani2
30. jún 2010

@dahra - no u mňa nič nové, prsia pobolievajú, ale to bolo aj pri neúspešných KEToch....zatiaľ som teda bez výraznejších tehu príznakov! 😒 ..dúfam, že to nie je zlé znamenie!...a chytám tehu vírusiky!!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janemari
autor
30. jún 2010

jani2 nestras tentoraz to musi vyjst.Ved to by uz musela byt aka smola keby zase nie 😖

lalia123
30. jún 2010

@dahra - dakujem! Mozem sa este spytat, kedy tie priznaky zacali? Pozajtra mi maju pichat len druhu davku, caka ma ich sest. 😖 Zatial priznaky nemam ziadne, ale asi je to este skoro, len po 1 davke...

janemari
autor
30. jún 2010

lalia 123 u kazdej zeny je to individualne,jedna ma tazke priznaky a niektora ani nevie ze nejaku liecbu ma.

jani2
30. jún 2010

@janemari - ja nestraším, len nahlas uvažujem! 😉 🙂 😉 ..tiež by som chcela aby to už vyšlo! Ja totižto ani neviem aké príznaky by som mala na sebe badať, lebo všetky tehu príznaky sú u mňa predmenštruačné 😨 ...tak napríklad som sa ráno zobudila že som strašne hladná, nechcelo sa mi z postele ale žalúdok nepovolil a musela som si ísť niečo zobnúť...teraz večer ma zasa chytá strašný hlad a miešam piate cez deviate. Takže niekto by povedal, že je to tehu....ale u mňa to tak býva často! 😒 ...Takže musím len čakať a čakať, zajtra si už idem do lekárne kúpiť testy, tak som zvedavá kedy sa odvážim otestovať!! 🙂
...a držím zajtra palce, aby všetkých 7 statočných stále bojovalo! 😉 🙂 😉

pici
1. júl 2010

@lalia123

je to velmi individualne. fyzicky som citila hned prvu injekciu.. psychicky som mimo od tretej. tazko povedat a to beriem livial na zmiernenie tychto vypadkov co mi to robi... vela stastia

oknosmas
1. júl 2010

ahojte, tak ja mam dnes po... bolo to celkom bolestive..musim povedat..ale nastastie to netrvalo dlho...no maternicu mam snad ako by mi ju natahovali este stale...a trocha krvacam, tak neviem, ci je to dobry priznak :(

dahra
1. júl 2010

Caute,
@jani2 - ja viem, priznaky - nepriznaky, neda sa na ne spolahnut. 😒 Ale stale drzim palce, aby to tentokrat vyslo
😵 😵 😵 😵 TTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTT
@janemari - ako sa maju bojovnici? Verim, ze pekne rastu. O par dni mas ET 😵 😵 😵 TTTT 😵 😵 😵 😵 TTTTTTT
@lalia123 - mne sa priznaky objavili par dni pred druhou injekciou (v noci mi bolo nenormalne horuco), po druhej a tretej to bolo tazke a neskor si telo akoby zvyklo a prisposobilo sa zmene.
@oknosmas - mam dojem, ze IUI je ovela drastickejsie ako IVF. Ked mi kladali bobulku, tak som necitila nic, nebolelo to. Ale pocula som viacere, ze IUI bolo bolestive ☹ Nevadi, to krvacanie je urcite len zo zasahu, to prejde. Hlavne, aby bolo uspesne TTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTT

Fiha, tri adeptky na maminy naraz. Zienky, bars by vam to vsetkym vyslo!!!!!

oknosmas
1. júl 2010

dakujem...dahra...chytam...aby som uz skoro mohla aj ja posielat 🙂

oknosmas
1. júl 2010

myslim, ze uz sa to troska umudruje a prestavam krvacat..uz len troska spinim...ale aj to snad rychlo prejde

janemari
autor
1. júl 2010

Tak aj vam poviem cerstve spravicky.Mojich 7 statocnych bojuje.Aj to je slabe slovo,lebo 2 dvojkove embrijka sa vypracovali na jednotkove.Takze mame 4 jednotkove,2 dvojkove a 1 trojkove.Ako hovorila embryologicka ze aj to trojkove sa pekne deli ako ma len ma nejake nepravidelne struktury tak preto ma 3.Uz len cakat na vikend kedy je ET.

dahra
1. júl 2010

@janemari
tak to je super spravicka, drzim palce. Nakoniec budete mat tazku ulohu, ktore si vybrat 😉

janemari
autor
1. júl 2010

@dahra ak si budem vyberat ja tak dam na intuiciu 😉

zlatanka30
1. júl 2010

janemari super drzim ti vsetky palce.inac stale rozmyslam,ci vobec ist na to ivf.neviem strasne sa bojim,ze ten moj jeden vajecnik nevyprodukuje ziadne vajicka.a potom budem len sklamana. ☹

janemari
autor
1. júl 2010

@zlatanka pokial to nevyskusas nemozes vediet.A ked to skusis nemas co stratit,ved je to rovnake ako kes skusate prirodzene a dufas ze budes tehu a potom nic.Risk je zisk. 🙂

jani2
1. júl 2010

ahojte dievčatá,
tak ja nemám dobré správy...to moje embryjko to zrejme vzdalo 😢 Som 6. deň po KET a začala som špiniť, je to presne tak ako pri prvých dvoch neúspečných IVF, na 6.deň špinenie, na 12.deň mrcha! Som z toho dosť sklamaná, ja tomu nerozumiem...vždy sú embryjka tak kvalitné, embryologička by im dala nie jednotku ale jednotku s hviezdičkou a nič, nechytnú sa! 😔 ...to už je chyba vo mne a v mojej maternici či čo! 😒
Zajtra ráno skúsim ešte test, ale nedávam tomu moc veľké nádeje.... 😢

janemari
autor
1. júl 2010

jani2 to sa snad len uhniezduje 😅

jani2
2. júl 2010

@janemari - no neviem, už by malo byť asi uhniezdené, alebo?!...ale hlavné je že už to prestalo. A dnes som testovala a je tam duch druhej čiarky! 🙂 🙂 🙂

oknosmas
2. júl 2010

jani2, tak ty si uz tehulka....to je krasne...zajtra bude test este vyraznejsi a potom uz len tmavsi

janemari
autor
2. júl 2010

jani2 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ja sa tak tesiiiiiim.To znamena ze ideme podla planu,tak dufam ze to nepokazim.Ved uz mozno zajtra budeme doma uz traja alebo styria.Ale to sa dozviem az zajra rano ked tam zavolam ci idem pre drobcov.

katie233
2. júl 2010

Čaute 🙂.
@jani2 ja sa tak strašne s tebou teším 😵. Len nech to dobre dopadne. Potrebujeme ďalšie tehuľky, lebo téma zostane prázdna 😨. Tak tfuj, tfuj.

@janemari ty idešuž zajtra na vklad? ten čas tak rýchlo letí.

Janky, TTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 TTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTT 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT