Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

janemari
autor
2. júl 2010

Ano zajtra alebo v nedelu ako babo podrastie.Ale kedze bojuju o dusu tak by to mohlo byt aj zajtra 😎

tulipanike
2. júl 2010

@janemari drzim silno prstekyyyyyyy 🙂

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jani2
2. júl 2010

@janemari - veru zatiaľ ideme podľa plánu a tú témičku Úspešné tehulky s endo zaplníme....teraz ja, hneď na to ty a potom sa pridá oknosmas....a určite pribudnú aj iné endošáčky. Teraz je akési plodné obdobie, aj v téme KET sa celkom dobre darí!
Inak chcela som toho "ducha" vyfotiť, ale manžel zobral foťák do práce....ale zajtra ocikám zas papierik a už isto odfotím. Teda dúfam, že tam ešte bude!!!!!
..a myslím si, že vklad budeš mať zajtra, embryjka vyzerajú byť veľmi šikovné, tak už z nich zajtra budú isto šumné blastocysty....som zvedavá koľko ti dr. navrhne vložiť!

henika40
2. júl 2010

ahojky baby, drzim palceky! 🙂

oknosmas
2. júl 2010

😀 😀 😀

janemari
autor
2. júl 2010

@jani2 vecer ked som zaspavala som rozmyslala nad tym ci edno ci dve.S mm sme sa o tom uz bavili a dal mi otazku zvladala by si dvojicky? Mne sa to strasne paci dvojicky,ale ked som tak nad tym rozmyslala som sa aj zlakla ci by som stihala dve deti naraz.Ale ked budu tak sa nenahnevam.
@henika dakujeme 🙂
@onkomas a tebe co je take smiesne 😎

Juj baby mne tak zhorel chrbat v zahrade juuj,ako budem lezat ked mi budu vkladat embrijka 😅

nastasia
2. júl 2010

Jani, opatrne gratulujem 🙂 ! to je skvele! tesiiim sa! oknosmas, jane drzim vam palce. drzte sa!

janemari
autor
2. júl 2010

@nastasia ako sa dari,davno si sa neukazala.Co mas nove pochval sa 😉

nastasia
2. júl 2010

ahoj Jane, chystam svadbu, strasne vela toho je 😝 dufam, ze nebudu taketo horucavy. posielam este, niektore ste uz videli, ale tak este raz 🙂

nastasia
2. júl 2010

a najhorsie, ze mi mrcha vychadza na svadbu akurat. nepoznate prirodne recepty na oddialenie?

janemari
autor
2. júl 2010

nastasia no mne pomahalo jest citrony,alebo si ich davat do mineralky.Vsak zbehni za dokim a ten ti da lieky na oddialenie mrchy.To mas najistesie.

nastasia
2. júl 2010

jane, lieky praveze nechcem to ked som brala bolo mi dost zle, v podstate sa mi pms predlzilo, bolelo ma brucho len menzes nedosiel a ked potom dosiel tak to bola katastrofa 😝 radsej si dam tie citrony

janemari
autor
2. júl 2010

No mne na odialenie citrony pomahaju a na to aby sa spustili teply kupel a cervene vino.Len zacni s tymi citronmi tyzden pred prichodom mrchy.

jani2
2. júl 2010

@nastasia - tie citróny sú dobrá rada...aj mne zvykli zabrať, ale len na pár dní 😒 Tak verme, že si svadbu užiješ bez mrchy. 😉

lucy778
2. júl 2010

ahojte

nooo vidím, že to tu vyzerá nádejne 😉

@jani2 tfuj, tfuj, tfuj nech čiarka pekne silnie a oddychuj koľko len môžeš teraz. veľmi ti držím prsty!

@janemari takže už cez víkend! tfuj, tfuj, tfuj nech to dobre dopadne.
baby myslím na vás a veľmi vám držím prstyyyyyy!
TTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵

@nastasia no pokiaľ nebudeš mať práve v sobotu prvý deň mrchy, neviem či by som sa to snažila oddialiť. lebo to telo sa na mrchu chystá a aj tak budeš nafúknutá a naliatá. keby sa dalo posúriť ju aby prišla skôr.......inak mne tie citróny tiež zaberali, len nie každému to tak zaberie.

janemari
autor
2. júl 2010

lucy chytam aby cez vikend som bola poriadne nakazena 🙂

janemari
autor
3. júl 2010

Baby idem si babo,dodnes je len jedno.Tak si letime pren.Ak do zajtra dorastu aj druhe tak ich zamrazia.Drzte palceky.

jani2
3. júl 2010

@janemari - strašne držím palce!!!!!....a podľa mňa je lepšie že bude len jedno, predsa len máš s tou maternicou problémy, tak radšej jedno vynosiť do konca! 😉 ...no a do zajtra ostatné embryjka dorastú tiež do blastocysty, takže určo budú aj mrazáčikovia!🙂....drž sa a oddychuj!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉 😉

janemari
autor
3. júl 2010

jani2 taj uz som 2 v jednom.Dufam,ze sa drobec poriadne zahryzne.A co sa tyka dalsich embrijok,no neviem neviem vyzera tam nadejne 1 alebo 2 ale urcite uz nebudu jednotkove.Ak by sa tento poriadne zahryzol tak mrazacikov nepotrebujem 😉

nastasia
3. júl 2010

Jane, supeer, budem drzat palce nech sa babo riadne zahryzne 😉

janemari
autor
3. júl 2010

nastasia dakujem 🙂 dufam ze sa babetku u mna bude pacit.Ved doktor sa ona dobre postaral,nasiel dobre miestecko a na rozlucku ma pohladkal po brusku aby sa dobre uhniezdilo 🙂

katie233
3. júl 2010

Ahojte 🙂. Jani, strašne držíme palce 😉. A posielame vám TTTTTTTTTTTTTTTT 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵
TTTTTTTTTTTTTT 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

jani2
3. júl 2010

@janemari - to bolo teda milé od pána doktora! 😉 ...ja keď som mala pred týždňom KET, tak doktorka pri vklade zas dohovárala embryjku..a asi to pomohlo! 🙂 . Takže aj od tvojho doktora si dá povedať a pekne sa uhniezdi!...keby tak človek videl dovnútra čo sa deje, že!?..čo teraz embryjko asi robí! A čo sa týka mrazáčikov ja im ešte verím, určite ich bude viac ako 2 🙂 🙂 🙂 .

nastasia
4. júl 2010

Ahojte,
veru keby mal clovek kukatko do bruska 😀 , ze? ja verim, ze ste obidve tehu a ze koncom leta sa snad pridam aj ja 😵
Vdaka za tie rady, nakoniec som sa rozhoda, ze si menzes skusim vyvolat skor, tak som v piatok vecer vypila pohar cerveneho vina, vcera dva plus som pila ribezlovy dzus. malo by mi to vyjst rovno na svadbu pokial ratam 28 dnovy cyklus lenze posledne dva mesiace som mala kratsie cykly, minuly len 26 dni. tak dufam, ze to vyjde bolesti uz mam aj tlaky tak snad...

janemari
autor
4. júl 2010

Ahojte.Tak mame len jedneho mrazacika,ale som rada ze aspon nieco.A volal mi to doki a hnes sa povypytoval ako sa mam,ci sa dobre citim a ci oddychujem ako mi nakazal 😀 @nastasia no daj si aj teply kupel a ak sa da dajte aj sexik,to tiez zabralo aby mi mrchu spustilo 😉

jani2
4. júl 2010

@janemari - tak teda jedného mrazáčika?, ale to stačí 😉 ...ak sa uchytí teraz to čerstvé embryjko (a čo sa veru uchytí!), tak si ho môžeš skúsiť dať vložiť o dva rôčky! 😉 ...a odpočívaš? Stará sa manžel o teba?

@nastasia - tak dúfajme, že mrška príde skôr, až si svadbu užiješ...ale ak sa už teraz cítiš predmenštruačne, tak by to malo výjsť! 😉 ...no a to dúfam, že sa čoskoro pridáš ku mne a k Janemarie a oknosmas! 🙂 🙂 🙂
no a ja som dnes (9.deň po KET) robila zas testík, druhá čiarka vybehla už rýchlejšie a je aj trošku silnejšia ako v ten 7.deň po KET, ale ešte stále to nie je poriadna čára! 😉 (hodím aj do albumu)...takže stále sa teším len opatrne. 😉

dahra
4. júl 2010

Ahojte,
par dni som tu nebola a uz sa to tu hemzi 😵 😵 😵 spravickami, jejej.
@jani2 - kukla som tvoj album vcera vecer, len som uz nevladala pisat - ta druha ciarocka je slaba, ale je tam a to je dolezite. Odteraz uz bude kazdym dnom len silniet. Strasne stiskam palce.
😵 😵 😵 😵 😵TTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵TTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵TTTTTTTTTT
@janemari - takze jeden bojovnik v brusku a druhy zamrazeny. Ako pisala Jani, jeden teraz porastie v brusku a druhy o nejaky cas za nim. Tehu virusiky teraz aj pre teba.
😵 😵 😵 😵 TTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTT
@nastasia - zaujimave oznamko, originalne, este som take ani nevidela. Kukla som na FB 🙂 Nech sa vsetko vydari podla vasich predstav a nech mrcha nic nenarusi!

lucy778
4. júl 2010

ahojte 😉

@janemari tak si sa dočkala. drobec sa u teba pekne zahniezdi a už bude len rásť a rásť 😉 TTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵
len sa teraz šetri, žiadne upratovanie, záhradka, nič. nech sa manžel teraz pekne o teba stará 😉

@jani2 pozrela som na foto a druhá čiarka tam je, stále slabá ale oproti prvému testu silnejšia a už bude len silnieť TTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵
veľmi sa z toho teším a veľmi vám držím prsty!
a čo oknosmas??? dúfam, že sa tiež pridáš k tejto vlne 😉

janemari
autor
4. júl 2010

Ahojte jani2 ano muz sa stara,ved mu to aj doki nakazal.Snazim sa setrit,ale aj nieco porobit ako uvarit obed,ale to mm pomahal aby som sa nenatahovala.Ale som taka otapena len by som spalaaaaaaaaa 😲 Vcera ma v podbrusku popichavalo a taky akoby tlak som mala.Ked mi dnes doki volal sa pytal ako sa citim tak som mu povedala a on povedal ze je to v poriadku.A brusko hladkam a rozpravam sa s drovcom.aj ked to bude asi baba.Ze preco? Vcera som sa obliekala intiuitivne a hadajte moje spodne pradlo bolo ruzove,ked som prisla domov a prezliekala sa ,lebo som trosku spinila vytiahla som zase ruzove nohavicky 😀 a aby sme mali stastie som kupila take ponozkove topanocky/ci co to vlastne je 😅 /a hadajte mali len ruzove 😀

nastasia
4. júl 2010

Jane 😀 ty uz aj vies co to bude 😀 zlate 😵
na oknosmas som zabudla samozrejme aj jej drzim silno palce 🙂
Dahra, dakujem 🙂
Jani, ja mavam mrchovske priznaky tak tyzden pred mrchou niekedy aj skor 😒 😠 teraz mam cele brucho nafucane, navaly a bolesti tak verim, ze to neni falosne. pre istotu budem pokracovat aj vo vinnej kure vecer a asi dam na Jane a skusim aj sex 😀
a teraz trochu odveci, mojho 16.rocneho bratranca dnes operovali na slepak ☹ par dni pred svadbou, chudak nebude sa moct ani poriadne najest, ale snad pride. uz mam normalne nervy, ze co sa komu este stane. ale musim mysliet pozitivne no nejaka som precitlivela, ale to bude zrejme znak bliziacej sa mrchy 😉