Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

nastasia
2. sep 2009

ika, dakujem. moj tiez ma stresy zo svadby a najradsej by to chcel len o svedkoch. mne by tiez nevadila taka mala svadba no myslim, ze rodicia si zasluzia tam byt takze to bude musiet dako prezit 😀
jane, bolesti boli, ale nie take hrozne ako predtym. dalo sa to vydrzat. dufam, ze cim skor otehotniem a potom uz nebudu ziadne bolesti 🙂 inak co je v mama a ja? nieco o endo?

janemari
autor
2. sep 2009

pise tam jedna baba ze ma endo a kopu inych diagnoz a nevzdala sa a ma babetko 🙂

nastasia
2. sep 2009

veru netreba sa vzdat. aj my vsetky ho budeme mat.
dahra, termin este nie je no ja by som chcela spetember alebo oktober 2010. ale ak by sa nahodou podarilo babo tak skor.

ika33
2. sep 2009

nastasia, no aj my by sme chceli iba malú svadbu, ale máme početné rodiny a pod 50 sa nezmestíme aj keby čo bolo. 😒 ALe zase ak niekoho nepozveme, tak to bude hriech v rodine. no strašné 😠 A tak krásne by to mohlo byť. 😅

janemari
autor
2. sep 2009

O tej svadbe mi nieco hovorte.My sme mali v septembri a bola pozvana najblizsia rodina a bolo nas vyse 70. 😉

nastasia
2. sep 2009

ika, neboj krasne to bude tak ci onak 🙂 no ja ked to ratam tak tiez nas bude vela- asi viac ako 50

evina0
2. sep 2009

ked sa bavite o svadbe ja som ju mala zaciatkom roka a mali sme 70 ludi a to boli ti najhlavnejsi 😅 mm tiez nechcel velku svadbu ale koli mne a nam to spravil boli tam len ti co sme chceli inak malo byt okolo 100 no to by sa nezaplatilo.beztak nas to vyslo vela ale aj keby sa mal cas vratit nebolo by menej ludi stoji to zato a ten uzasny zazitok 😵
musim si kupit aj ja teraz novu mamu a ja 😉

luko
3. sep 2009

ahojte 🙂
ja som sa vydavala v oktobri minuly rok, mali sme asi 50 ludi a bolo uzasneeee 😵

katie233
3. sep 2009

Ahojte 😉. Luko: Myslím, že my budeme oslavovať spolu 🙂.

luko
3. sep 2009

anooo 🙂

evina0
3. sep 2009

ahojte 🙂 🙂 prajem pekny zvysok dna a este krajsi vikendik zajtra tu asi nedojdem lebo mam dovcu no idem si privirobit ..zdobim slau pre takmer 100 ludi ale pohodicka tesim sa a potom vikend ku svokrvcov.
konecne nepocitujem ziadne ucinky s liecby a spim ako batola 🙂 🙂

katie233
3. sep 2009

Evina: zato ja spím horšie ako počas liečby. Už dve noci som poriadne nespala, budím sa každú hodinu, a dnes som dokonca už ráno o 4 bola vyspatá. Za to som potom zaspala o pol šiestej, a o 6 už mám vstávať. Ale drahý ma nechal pospať až do pol siedmej, a skoro som zmeškala do roboty 😀

liviaf14
3. sep 2009

ahoj katie, ja som tiež blbo spala túto noc. trikrát som sa zobudila a zakaždým som nemohla zaspať, som teda ráno vyzerala 😀 dnes je spln mesiaca, okolo splnu niekedy takto nafigu spávam, možno pôsobí aj na teba 😎

janemari
autor
3. sep 2009

O tom spani mi nieco hovorte 😠 .Do vcera rana som spala cca 2-3 hodinky ale v robote som celkom fajn prezila.A tak som si isla vcera lahnut uz pred 22.00/co je pre mna skoro/a bola som v robote ako macik,driemalo sa mi a ledva som dockala konca 😅

luko
4. sep 2009

pekny vikend kocky 😉

luko
4. sep 2009

ja inak nemam problem so zaspavanim, som vzdy vecer taka mrva, ze do 5 minut som v risi snov 😀

janemari
autor
4. sep 2009

luko aj tebe pekny vikend.

baby kde sa flakate?nejako nam to tu viazne.Nejake nove tehulky,alebo niekomu dosla mrcha?nikto nic 😅

katie233
4. sep 2009

Ahojte 😉. Konečne víkend. A ja už mám upratané, navarené a už si len tak sedím 😉.

katie233
4. sep 2009

Janemari: aj ja mám taký pocit. Niektoré sa tu už veeeľmi dlho neukázali 😉.

janemari
autor
4. sep 2009

zeby sa az tolko snazilkovali ze az na kona zabudli? 😉 😀

katie233
4. sep 2009

Tak v tom prípade by im bolo odpustené 😉

katie233
4. sep 2009

A ty sa ako máš? Nič nové?

katie233
4. sep 2009

Mňa dnes neuveriteľne bolelo brucho a kríže, už som si myslela, že príde mrška a tá nič. V poslednej dobe ma to stále straší.

janemari
autor
4. sep 2009

No mrcha nikdea krize aj mna v poslednej dobre nivocia.Mala som problemy zo stolicou ale uz sa to za posledne dva dni rozbehlo nastastie.Som strasne unavena,ale spavam zle a aj ked sa vyspim dost som unavena. 😖

katie233
4. sep 2009

Tento týždeň mám aj ja akýsi zakliaty, čo sa týka spánku. Takéto problémy som nemala ani počas liečby. Večer nie som unavená, a keď už konečne zaspím, tak sa budím asi každú hodinu 😒. Snáď teraz, keď popršalo, to už bude lepšie.

katie233
4. sep 2009

Dnes som si znovu čítala otázky a odpovede na stránke endometrioza.cz. Tá doktorka tam jednej holke odpísala, že mrcha dôjde tak 120 dní po poslednej injekcii. To budeš mať za chvíľu, tak som zvedavá 😉. Ja si v tom prípade ešte mesiac počkám ☹.

janemari
autor
4. sep 2009

ja som uz mala 120 den od injekcie vcera alebo predvcerom 😅

katie233
4. sep 2009

tak je tu ešte jedna možnosť 😉

dahra
4. sep 2009

Ahojte,
ja som tu len na skok, velmi nesprispievam, staram sa o manzela, sme u nasich. Dnes mu vyskocila zvysena teplota, tak sa trosku obavam. Bola tu u nas aj svokra na navsteve a v nedelu by sme chceli urobit 200 km autom, oco nas odvezie do ZA a pojdeme vybrat stehy. Ranu ma taku velku ako ja, len ohavnejsiu.
Dnes som 50. den po poslednej injekcii, navaly sa zmensuju a uz nemam take ochabnute telo, ale v noci sa este stale budim. Dufam, ze mrcha nedorazi este aspon mesiac. Vajecnik necitim, ani neviem ci sa prebudza alebo nie. Vsak uvidime.
Drzim palce, nech sa vam dari.

janemari
autor
4. sep 2009

katie viem co myslis ale u mna sa taketo zazraky nedeju 😉