Endometrióza 2

janemari
11. jún 2009

Tak dievcata pokracujeme v dvojke.Vitam vsetky nove zienky ktorym zistili endometriozu a chcem ich zaroven povzbudit,aby sa nepoddali smutku a strachu ci niekedy budu mat babetko a co ich caka s touto chorobou.Vela zien ktore boli v endo 1 su uz tehotne,alebo maju uz deticky ci uz prirodzenou cestou alebo im dopomohli lekari.Hlavne sa nevzdavat.Sme tu jedna pre druhu,aby sme si poradili a podrzali sa v tazkych chvilach.Nebojte sa pytat na to co vas zaujima alebo este neviete o tejto chorobe a boji s nou 😉

oknosmas
6. júl 2010

nic ine nam teraz neostava, len mysliet pozitivne..a nestresovat... 😀 😀 😀

piskotka81
6. júl 2010

prajem vam pekny pohodovy den,idem varit pre moje hladne piskotky spageti 🙂

piskotka81
6. júl 2010

@oknosmas budem na teba mysliet,daj vediet ako sa mas 🙂 🙂 🙂

oknosmas
6. júl 2010

@piskotka81 dakujem..urcite dam vediet, ked bude daco nove...alebo aj len tak... 😉 krasny den

janemari
autor
6. júl 2010

@piskotka81 tak tie tvoje dievky tomu sa hovori vitazstvo nad Endoskou 🙂

dahra
8. júl 2010

Ahojte,
to uz 3 dni sem nik neprispel? 😕 Ako sa vam dari?
Posielam virusiky: 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTT

oknosmas
8. júl 2010

juj, tak si rychlo daky nachytam 😀 😀 😀 vdaka

zlatanka30
8. júl 2010

aj ja 😀

jani2
8. júl 2010

aj ja chytám, síce nejaké už na testíku mám, tak aby čiarka poriadne zosilela. 😉 Inak dnes ma akosi pobolieva v ľavom boku a ide mi to až do nohy, tak sa celkom obávam, aby to nebolo mimomaternicové, lebo vľavo mám nepriechodný a pokrútený vajíčkovod! 😒 . Ale verím, že to bude ok., zajtra idem na krv aj na sono, ale no UTZ ešte určite nebude nič vidieť!

oknosmas
8. júl 2010

jani2 drzim palce....nech to je vsetko v poriadku a mozte sa naplno radovat 😉

janemari
autor
8. júl 2010

Ahojte,zelam pekny den 🙂 @jani2 bude to v poriadku,neboj 😉

katie233
8. júl 2010

Ahojte 🙂. Jani2 - tak nech všetko dobre dopadne a posielame TTTTTTTTTTTTTT 😵 TTTTTTTTTTTT 😵

Janemari, ty ako? Dúfam, že oddychuješ a užívaš si sladké ničnerobenie 😀. Aj pre teba TTTTTTTTTTT 😵 TTTTTTTTT 😵

Oknosmas, čítam, že aj ty asi budeš tehuľka 😨. No paráda, som ani nepostrehla. Tak nech vám to všetkým všetko dobre dopadne TTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 TTTTTTTTTTTTTTTT 😵

oknosmas
8. júl 2010

vdaka katie

janemari
autor
8. júl 2010

@katie tak dnes zatial mrchovske bolesti fuc,len take pichanie a potahovanie obcas.Len ma znepokojuje zvyseny vytok 😅

evina0
8. júl 2010

jane ahoj. zvyseny vytok jepri zahniezdovani drobceka, aj som ho mama tiez par dni az som sa zlakla ze co to je a to bolo drobcek co sa uhniezdoval.drzime palceky

janemari
autor
8. júl 2010

@evina0 dakujem si ma pokojila aj dala nadej ze to vyslo 🙂

evina0
8. júl 2010

jane neboj zvlaes to a coskoro budes oficialne tehulka.jamusim uz ist majko ma zase bolesti bruska..

oknosmas
8. júl 2010

jejda...to je super, aj ja mam posledne asi dva dni dost zvyseny vytok a nevedela som, ci je to ok alebo nie...tak teraz som spokojnejsia...a uz niekedy citim brucho...ako na mrchu...tak snad to budu tehu priznaky...a nie mrchovske

oknosmas
8. júl 2010

citala som, ze pri zahniezdovani moze byt spinenie...no moj vytok nema nic spolocne so spinenim...

janemari
autor
8. júl 2010

@onkomas tak to mas priznaky ako ja len sama neviem ci je to na mrchu alebo na tehu.Kedy mas mat mrchu?@evina je mi luto ze majko ma stale problem s bruskom ☹

oknosmas
8. júl 2010

@janemari ja som dnes 22 dc a minuly mesiac som uz 27 dc spinila a 28 uz bola mrcha v plnom prude

oknosmas
8. júl 2010

@janemari budes aj testovat? alebo pockas na odber krvi? kedy ides? ja nie som na odber objednana, cize mozem len cakat alebo testovat... este som si nekupila testy, aby ma nelakali a zbytocne som nebola sklamana, ked si ho urobim prilis skoro

katie233
8. júl 2010

Nebojte, aj ja som mala predmenštruačné príznaky 😵 a aj hlienovitý výtok sa objavil 😉. Pobolievanie v podbrušku mi prestalo asi tak v druhom mesiaci a potom som ešte aj tak každý mesiac vedela, kedy by som mala mrchu. V ten deň ma vždy pobolievalo podbruško 😉. Určite je to na dobrej ceste 😵.

Ja som sa dnes dala do prania vecí pre drobca, už bolo na čase 🙂. Ale to je tá ľahšia časť 😅, potom to všetko ešte ožehliť 😀.

oknosmas
8. júl 2010

@katie233 a kedy mas presny termin? asi sa uz neviete dockat... vsak? fuuu a stym zehlenim ti nezavidim, i ked toto bude teraz asi este radost... 😉

dahra
8. júl 2010

Ahojte,
tak - presla som si svoje novembrove prispevky po vklade a mala som pravdu, ked som si myslela, ze ziadne extra priznaky som nemala. Ani bolenie brucha, ani citlive prsia - nic ine, ako som bola naucena pri menzese. Cca na 7. den po vklade som dostala vytok, ale neviem ci to bolo len kvoli urogestanu, co som si vkladala, alebo ako dosledok zmeny ph posvoveho prostredia v tehu. Mala som podrazdenu pokozku a musela som pouzivat canesten. Ale nasla som, ze som casto pisala, ze som unavena a spala som aj cez den, to bolo este pred krvnym testom - takze ak sa hcg vylucuje, tak prichadza asi aj unava.
Katie pisala, ze ju pobolievalo podbrusko aj dlhsie, mna nie. Je to u kazdej rozne. Takze nestracat nadej!

oknosmas
8. júl 2010

ja mam vytok troska asi od siedmeho dna...a chvilami mam pocit, ze aj svrbenie..dufam, ze to nebude nic horsie...a nebudem to musiet riesit dakymi liekmi... a ja nemam ziadne lieky, teda ani urogestan, cize z toho to byt nemoze 🙂 tym padom ste ma troska povzbudili a dali novu nadej...

katie233
8. júl 2010

@oknosmas 24. augusta, ale na minulej poradni mi doky povedal, že to môže byť aj skôr. Tak radšej nech mám všetko nachystané 🙂. Radšej skôr, ako potom domácnosť riadiť z pôrodnice 😀.

oknosmas
8. júl 2010

@katie233 a bude to chlapcek alebo dievcatko? to je uz o mesiac...jeeeeee..... 😉

janemari
autor
8. júl 2010

@onkomas chcela som testovat 12 DC ako mi kazali,ale kedze zajtra idem k dokine a sa bude asi vypytovat a tak tak skusim jeden testik rano aj ked to bude skoro kedze len v sobotu bol vklad.Ale uvidime niekomu to ukaze uz 5 den po ET niekomu az na 14den po ET.Cely den som bola v pohode,len teraz vecer som sa trochu ponatahovala a zacina ma mrchovsky boliet brucho 😠

oknosmas
8. júl 2010

@janemari dufam, ze rano hned napises, ako si dopadlo s testikom, som velmi zvedava prajem ti pekne kolajnicky...