Entizol a strach z infekcie

poleva
20. júl 2007

Ahojte dievčatá, tak sa vám dnes prihováram po návšteve u gynekológa, veľmi túžim po bábätku a dnes mi lekár našiel akúsi infekciu, alebo ako by som to nazvala, vraj keby som neprišla do niekoľko dní, tak mi hrozí sterilita, táto infekcia sa vraj prenáša pohlav. stykom, pýtal sa ma či som nemenila sex.partnera, čo je totálna blbosť,predpísal mi lieky ENTIZOL mne aj partnerovi,
pre mna aj vag.čapíky,mala som vraj spenený výtok, som veľmi smutná veľmi...
prosím vás stretla sa niektorá s takým niečím alebo s ENTIZOLOM?
DAKUJEM ZA KAžDú RADU!!!

shining
2. aug 2011

@poleva Je to veľmi učínný liek, ja som ho brala ešte plus s antibiotikami Doxybene, kombinácia veľmi rýchla a účinná + Candibene krém a čipky, naozaj sa nemusíš ničoho obávať, vedľajšie účinky sú z toho minimálne, ja som z toho nemala nič a nemá to ani žiaden vplyv na plodnosť. Tiež sa mi to neprenieslo pohlavným stykom, partner bol v poriadku, proste mi to vyprovokovalo telo

poleva
autor
2. aug 2011

@shining už máme dvojičky 🙂))) neriešim to
ale mám časté mykozy

tamichloe
6. jan 2012

ahojte,mne predpisal dokt.entizol a do rana som sa cela vyhadzala,strašnééé neprajem to nikomu,všetko ma svrbi ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..mala som si davat rano a večer 1tbl a večer ešte aj candibene,taketo sa mi ešte nestalo,,,nemam to brat a čakam,kym mi zmiznuuu

rqduskq
9. máj 2012

Baby, bývalo vám niektorej po zavedení tabletky Entizol zle? Ja si ju večer zavediem a asi tak o pol hodinu sa mi dá strašne spať, som taká akási utlmená a je mi dosť zle .... Neviete, či je to normálny príznak? Alebo mám prestať s užívaním? Čo sú to neurologické príznaky? Mám ho prestať užívať? Mám ešte 6 tabliet ... prosím napíšte mi na email
rmindekova@chello.sk

nena92
10. júl 2012

Dobrý deň. Tiež užívam ENTIZOL aj partner. Čítala som si nežiadúce účinky ako zle videnie( dvojité), halucinácie, záchvaty, nemožno sa sústrediť atd. a mám obavy s toho lebo môj priateľ pracuje so strojmi kde sa musí sústrediť a byť pozorný aby neurobil ani malú chybičku a nadšená by som veru nebola keby sa mu pri práci niečo stalo ☹ . A s doxybene má niektor skúsenosti, lebo tento liek tiež obaja užívame každých 12 hodín. ???

nena92
10. júl 2012

A ja som momentálne na materskej a tiež si nemôžem dovoliť aby som mala niečo s tých nežiadúcich účinkov. A čo sa týka DOXYBENE tam sú tiež podobné nežiadúce účinky.

nena92
10. júl 2012

prosím vás napíšte mi na lenka.faber@gmail.com tu často nebudem. Ďakujem

dievcatko28
21. apr 2013

Ahojte...neviete mi náhodou poradiť ? alebo ,nemali ste podobný problém ?
gynekológ mi predpísal entizol vag.tbl...ale pri zavedení je to o.k.,ale na druhý deň mi tá tbl.vypadne....sama od sebe...už som to skúšala zaviesť úplne hlboko,tbl.aj tak vypadla...

salo
21. apr 2013

@dievcatko28 vypadla? To sa ti nerozpustila? Ja to tiez teraz mam, aj na uzivanie aj vaginalne a mne sa ta tbl.rozpusti....

dievcatko28
21. apr 2013

nerozpustila...vypadla mi už druhá tbl...

salo
21. apr 2013

@dievcatko28 tak to je čudné 😲 tak zavolaj svojmu dr. a on ti povie čo s tym...

gulickova
2. júl 2013

Baby Entizol zabral aj mne zle...mne sa ta tableta nerozpustila, sokonca bola obalena ako keby "vylučkom"...podľa mňa sa telo bránilo. Tri dni na to mi opadala polovica ochlpenia na ohanbí. A to ma gynekolog vysmial...no dám ruku do ohňa, že to bolo z tých liekov....

lubiss
4. dec 2015

@ari to urcite neodporucam pit na metronidazol..su atb na ktore sa moze byt a a tb na ktore vyslovene zakazuju entizol patri medzi ne