Extrémne ovisnuté prsia v 18. rokoch

laurikasarinkaq
29. dec 2020

Dobrý deň chcem sa opýtať či mi nevie niekto poradiť čo sa dá robiť s extreme ovisnutymi prsiami .
Mám 18 rokov , nemam deti a mám velmi škaredé ovisnuté prsia skoro po pupok , veľké natiahnuté bradavky a zvyknú mi byt vidieť na nich veľké hrubé žily .
Som pomerne pekné dievča , ale keby sa mám ísť napríklad kúpať s kamarátkami tak sa prepadnem od hanby . Aj keď ich mám v podprsenke sú strasne voľné mäkké a musím ich stale všelijako napravovat aby mali guľatý tvar .
Niesom najštihlehsia lebo mám väčší zadok a stehná ale úzky pas a dosť štíhle brucho .
Dievčatá ktoré poznám ktoré majú plnšiu postavu ako ja majú aspoň pevné prsia. U lekára som nebola , naposledy keď mi gynekológ kontroloval prsia mi do správy napisal len že prsia voľné.
Neviete mi poradiť nejaké účinne tablety alebo cokolvek z čoho nepriberiem ale prsia budú pevnejšie ?
Popravde stare babky majú lepšie prsia ako ja :D :(

zoodiac
29. dec 2020

@laurikasarinkaq cvicenie moze trochu pomoct, plastika moze celu vec vyriesit, najstastnejsie riesenie je najst si chlapa, co je na zadky a nie na prsia - podla mojich prieskumov su aj tak chlapi skor na zadky - ale baby na fore mozno budu mat ine skusenosti :D

vies ako sa hovori, nikto nie je skaredy, je len malo prachaty. mame v nasej spolocnosti zauzivany nejaky vzor toho, co je "krasne", pritom je to uplne zvratena predstava niecoho, co realne neexistuje. skus popracovat na svojom sebavedomi, bud cielavedoma, stanov si nejake ciele, chod za nimi, dosiahni ich a ked budes na seba viac hrda, nebude ta to az tak trapit *vravim to preto, lebo plastiky neuznavam, ale aj tak je to kazdeho osobna vec, co so svojim telom urobi

na druhej strane je super, ze vies o tom, ze si "pomerne pekne dievca" a tak by si od toho vacsieho sebavedomia nemala mat az tak daleko (velkeho dost na to, aby si sa za seba aspon nehanbila)

mk22
30. dec 2020

@zoodiac ona ale nerieši ze prsia nie sú pekné.. Precitaj si co jej spôsobujú alebo vseob tie ženy o majú F prsia vy muži nemáte Ani poňatia aké TK je kúpiť si nie peknú ale vhodnú podprsenku, kúpiť si saty blúzku plavky, ako boli chrbtica.. Tu sa bavíme o prsiach na bruchu nie o nejakom vzorci na krásu.
Ty alebo iný muž keby mal 5kg úd po kolená už vidím ako si ho Viaze uzlikuje nosí trápi sa l.. Jasne ze by vyhľadal odborníka a nechal si poradiť pomôcť ja vbc nekrutim hlavou nad tým ze žena s F prsiami si ich dá upraviť na C ani jedna jediná nebanivala ani jedna nebola po vrchná ze riešila krásne prsia každá jedna trpela znášala ťažké kozy na bruchu nedokázala si nič kúpiť nie ze prkne ale níc co by zapla cez ten obrovský hrudník.. Atď atď..

zoodiac
30. dec 2020

@mk22 ja som necital diskusiu a ty si zjavne zasa necitala prispevok. v nom nikde nie je nic o F prsiach, pise o skaredych ovisnutych prsiach.. zdravotny problem je o niecom inom

mk22
30. dec 2020

@zoodiac nuž v diskusii je toho viac🙂

simca06022011
30. dec 2020

No ono vies... ja mam fakt obrosvke prsia od mlada, jedine co ich drzalo podla mna bolo to, ze som neskutocne vela sportovala. Akonahle, som prestala, nebodaj pribrala, prsia idu dole.. a vek uz samozrejme u mna. Navratit uz natiahnutu kozu, hlavne ak idu bradavky dole (mne uz na sobe pred xy rokmi lekarka povedala, ze to je na operaciu urcite) pomoze len lekar, ale cvicenie moze aspon trochu pomoct. URcite pomoze na to, ze ti prsia "mladnrajú" aj v podprsenke..mozem ich mat aj po pupok, ak si dam dobru podrpsenku, ci uz obycajnu alebo plavky, tak to nik nevidi... pokozku kremovat...
Schudnutie ti na prsia nepomoze, nijak. Prave vykyvy hmotnosti hore dole im nerobia dobre. Ale ak by si sa rouzhodla ist na plasticku operaciu nakoniec, tak ti to mozno aj odporucia (ak mas nadvahu, urcite nie kvoli vacsiemu zadku)

Dalsia vec.. kazdy clovek je iny, kazde prsia su ine a neexsituje ziadny predpis ako to ma vyzerat. Vidis ze partner tvoj je s tym v pohode, tak bud aj ty aspon trochu, kedze na vyber velmi nemas, je to tvoje telo... A zily? no tak tie mame naozaj vsetci, za to sa nemas preco prepadavt pod zem a riesit to

Dalsia vec je,ze vekom, tehotenstvom, by sa ti aj tie upravene prsia zase dali do nejakej inej podoby... naozaj treba s tym vyckat.

0silvia0
30. dec 2020

@mk22 ale autorka presne pise o tom, ze jej prsia nie su pekne. Ona vobec neriesi zdravotnu stranku este, cize @zoodiac napisal uplne k veci.

zoodiac
30. dec 2020

@mk22 v poriadku, reagoval som na jej prispevok 🙂 vravela, ze nie su pekne, snazil som sa jej vysvetlit, ze to nie je take ciernobiele (pohlad na krasu), nevravela o medicinskom probleme a ja nie som povinny cakat par dni na reakciu - kym sa diskusia rozvinie natolko, aby sa (mozno) ukazali aj nejake ine priciny problemu

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz