Genetické vyšetrenie dieťaťa

bettya
23. jan 2013

ahojte, boli ste niekto na genetickom vysetreni s babom? my tam ideme, moj syn ma 5 mesiacov a 10,5 kg, vyska 73 cm, stitna zlaza je ok, no neviem ako to prebieha na tejto genetike, mate skusenosti? dakujem

andrejka1974
23. jan 2013

a koli comu tam idete

nastasja25
23. jan 2013

to nevie,my sme boli ,ked som bola tehotná

kreonka
23. jan 2013

no ja som tam bola s malou, llebo sa narodila s razstepom...boli sme tam, ked mala 1,5 mesiaca...obzrela si malu, kukla do knizky a podla jej kniizky zo 65 mi povedala, ze podla genetikov je sanca 15%, ze budeme mat dalsie dieta s razstepom...podla lekarov, ktori su specializovani na razstepy, je to len 3-5 %...no jej rozhovor so mnou bol uplne divny az drzi...ak by som bola slabsia povaha, po tejto navsteve ssa asi zrutim...jedniducho to vysetrenie bolo podla mna uplne zbytocne a od veci..neviem kam ides, ale v kosiciach v novej nemocnici je to takto...

marduliena
23. jan 2013

no ja ked som bola tehotná tak som bola na genetike, a ked sa my mala narodila tak 3 mesiace mala tak sme išli na genetiku,tam ju len prezrela či ma všetko dobre vyvinuté nič ine.

zdenicka2012
25. jan 2013

ja som bola na genetike so sebou a aj so synom kvôli tomu že môj brat zomrel na willsonovu chorobu opýtala sa nas na vsetkých nasich pribuznych,tušim som o tom vypisovala aj papiere a potom nam zobrala krv a výsledky nam prisli domou asi po mesiaci,ale moja dcerka mala v tom čase 4 mesiace a jej nechceli zobrat krv že oni takým malým detom krv neberu 😝