Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Gynex a vaše skúsenosti

bobinka87
30. máj 2012

ahojte babenky chcem sa vás spýtať ktorá z vás má skúsenosť so gynexom je to dobre pomáha to alebo je to lem klam poradte ďakujem

blackwidow123
31. jan 2020

Chcem sa spýtať som po samovlnom potrate stale sa este cistim (bez kyret) mozem gynex začať uzivat uz teraz a myslite ze ma pripravi na snazenie sa a nasledne rychlejsie otehotnenie ... Snazili sme sa rok a ked sme sa dočkali tak v 8tt bolo potom .... Chcem vim skor telo dat do poriadku a hlavne aby bolo pripravené

aki100
5. feb 2020

@gabyvt kolko kvapiek si užívala a kolkokrát denne?

andrea_prestastna
22. mar 2020

Ahoj , treti tyzden beriem gynex kvapky a oo tyzdni uz som bola uplne pazrava, stale stale by som jedla pred tym som to mala len pred kramami, je to normalne? Teraz budem mat pauzu a uvidim ci ho zas budem brat :(

majkydee
25. apr 2020

@andrea_prestastna ahoj mne sa zda,ze tiez mam vacsiu chut jest, alebo skor, ze si to jedlo tak viac vychutnavam, uzivam🙂 celkovo som viac v pohode.V akych davkach uzivas gynex?

andrea_prestastna
25. apr 2020

@majkydee brala som 3x denne po 6kvp

andrea_prestastna
25. apr 2020

@andrea_prestastna teraz po pauze som si dala iba kazdy vecer 6kvp a v pohode uvidim ci mi zas posunie cyklus alebo co lebo od ovulky mam divne pocity kazdy vecer (vajecniky)

majkydee
26. apr 2020

@andrea_prestastna viem co myslis, aj mne sa dako aktivovali vajecniky a to si davam uz len 3 kvapky rano, 3 na obed a 2 vecer. Myslim, ze je to dost silne,ale tym padom aj ucinne.Ja chcem vydrzat aspon tuodporucanu 3 mesacnu kuru🙂

ivusinecka026
3. jún 2020

@kendra dobrý večer prosím Vás za predávate gynex kvapky Ďakujem za skorú odpoveď

majkydee
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
claudi2011
8. jún 2020

Ahojte, užívam gynex od začiatku cyklu. Bola som aj na folykulometrii na 13 a 15 DC všetko bolo ok. Ovulacia prebehla. Ale teraz na 19 a 20 DC mi je veľmi ťažko od žalúdka, zvláštny pocit, aj mierne pálenie záhy. Myslite že to môže byt tým gynexom?

evicka9294
24. jún 2020

Ahojte babenky, chcela by som sa spýtať či nemá niektorá podobný prípad 😀 pred 2rokmy som mala mimomaternicove tehotenstvo a od vtedy sa nám nedarí mať bábo, brala som inofolic a nič mi nepomohol , A teraz beriem kvapky gynex 3×7 kvapiek pomohol vám gynex?

majkydee
25. jún 2020

@evicka9294 ahoj, je vela zien,ktore by ruku do ohna dali za to, ze prave gynex im pomohol k otehotneniu. Mne naopak zda sa uskodil, mam endometriozu a po jeho uzivani sa mi stav zhorsil. Moja znama tiez tvrdi ze 2 roky sa snazili a az po uzivani gynex 3 mesacnej kure sa im podarilo.. treba vyskusat, inak nezistis 🙂 drzim palce👍

claudi2011
15. júl 2020

Ahojte, tak u mna gynex zázrak hneď druhý mesiac vysnívané dve čiarky po roku a pól snaženia ❤️ Snáď bude ta druha silnejšia a silnejšia ❤️

trinity246
18. júl 2020

@claudi2011 gratulujem ...gynex je voľno predajný liek?

claudi2011
19. júl 2020

@trinity246 dobrý deň áno

erikapiloxing
21. aug 2020

@vilma75 a co to za osobu?

zsofuska
Včera o 12:43

@krenzelak más este na predaj clostipbegyt? Mala by som zaujem dakujem

krenzelak
Včera o 12:50

@zsofuska fuuuha to už som asi vyhodila to už bude 5rokov čo som ho užívala už my tu behajú 4.5r.dvojicky držím prsty

Tu začni písať odpoveď...

Odošli